ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • Сега
    Семеен бизнес тв филм /8 епизод/
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Умно село Жажда: Величко Минеков
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Как да разбера"- с уч. на Рийз Уидърспун, Пол Ръд, Оуен Уилсън, Джак Никълсън и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Николай Кръстев /п./
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Скрити доказателства; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 17:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:55
    Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 18:45
    Морски Детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Котки 101: Манкс, бирманска, сибирска, руска синя, корниш рекс, сингапурска
  • 17:25
    Кучета 101: Черен руски териер, белгийска овчарка малиноа, пойнтер, ми-ки, черно-кафяв кунхаунд
  • 18:20
    Тексаски закони: Aлигатор срещу Уордън
  • 19:15
    Най-дивото от Африка: Нгоронгоро
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "На жълтите павета" - обзорно предаване
  • 18:40
    "На нож: Борис Дрангов" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Дядо, ерген, млад" - комедия, ФРГ, 2015
  • 17:00
    Футбол за Купата на Германия, жени
  • 19:30
    Лека атлетика
  • 20:00
    Футбол за Купата на Германия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Рицарска история концерт под диригентството на Максим Ешкенази, с участието на актьорите Деян Донков, Михаела Филева и Ангел Ковачев
  • 17:00
    Съвременници: "В търсене на златната ябълка" документален филм
  • 17:30
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2007 г./, 7 епизод /п/
  • 18:00
    Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 3 епизод/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Плюс това
  • 17:30
    Бразди
  • 18:00
    Потребителската кошница
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Garfield Show
  • 16:45
    Oddbods
  • 16:55
    Pink Panther and Pals
  • 17:25
    Inspector Gadget
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 19,20
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Прецаканите" - драма, екшън, криминален (САЩ, 2010), режисьор - Силван Уайт, актьори - Идрис Елба, Зоуи Салдана, Джефри Дийн Морган и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 19:00
    "Убийствен финал" - трилър (Канада, 2014), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Джоси Лорен, Найал Матър, Шона Джоханесен, Сара Стрейндж и др.
  • 21:00
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Моето семейство" - комедиен сериал
  • 17:30
    "Хотел Елеон" - комедиен сериал
  • 18:30
    "Столичани в повече" - сериал, с.11, еп.11
  • 19:30
    "Двама мъже и половина"- сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    MasterChef - кулинарно шоу, с. 3
  • 17:30
    "Смени жената" - семейно риалити
  • 18:30
    "Какво ядем" - документална поредица
  • 19:00
    "Хоуп Спрингс" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кларънс (Clarence)
  • 16:55
    Чичо Дядко (Uncle Grandpa)
  • 17:20
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 18:00
    HOB! Голямото, ГоЛяМо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network! (NEW! The big big Big BIG Cartoon Network Show!)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мърморко", комедийна драма, Финландия, 2014; реж. Доме Карукоски, с Анти Литя, Петра Фрей, Мари Перанкоски, Икка Форш, Виктор Древитски, [12+]
  • 17:25
    "Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Михаел Гвиздек, Май Дуонг Кию, Щефан Мур, Симон Шварц, Роберт Палфрадер, [12+]
  • 18:55
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 21:00
    "Тайният живот на г-н Авила III, 8 еп.", криминална драма, Мексико, 2016; реж. Фернандо Ровзар, с Тони Далтон, Карлос Арагон, Хуан Карлос Ремолина, Камила Селсер, Наилеа Норвинд, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 17:50
    "Доказателството", драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 19:30
    "Мадам Бовари (2014)", романтична драма, Великобритания, 2014; реж. Софи Бартс, с Миа Вашиковска, Пол Джиамати, Езра Милър, Рис Айфънс, Хенри Лойд-Хюз, [12+]
  • 21:30
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Talk Asia
  • 17:00
    World Sport
  • 17:30
    News Special
  • 18:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Пътят на Емир" - сериен филм
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Круиз към щастието: Турция" - романтичен филм с уч. на Маркус Грюсер, Джесика Боерс, Саша Хен, Хайди Келер, Ники Вилдер и др.
  • 22:00
    "Танцът на Марта"- романтичен филм с уч. на Сузана Симон, Харалд Шрот, Кристиан Ердман, Хелена Фил и др. , /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6, 2 епизода
  • 17:40
    "Младият Херкулес" - сериал
  • 18:10
    "Спри или мама ще стреля" - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др.
  • 20:00
    "Смахнатият професор" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джейда Пинкет-Смит, Джеймс Кобърн, Лари Милър, Дейв Чапел, Джон Ейлс и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Мега превозвачи: Епизод 6
  • 17:00
    Злато в Берингово море: Страх от смъртта
  • 18:00
    Спасители на Еверест: Треска на върха
  • 19:00
    Адският път - Русия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ловци на митове: Оцелелите на "Титаник"
  • 17:02
    Ловци на митове: Нощ на ужасите
  • 17:50
    Ловци на митове: Водни ски с мотоциклет
  • 18:40
    Ловци на митове: Китка от мини-митове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Псевдокотка
  • 16:55
    Cracke
  • 17:00
    Късмет, Чарли: Филмът
  • 18:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Автомобилизъм за Купата на Порше Карера на Лаузицринг: върховите моменти
  • 17:00
    Баскетбол от ГБЛ: полуфинали, 3 мач - пряко
  • 19:00
    Баскетбол от ГБЛ: полуфинали, 3 мач - пряко
  • 21:00
    Fastbreak - журнал за НБА
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Имало едно време"
  • 17:00
    "Всичко за децата"
  • 17:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:00
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - 18 еп.- Анимация
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Порденоне - Асиаго (двадесети етап), пряко
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Донингтън
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, финал
  • 20:15
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, финал, пряко
  • 18:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 18:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Порденоне - Асиаго (двадесети етап)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Мегапревозвачи, еп. 3
  • 17:05
    Мегапревозвачи, еп. 4
  • 17:30
    Мегапревозвачи, еп. 5
  • 18:00
    Опасни пътища, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Rumble & Hum
  • 17:05
    Liquid Edge
  • 18:00
    Strongman Champions League
  • 18:55
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
  • 18:00
    ПРАЗНИЧНА НАЗДРАВИЦА /фолклорен поздравителен блок на живо, предаване на ФЕН ФОЛК ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Помощ след ремонт
  • 17:00
    Повече свободно пространство
  • 17:30
    Повече свободно пространство
  • 18:00
    Живот на остров
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Връзки - втори сезон, еп. 3
  • 17:00
    Нови в квартала - втори сезон, еп. 18
  • 17:30
    Нови в квартала - втори сезон, еп. 19
  • 18:00
    Имало едно време - шести сезон, еп. 19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Броукънуд - втори сезон, еп. 4
  • 18:00
    Гранчестър - втори сезон, еп. 3
  • 19:00
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 7
  • 21:00
    Късметлията - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 17:15
    "В кадър ХІV, 21 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 17:45
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алисия Викандер, Анте Трауе, [15+]
  • 19:25
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Невидими убийци у дома след войната
  • 17:15
    Забранена история, еп. 1
  • 18:10
    Забранена история, еп. 2
  • 19:00
    101 герои на 20-ти век, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Забравената крепост
  • 17:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Горящият кръст
  • 18:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Островът на съкровищата
  • 19:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Барни и приятели"
  • 17:00
    "Паленца"
  • 17:25
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:35
    "Бож"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Mentalist
  • 17:25
    kabel eins news
  • 17:35
    Navy CIS: L.A.
  • 18:30
    Navy CIS: L.A.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телемаркет
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Саунд ефект" - трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу.
  • 17:00
    "Затворници" - драма с Робърт Дювал, Лукас Хаас, Джеймс Ърл Джоунс.
  • 18:30
    "Биодом" - комедия със Стивън Болдуин, Кайли Миноуг, Джоуи Адамс, Уилям Атъртън.
  • 20:05
    "ТУТ 1" - мини сериал / драма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 17:10
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 18:00
    FIM MX BEHIND THE GATE
  • 18:25
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    2017 MTV Movie & TV Awards
  • 18:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 19:30
    Non Stop Hits!
  • 20:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
  • 21:00
    Saturday Night Rocking!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 1
  • 17:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 2
  • 17:30
    Планетата Европа, еп. 2
  • 18:20
    Вулканични одисеи, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Куфар за края на света 3, еп. 1
  • 17:00
    Куфар за края на света 3, еп. 2
  • 18:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    72 опасни австралийски животни: Да виждаш червено
  • 17:24
    72 опасни австралийски животни: Дебнещи в тревата
  • 18:11
    72 опасни австралийски животни: Бързи и яростни
  • 19:00
    Премиера Зовът на бебето белуга
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Лион - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лориен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Премиера. "За смеха"
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 18:15
    Премиера. "За смеха"
  • 18:30
    "Като две капки вода"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 18:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Испания, Купа на Краля: Барселона - Атлетико М
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 17:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 18:30
    Италия, Серия А - преди кръга
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Игрален филм
  • 19:00
    Вести
  • 20:00
    Игрален филм
  • 23:30
    Игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 18:00
    "К11: Комисарите на пост" - доку сериал
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" - публицистика за геноцида над арменците / на живо/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 16:50
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 17:40
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 18:05
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 16:45
    Щрак - комедийно шоу
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 33 и 34 епизод
  • 19:00
    Репортер - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Бърза помощ за сладкарници: Епизод 4
  • 17:00
    Как да украсиш торта: Епизод 7
  • 17:30
    Как да украсиш торта: Епизод 8
  • 18:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Велико Търново
  • 17:00
    Произведено в Япония
  • 17:30
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 18:00
    Между две реки - Голямата унгарска низина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 17:00
    Проектът на Ванила Айс
  • 17:30
    Проектът на Ванила Айс
  • 18:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 17:00
    Проектът на Ванила Айс
  • 17:30
    Проектът на Ванила Айс
  • 18:00
    Живот на път в RV каравана
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
  • 17:50
    Седем души, САЩ, драма/романтичен, с Уил Смит, Росарио Доусън, Уди Харелсън, 2008
  • 19:50
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, с Марк Руфъло, Кийра Найтли, 1 номинация за Оскар, 2013
  • 21:30
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, 2007
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 4
  • 17:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 5
  • 17:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 18:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пейте заедно с топ 50 изпълнителите от 2000+ !
  • 18:00
    Пейте заедно с топ 50 момчетата!
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Моето куче, твоето куче" - доку-поредица
  • 21:15
    "Влюбена жена: Rubbeldiekatz" - комедия, ФРГ, 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 5
  • 16:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 7
  • 17:40
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 8
  • 18:35
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    PHOTOGRAPHERS
  • 17:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 17:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 18:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, финал, пряко
  • 18:00
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
  • 18:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Нюрбургринг
  • 19:15
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Порденоне - Асиаго (двадесети етап)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Федерален шериф" - еп.4-8
  • 17:50
    "Велополицаи" - 5-9 еп.
  • 22:00
    "От време на време" - еп.17
  • 22:50
    "Мери Хигинс-Кларк: Той не вижда, когато спиш" - игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "На косъм" - 12 еп.
  • 17:00
    "Океански патрул" - 5-8 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 21 и 22 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 9 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    прогноза за времето и спорт
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    На охотничьей тропе
  • 17:10
    Поплавочный практикум
  • 17:40
    Клевое место
  • 18:05
    Трофеи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Очаквай неочакваното" - романтична комедия с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Чейс Кроуфърд, Крис Рок и др.
  • 18:00
    "Ние, нашите и вашите" - сериал, 2 епизода
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 13
  • 21:00
    "От Париж с любов" - екшън с уч. Джон Траволта, Джонатан Рийс Майерс, Амбър Роуз Рива, Ерик Гордън , Ричард Дърдън, Касия Смутняк и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
  • 16:45
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 17:30
    Ghost Lab: John Wilkes Booth
  • 18:15
    Ghost Lab: They're Watching You
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    EVOLUTION
  • 16:45
    LABOUR OF LOVE
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    GADGET-X
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Доста странна Коледа
  • 16:55
    100 неща за правене преди гимназията
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Колоездене, "Джиро д`Италия": Порденоне - Асиаго (двадесети етап), пряко
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Донингтън
  • 19:00
    Тенис, ATP: Турнир в Женева, финал
  • 20:15
    Тенис: "Готови за "Ролан Гарос"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 17:15
    "В кадър ХІV, 21 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 17:45
    "Седмият син", екшън - фентъзи, САЩ, 2014; реж. Сергей Бодров, с Джеф Бриджис, Бен Барнс, Джулиан Мур, Алисия Викандер, Анте Трауе, [15+]
  • 19:25
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Lion Guard
  • 17:05
    Miles From Tomorrow
  • 17:35
    Sofia The First
  • 18:05
    Sofia The First
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Доста странна Коледа
  • 16:55
    100 неща за правене преди гимназията
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
  • 17:00
    Momsters: When Moms Go Bad: House of Horrors
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Home Scary Home
  • 17:50
    Momsters: When Moms Go Bad: After School Showdown
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Up Close With: Jasey-Jay Anderson
  • 17:00
    Top: Hip Hop & RNB Lovers
  • 17:25
    Star Rated: Sport Music Videos
  • 17:55
    Top: Best Sport Songs
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Adventures Abroad
  • 16:50
    Major League Fishing
  • 17:40
    Major League Fishing
  • 18:30
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Забравената крепост
  • 17:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Горящият кръст
  • 18:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Островът на съкровищата
  • 19:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Куфар за края на света 3, еп. 2
  • 17:00
    Чудовищaта на Хитлер, еп. 1
  • 18:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 19:00
    Супероръжието на Хитлер, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 16:55
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 17:30
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 18:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 17:35
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 18:35
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 19:35
    Скрити доказателства; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Истории за престъпления: Смъртоносна мания: Ърл Брамблет
  • 17:00
    Злото отблизо: Сара Скаци: убийство по телевизията
  • 18:00
    Злото отблизо: Данило Рестиво: фетишист убиец
  • 19:00
    Злото отблизо: Ерика и Омар, юношите убийци
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 17:00
    "Тайм-код"
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Небето на Велека" - фолклорен филм /повторение/ /4 част
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": "Какво се хоро люлее" - любими песни от Странджа
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Български старини из Македония: Дойран" - документален филм /5 част
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Santa Claustrophobia
  • 17:00
    Dougie Houser
  • 17:25
    Big Black II
  • 17:50
    Justin Bieber
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Reading Between Her Lines (18+)
  • 17:00
    The Sex Test (18+)
  • 17:26
    Don't Tell My Wife (18+)
  • 17:53
    Busty Chick's Back Seat Blow Job (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International 2017)
  • 18:30
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Франческа Скиавоне (Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meyrem, Рабат; WTA International - финал, повторение)
  • 20:40
    Тенис: Мона Бартел - Кристина Плишкова (J&T Banka Prague Open, Прага; WTA International - финал, повторение)
  • 22:45
    Бокс: Владимир Кличко - Антъни Джошуа (HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP OF THE WORLD 2017 - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Баскетбол: Трета среща от финалите на Националната баскетболна лига
  • 18:20
    Световно първенство по хокей на лед: Полуфинална среща
  • 20:15
    Формула Е: Е-при на Париж - VІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 17:35
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 18:55
    Малки герои
  • 20:15
    Единственият
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Агрокоментар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 17:00
    RIVERS OF OUR TIME - BICOL RIVERT, PHILIPPINES
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - MEKONG RIVER, THAILAND
  • 18:00
    KOMI: A JOURNEY ACROSS THE ARCTIC
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Баща на четири деца: На море
  • 16:50
    Бандата над закона
  • 18:20
    Хайди
  • 20:10
    Коко преди Шанел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    World of X Games 2015
  • 17:00
    DVS European Vacation
  • 17:30
    Red Bull Union Jacked
  • 18:00
    The Fisherman’s Son
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 16:55
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 17:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 17:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Казано е" - външна продукция "Едита"
  • 17:00
    "Нотни булеварди"
  • 17:30
    "Студентски етюди"- Нов Български Университет
  • 18:00
    "Шпионката на Коко" - българската скрита камера
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Монако, повторение
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Витоша - ЦСКА 2, мач от Втора професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International 2017)
  • 18:30
    Тенис: Кристина Младенович - Лаура Зигемунд (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - финал, повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Голдън Стейт Уориърс, шести полуфинален мач от плейофите на Западната конференция на НБА, повторение
  • 19:00
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 19:30
    Футбол: Арсенал - Челси, финал за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 21:25
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
  • 17:00
    Чудовищни майки: Къщата на ужасите
  • 17:25
    Чудовищни майки: Ужасяващият дом
  • 17:50
    Чудовищни майки: Конфликт след училище
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване (п)
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT
  • 19:30
    Уикенд новини с Жени Цанев LIVE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Carp Zoom - Радостен риболов на Балатон
  • 17:00
    Поколение шарани - Зимният сезон
  • 17:30
    Спининг на Балатон с Карой Бокор
  • 18:00
    Риболов без граници - За шарани с кеф
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Ясмин", драма, Бруней Даруссалам, 2014; реж. Сити Камалудин, Ман-Чинг Чан, с Лияна Юс, Реза Рахадиан, Агуш Кункоро, Дуи Сасоно, Надя Уахид, [12+]
  • 18:30
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 20:00
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 21:30
    "Дедпул", екшън - комедия, САЩ, 2016; реж. Тим Милър, с Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Ед Скрийн, Т. Дж Милър, Джина Карано, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Момичета VI - Финалът: Сбогуване с "Момичета"", комедия, САЩ, 2017; [15+]
  • 17:00
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 19:00
    "Пактът ІІ, 2 еп.", криминален трилър, Полша, 2016; реж. Лешек Давид, с Марчин Дорочински, Магдалена Поплавска, Адам Воронович, Кинга Прайс, Борис Шиц, [18+]
  • 20:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 1 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Медхен Еймик, Дана Ашбрук, Кайл МакЛоклан, Еверет МакГил, Шерил Лий, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Eco Fashion Season 4 Ep3
  • 16:45
    Eco Fashion Season 4 Ep3
  • 17:00
    From the Runway
  • 17:15
    From the Runway
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Аринология. Виноделы
  • 16:45
    Сила племени. Охотники на акул
  • 17:40
    Диалоги о рыбалке. Крым. Барабулька
  • 18:05
    Диалоги о рыбалке. Крым. Пеленгас
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис: ATP 250 Лион 2017
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 19:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Голф: Европейски тур
  • 19:30
    Футбол: Китайска суперлига
  • 21:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 22:30
    Студио "Лека атлетика"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 16:45
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 7
e-kids 17:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 16:55
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Family 17:00
"Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода

Всички предавания

Спорт

AXN Black 16:55
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
bTV Action 17:00
"Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
DSF 17:00
Баскетбол от ГБЛ: полуфинали, 3 мач - пряко
ARD 1 17:00
Футбол за Купата на Германия, жени
Ring.BG 17:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

HBO3 17:00
"Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
BNT2 17:00
Съвременници: "В търсене на златната ябълка" документален филм
Eurocom 17:00
Трансформъри: Роботи-спасители - 18 еп.- Анимация
17:00
Минерални бани. Преди да тръгне времето (образователен филм за семеен туризъм)
MGM 17:00
"Затворници" - драма с Робърт Дювал, Лукас Хаас, Джеймс Ърл Джоунс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto