ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • Сега
    Златните гласове на "Златният Орфей": Звездите на социалистическия лагер и Рецитал на Муслим Магомаев
  • 14:00
    В сянката на властта 2 тв филм /1 епизод/п/
  • 14:55
    Умно село: "ДЕСПО: художникът Стефан Деспотов"
  • 15:55
    Бялото слънце на пустинята игрален филм /Русия, 1970г./, режисьор Владимир Мотил, в ролите: Анатолий Кузнецов, Павел Луспекаев, Спартак Мишулин, Кахи Кавсадзе, Раиса Куркина и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Моето куче Скип" - Драма, семеен, САЩ, 2000г., Режисьор: Джей Ръсел, Актьори: Франки Мюниц, Даян Лейн, Кевин Бейкън, Кейтлин Уочс, Люк Уилсън
  • 15:00
    "Тема за разговор" - Комедия, драма, романтичен, САЩ, 1995г., Режисьор: Ласе Халстрьом, Актьори:  Джулия Робъртс, Джина Роуландс, Робърт Дювал, Денис Куейд, Кира Седжуик
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мадагаскар 2" - анимационен филм
  • 14:30
    "Извън новините"  с Ани Салич
  • 16:00
    "Дикoff"- публицистично предаване на НТВ
  • 19:00
    Новините на Нова - централна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Fendi отвътре - документална поредица на Блумбърг
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Седмицата в минути
  • 14:20
    Бокс офис
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Морски Детективи: Лос Анджелис; сезон 4, епизод 20 криминален, екшън, САЩ, 2012
  • 14:30
    Морски детективи; сезон 6, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2008
  • 15:20
    Морски детективи; сезон 6, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2008
  • 16:10
    Морски детективи; сезон 6, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Магията на сините дълбини: Австралия и Океания
  • 14:40
    Магията на сините дълбини: Южна Америка
  • 15:35
    Магията на сините дълбини: Европа
  • 16:30
    Магията на сините дълбини: Азия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Народна музика
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Шпионин" - игрален филм, Русия
  • 16:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Журнал Европа
  • 14:15
    Новини
  • 14:30
    "Хотелът мечта: Вълшебство на Бали" - игрален филм, ФРГ, 2005
  • 16:00
    "Хотелът мечта: Изненада в Мексико" - игрален филм, ФРГ, 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Balkan party"-поздравителен блок
  • 14:00
    "Топ 5" /AL/-5 хитови видеоклипа от Албания
  • 14:30
    "Топ 5" /MNG/-5 хитови видеоклипа от Черна гора
  • 15:00
    "Топ 5"/B i H/-5 хитови видеоклипа от Босна и Херцеговина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Въпрос на гледна точка, публицистично ток шоу
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Тайни от миналото, док. поредица
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Духът на времето" - док. филм (2 част)
  • 14:30
    "Библейски урок" с д-р Евалт Франк - религиозно предаване
  • 15:00
    "Сериозно ли ми говориш" - комедия
  • 16:30
    "Изворче" - детско фолклорно предаване /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ангели приятели детски анимационен филм /втори сезон, 19 и 20 епизод/п/
  • 14:00
    Любов и други невъзможни занимания игрален филм /п/
  • 15:40
    Преходът или какво стана с нас документален филм /четвърта, последна част/п/
  • 16:45
    Европа днес /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Златен фонд на БНТ: "Старомодни бижута" телевизионна постановка /п/
  • 14:15
    Отстранени системи документален филм /БНТ 2 Пловдив/
  • 14:40
    Афиш културно-информационно предаване
  • 14:55
    Ретро следобед "Терминатор"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Animaniacs
  • 14:10
    Tom & Jerry Kids
  • 14:30
    Garfield Show: Lasagna Tree
  • 15:40
    The Garfield Show
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Италианска Серия А:
  • 15:30
    Италианска серия А - обзорно предаване
  • 16:00
    Италианска Серия А:
  • 18:00
    "Извън играта" - сериал, с.4, еп. 5, 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Петата власт" /п./ - Драма, биографичен, трилър, САЩ, 2013г., Режисьор: Бил Кондън, Актьори: Даниел Брюл, Дейвид Тюлис, Алисия Викандер, Дан Стивънс, Антъни Маки, Лора Лини,Стенли Тучи, Карис Ван Хаутен, Бенедикт Къмбърбач, Питър Капалди
  • 15:45
    "Разплата"/п./ - Екшън, криминален, драма, САЩ, 1999г., Режисьор: Брайън Хелгеланд, Актьори: Крис Кристофърсън, Грег Хенри, Мел Гибсън, Мария Бело, Дебора Кара Ънгър, Дейвид Пеймър, Бил Дюк, Луси Лиу
  • 18:00
    "Седем часа разлика"- сериал, с. 3, еп. 3, 4, 5, 6
  • 22:00
    Jameson Златна Бленда - Българските награди за филми и сериали 2014г.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Кухня" /п./ - комедиен сериал, с. 3, еп. 19, 20
  • 14:00
    Семейство Флинстоун" /п/- сериал, еп. 33, 34
  • 15:00
    "Столичани в повече"/п./- сериал, еп. 21, 22
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Предай нататък" - социален проект с водещ Наталия Симеонова
  • 14:00
    "Стъклен дом" - сериал, еп. 38, 39, 40
  • 17:00
    "Изборът на Лара"- сериал, еп. 95, 96
  • 20:00
    "Cool…T"- лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Парк шоу (Regular Show)
  • 14:00
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 14:25
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 15:10
    Парк шоу (Regular Show)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Айнщайн и Едингтън", историческа драма, Великобритания, 2008, [12+]
  • 15:00
    "Забравете", комедия, Италия, 2012, [12+]
  • 16:25
    "На върха", приключенска драма, Китай, 2011; реж. Джиайи Ду, с Брайънт Чанг, Тао Ли, Сяочуан Ли, Шао-Хуай Чанг, Доуз Ниу, [12+]
  • 17:50
    "Кралят на скорпионите", фентъзи екшън, САЩ, 2002; реж. Чък Ръсел, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Ху, Бърнард Хил, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Десен бряг, ляв бряг", драма, Франция, 1984, [12+]
  • 15:25
    "Най-добрите холивудски режисьори V, 70 еп. - Адам Шанкман", документален - интервю, Франция, 2014, [12+]
  • 15:55
    "Прогноза за бъдещето", драма, САЩ, 2012, [12+]
  • 17:40
    "Порасни, Томи Филипс", комедия, САЩ, 2013; реж. Емили Хагънс, с Тони Веспа, Адж Боуен, Кейти Фолгър, Девин Боне, Кейлъб Баруик, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Горещи точки
  • 14:30
    Дипломатически лиценз
  • 15:00
    Репортажи
  • 16:30
    Африка отблизо
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Фолклорна трапеза
  • 14:00
    JAM - еп.7
  • 14:30
    Балкан фолк
  • 15:30
    Екстремно - Гран Канария - еп.2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Джентълмените не мамят" - романтична комедия с уч. на Фридрих фон Тюн, Хорст Науман, Луизе Баар, Даниела Циглер, Ян Хартман и др.
  • 14:10
    "Круиз към щастието: Хърватия" - романтичен филм с уч. на Ева-Мария Грайн, Маркус Грюсер, Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ник Вилдер и др.
  • 16:00
    "Индия: Любовна история" - сериен филм, 2 епизода
  • 18:00
    "Памуковата принцеса" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски - мач от "А" ПФГ, директно
  • 15:10
    Студио "А" ПФГ", директно
  • 15:20
    "Випуск ‘61" - екшън с уч. на Клайв Оуен, Джош Лукас, Дан Фътърман, Кристиан Анхолт, Андре Броър и др.
  • 17:15
    Студио "А" ПФГ", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Търсачи на антики: Разбъркай добре
  • 14:00
    Динамо: невероятни магии: Епизод 4
  • 15:00
    Магията на науката: Изоставена сграда
  • 15:30
    Магията на науката: Лунапарк
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Chasing Classic Cars: Happy Birthday!
  • 14:20
    Mystery Cars: Episode 1
  • 14:45
    Incredible Flying Cars: Just Add Wings
  • 15:35
    Don't Drive Here: Rome
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Нови теории: Уравнението на Дрейк
  • 14:30
    Най-смъртоносните бури във вселената
  • 15:20
    Най-смъртоносните бури във вселената
  • 16:10
    Оръжията на бъдещето
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Клонинги в мазето
  • 14:50
    Лив и Мади
  • 15:20
    Райли в големия свят
  • 15:50
    Не бях аз
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Двоен пас" - футболно токшоу
  • 15:15
    Футбол от Бундеслигата, 12 кръг: всички мачове, всички голове
  • 17:00
    Баскетбол от ГБЛ: топсреща - пряко
  • 19:00
    Покер
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Исторически личности"
  • 14:00
    "Въпроси от науката"
  • 14:30
    "Компас на времето"
  • 15:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:30
    Динофрози - анимационен сериал
  • 15:15
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Убийства в Мидсъмър" - 5 епизод- , , режисьор , участват
  • 15:00
    "Светът и всичко в него" - предаване на Симеон Идакиев
  • 16:00
    Детски свят : Писма от Феликс - анимационна поредица
  • 16:30
    Детски свят : Хари в царството на динозаврите - анимационна поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ски-скокове: Световна купа Клингентал, пряко
  • 14:15
    Снукър: Европейски тур Германия, пряко
  • 16:00
    Куриози
  • 17:00
    Снукър: Европейски тур Германия, пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Американски футбол, NCAA: Мичиган - Мериленд
  • 15:00
    Ски-скокове: Световна купа Клингентал
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Вердер, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Щутгарт - Аугсбург, пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Голямото местене (4)
  • 14:05
    Голямото местене (5)
  • 15:00
    Голямото местене (1)
  • 15:50
    Полярни пилоти (3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    AMA Motocross Highlights
  • 14:20
    AMA Motocross Highlights
  • 15:15
    Mantracker
  • 16:10
    Mantracker
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ФЕН ТВ клуб /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 16:30
    ФЕН ТВ клуб /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Зад кулисите /повторение /
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Методът "Пилатес" - поредица с упражнения за хармония на духа и тялото
  • 14:00
    Йога и Пилатес на Карибите - поредица за поддържане на мечтаната фигура
  • 14:30
    Йога зона - поредица с достъпни йога-упражнения
  • 15:00
    Целувките на Анна - поредица за сладкарски техники и рецепти
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Братовчеди в кухнята" - 101 еп.
  • 14:15
    "Отчайващи пейзажи" - 808 еп.
  • 14:45
    "Стаи за милион долара" - 310 еп.
  • 15:35
    "Ловци на къщи" - 4412 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 22
  • 14:05
    Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 23
  • 14:30
    Жега в Кливланд - трети сезон, еп. 24
  • 15:00
    Жега в Кливланд - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Закон и ред - шестнадесети сезон, еп. 5
  • 14:40
    Закон и ред - шестнадесети сезон, еп. 6
  • 15:40
    Ударът - шести сезон, еп. 3
  • 16:40
    Четири жени и едно погребение - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Есен в Ню Йорк" - романтична драма с Ричард Гиър, Уинона Райдър, Антъни Лапалия, Илейн Стрич.
  • 14:00
    "Коледно приключение" - комедия / драма / романс с Патрик Мълдуун, Ашли Скот, Кип Пардю.
  • 16:00
    "Ченгета новобранци 5" - сериал/драма
  • 17:00
    "Анатомията на Грей 8" - сериал/драма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Човекът от бъдещето ", комедия, Бразилия, 2011; реж. Клаудио Торес, с Вагнер Моура, Алини Мораес, Мария Луиза Мендоса, Фернандо Сейлон, Габриел Брага Нунес ~ [12+]
  • 15:00
    "Феноменалните ", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд ~ [0+]
  • 16:55
    "Скрита луна", драма, Мексико, 2012; реж. Хосе Пепе Бохоркес, с Уес Бентли, Ана Серадиля, Освалдо Де Леон, Джонатан Скийч, Линда Грей ~ [12+]
  • 18:55
    "В кадър ХІ, 47 еп.", документален, САЩ, 2014 ~ [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Приключенията на Хък Фин", приключенска комедия, Германия, 2012, [12+]
  • 14:55
    "Филми и звезди VІ, 43 еп.", документален, Холандия, 2014, [0+]
  • 15:20
    "Самотният рейнджър", уестърн, САЩ, 2013, [12+]
  • 17:45
    "Мариачи Гринго", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Том Густафсън, с Шон Ашмор, Марта Игареда, Фернандо Бесерил, Лила Даунс, Кейт Бъртън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Загадки в музея (7)
  • 14:00
    Загадки в музея (11)
  • 15:00
    Загадки в музея (3) (4)
  • 16:00
    Забранена история (1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Снапатунис"
  • 14:20
    "Моите приятели животните"
  • 14:35
    "Анджелина балерина"
  • 14:50
    "Барни и приятели"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Numb3rs -Die Logik des Verbrechens
  • 14:05
    Charmed -Zauberhafte Hexen
  • 15:00
    Ghost Whisperer -Stimmen aus dem Jenseits
  • 16:00
    Cold Case -Kein Opfer ist je vergessen
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Избрано от Студио 3
  • 14:00
    ТЕЛЕМАРКЕТ
  • 14:15
    Избрано от Студио 3
  • 14:45
    ТЕЛЕМАРКЕТ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мъже на работа" - комедия с Чарли Шийн, Емилио Естевез, Лесли Хоуп, Кейт Дейвид.
  • 14:50
    "Наемникът" - екшън с Франко Неро, Джак Палънс, Тони Мусанте.
  • 16:35
    "Тайната на НИПЗ 1" - анимационен с Джон Карадайн, Елизабет Хартман, Питър Щраус.
  • 18:00
    "Франки и Джони" - музикален филм с Елвис Пресли.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    MACAU GRAND PRIX
  • 14:00
    MACAU GRAND PRIX
  • 14:55
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE SEASON REVIEW
  • 17:30
    NIGHT OF THE JUMPS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Отвъд музиката: Питбул
  • 14:00
    The Ride
  • 15:00
    Класация Евро Топ
  • 17:00
    Труден живот
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Miley Cyrus: Can't Stop Pop
  • 15:00
    MTV Asks Miley Cyrus
  • 15:30
    Miley Cyrus: Unplugged
  • 16:30
    Total Ariana Live
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Alternative Rocks!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (6)
  • 14:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (7)
  • 14:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (8)
  • 15:00
    Зооспасители 24/7 (7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Нашествие: Земя: Епизод 4
  • 14:00
    Розета: Кацане върху комета
  • 15:00
    Златна треска: Риск печели, риск губи
  • 16:00
    Мръсна работа: Всичко или нищо
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Нападението на големите котки
  • 14:00
    Превъзходството на хипопотамите
  • 15:00
    Брутални убийци
  • 16:00
    Кървава река
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от "А" професионална футболна група, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша Лига (2014-15), 12-и епизод
  • 15:20
    Студио "Carlsberg Premium Football", директно
  • 15:30
    Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "ДОстояние на РЕпубликата: Роберт Рождественски"
  • 14:00
    Новини
  • 14:20
    "Черно-бяло"
  • 15:15
    "Голямата надпревара"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Наздравица" - музика по избор на зрителите
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Планета Фолк" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Галилей специално: Така живее светът: Три семейства. Три континента" - журнал
  • 14:45
    "Чиракът на магьосника" - екшън филм, САЩ, 2011
  • 16:55
    "Клетва във вечна любов" - драма, САЩ, 2012
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Автомобилизъм: V1 Challenge - София
  • 14:00
    Канадска борба - Балканска лига
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Верона - Фиорентина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби: преди старта
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби - пряко
  • 16:45
    Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби: върховите моменти
  • 17:25
    "Търговците на коли" - реалити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби: преди старта
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби - пряко
  • 16:45
    Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби: върховите моменти
  • 17:25
    "Търговците на коли" - реалити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Семейство Гайсен" - доку-поредица
  • 14:00
    "Мечтата за собствен дом" - доку-поредица
  • 16:00
    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица
  • 18:00
    "Колумб" - журнал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Смехът е разрешен"
  • 15:15
    Игрален филм: "Животът ще отсъди"
  • 19:00
    Вести
  • 21:00
    "Неделя вечер" с Владимир Соловьов
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Последният тамплиер" - трилър, Канада, 2009
  • 15:20
    "Властелинът на пръстените" - фентъзи филм, САЩ/НЗ, 2001
  • 18:55
    "Сватба от пръв поглед" - шоу / експеримент
  • 19:55
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    "Чшае шукарие" с водещ Найден Рангелов /на живо/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Нашата храна - нашето лекарство" с водещ проф.Мермерски /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Супер куче", анимация, сезон 1, еп. 11, 12 и 13
  • 14:00
    "Пингвините от Мадагаскар", анимация, сезон 3А, еп. 7, 8 и 9
  • 15:30
    "Джеронимо Стилтън", анимация, еп. 22
  • 16:00
    "Амика", сериал, еп. 148 до еп. 152
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 14:30
    Barbie - Zauberhafte Weihnachten
  • 15:35
    Camp Sumpfgrund
  • 16:05
    Mission Scooby-Doo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Френска любов - комедия с Мишел Ларок
  • 14:40
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:45
    Детски свят - Плодчетата - анимационен сериал - 9 епизод
  • 16:10
    Щрак - комедийно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Как не трябва да се обличаме: Кристин
  • 14:00
    Как не трябва да се обличаме: Джоди
  • 15:00
    Как не трябва да се обличаме: Ребека
  • 16:00
    Неделни разговори за душата: Опра и Уейн Дайър в Мауи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    С България в сърцето, 2012, част 11
  • 14:30
    С България в сърцето, 2012, част 12
  • 16:00
    Наблюдение от високо
  • 17:00
    Война на похабяването - с.2, еп.5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 14:30
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 15:30
    Хотелски тайни и легенди
  • 16:30
    Градски тайни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 14:30
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 15:30
    Хотелски тайни и легенди
  • 16:30
    Градски тайни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Моето момиче 2 - САЩ, комедия, 1994 г.
  • 15:00
    Съчувствие за Делишъс - САЩ, драма, 2010 г.
  • 17:00
    От Русия с любов - САЩ/Великобритания, комедийна драма, 2001
  • 19:00
    Някой друг - Великобритания, комедия, 2006 г.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 7
  • 14:00
    Любомир Станишич - пътуващият готвач, еп. 10
  • 15:00
    Любомир Станишич - пътуващият готвач, еп. 11
  • 16:00
    Най-добрите готвачи на света - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Парти като за рожден ден!
  • 16:00
    Огромни хитове
  • 22:00
    Отпусни напрежението
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Правилата на Джорджия - Комедия, 2007, Режисьор: Гари Маршал, В ролите: Джейн Фонда, Линдзи Лоън, Фелисити Хъфмън
  • 15:15
    Всички страхове - Екшън, 2002, Режисьор: Фил Олдън Робинсън, В ролите: Бен Афлек, Морган Фрийман, Бриджит Монахан
  • 17:20
    Солистът - Драма, 2009, Режисьор: Джо Райт, В ролите: Робърт Дауни-мл., Джейми Фокс, Катрин Кийнър
  • 19:20
    Примката - Криминален, 2012, Режисьор: Щефан Рузовицки, В ролите: Ерик Бана, Оливия Уайлд, Чарли Хънъм, Сиси Спейсек, Крис Кристофърсън, Алисан Греам
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Просто неразделни" - кратка комедия
  • 14:25
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - репортаж
  • 16:30
    "Билет за приключение" - поредица за пътешествия
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мадам Бовари" - драма, Великобритания/САЩ, режисьор Тим Фауъл, с участието на Хю Боневил, Франсис О’Конър и др. /п/
  • 15:00
    "Биологика" - документална поредица - премиера
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    "Открития" - документална поредица/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Американците - първи сезон, еп. 7
  • 14:45
    Татковци - първи сезон, еп. 11
  • 15:10
    Сирени, еп. 6
  • 15:40
    В Пласървил за Коледа, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Weekend Warm Up!
  • 14:00
    Big Tunes!
  • 17:00
    Club Bangers
  • 20:00
    Flashback!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Special Weekend
  • 14:00
    Special Weekend
  • 14:30
    Special Weekend
  • 15:00
    Special Weekend
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Американски футбол, NCAA: Мичиган - Мериленд
  • 15:00
    Ски-скокове: Световна купа Клингентал
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Вердер, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Щутгарт - Аугсбург, пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Отвъд прерията" - игрален филм
  • 14:30
    "Отвъд прерията 2: Историята продължава" - игрален филм
  • 16:10
    "Мери Хигинс-Кларк: Ще се видим" - игрален филм
  • 17:50
    "Корабът на любовта" - еп.16-19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "21-годишното бебе"
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 144-148 еп.
  • 16:35
    "Съдебни медици" - 21 еп.
  • 17:00
    "Спешна помощ на две колела" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Национален календар"
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето
  • 14:20
    "Седмицата под лупа"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Лов на мряна и шарани в Серере"
  • 14:20
    "Ловни оръжия"
  • 14:35
    "Как са ловували предците ни"
  • 15:05
    "Риболовно шоу с Мат Уотсън"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Лъжльото" - комедия с уч. на Джим Кери, Кери Елуис, Сузи Кърц, Мора Тиърни, Джъстин Купър, Дженифър Тили и др.,/п/
  • 14:30
    "Дух" - фентъзи с уч. на Патрик Суейзи, Упи Голдбърг, Тони Голдуин, Деми Мур и др., /п/
  • 17:10
    "Рок радио" - комедия с уч. на Филип Сиймур Хофман, Бил Най, Рис Айфънс, Ник Фрост, Кенет Брана, Ричард Къртис и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Man, Woman, Wild: Bear's Kitchen
  • 14:20
    Man, Woman, Wild: Newts and Roots
  • 15:10
    Flying Wild Alaska: Episode 5
  • 16:00
    Dual Survival: Bitten
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ANGEL'S FRIEND
  • 14:05
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 14:20
    STUDY CHOICE
  • 14:30
    CULINARY TRAVELS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Barefoot Contessa - Back to Basics
  • 14:10
    Barefoot Contessa - Back to Basics
  • 14:35
    Siba's Table
  • 15:00
    Siba's Table
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Викторично
  • 14:00
    Биг Тайм Ръш
  • 14:25
    Марвин Марвин
  • 14:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ски-скокове: Световна купа Клингентал, пряко
  • 14:15
    Снукър: Европейски тур Германия, пряко
  • 16:00
    Куриози
  • 17:00
    Снукър: Европейски тур Германия, пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Човекът от бъдещето", комедия, Бразилия, 2011, [12+]
  • 15:00
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004, [0+]
  • 16:55
    "Скрита луна", драма, Мексико, 2012; реж. Хосе Пепе Бохоркес, с Уес Бентли, Ана Серадиля, Освалдо Де Леон, Джонатан Скийч, Линда Грей, [12+]
  • 18:55
    "В кадър ХІ, 47 еп.", документален, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 14:05
    JAKE AND THE NEVERLAND PIRATES
  • 14:20
    SHERIFF CALLIE'S WILD WEST
  • 14:30
    CALIMERO
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Викторично
  • 14:00
    Биг Тайм Ръш
  • 14:25
    Марвин Марвин
  • 14:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Dora the Explorer
  • 14:10
    Dora the Explorer
  • 14:35
    Dora the Explorer
  • 15:00
    Dora the Explorer
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    We Are The 80s
  • 14:00
    80s Vs 90s
  • 15:00
    90s Vs 00s
  • 16:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    News Hour
  • 14:00
    Dialogue
  • 14:30
    Story Board
  • 15:00
    Full Frame
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Murder Shift: Secrets of the Dead
  • 14:30
    Murder Shift: Boiling Point
  • 15:20
    Forensic Detectives: Price of Murder
  • 16:10
    Forensic Detectives: Stolen Youth
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Football Clash: Puyol vs Pique
  • 14:10
    Football Clash: Cruyff vs Robben
  • 14:40
    Football Stars: Carles Puyol
  • 15:05
    Football Clash: Larsson vs Zlatan
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Shooting Gallery
  • 14:20
    Outfitter Bootcamp
  • 14:45
    Outfitter Bootcamp
  • 15:10
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Родното място е най-добро
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Космос: Чистото помещение
  • 14:00
    Нашествие: Земя: Епизод 4
  • 15:00
    Розета: Кацане върху комета
  • 16:00
    Златна треска: Риск печели, риск губи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Моето куче Скип" - Драма, семеен, САЩ, 2000г., Режисьор: Джей Ръсел, Актьори: Франки Мюниц, Даян Лейн, Кевин Бейкън, Кейтлин Уочс, Люк Уилсън
  • 15:00
    "Тема за разговор" - Комедия, драма, романтичен, САЩ, 1995г., Режисьор: Ласе Халстрьом, Актьори:  Джулия Робъртс, Джина Роуландс, Робърт Дювал, Денис Куейд, Кира Седжуик
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Mission Odyssey
  • 14:10
    Crocadoo - Die coolen Krokos kommen
  • 14:35
    Crocadoo - Die coolen Krokos kommen
  • 15:00
    Mittelland - Die Legende der Elfen
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телешоп
  • 14:00
    Чудеса; сезон 1, епизод 15 научна фантастика, САЩ, 2000
  • 14:55
    Чудеса; сезон 1, епизод 16, научна фантастика, САЩ, 2000
  • 15:50
    Конан; сезон 1, епизод 20 приключенски, фентъзи, САЩ, 1997
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Диагноза: Убийство; сезон 6, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 1998
  • 14:05
    Отдаденост; сезон 9, епизод 187, драма, Италия,
  • 14:35
    Отдаденост; сезон 9, епизод 188, драма, Италия,
  • 15:05
    Отдаденост; сезон 9, епизод 189, драма, Италия,
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Gallus Minimus
  • 14:00
    Кукли
  • 14:02
    Лeсничар
  • 14:04
    ... и от къдe си ти?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Сара Скаци: убийство по телевизията
  • 14:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убиецът с киселината
  • 15:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Черната пантера
  • 16:00
    Убийци: Отвъд мита: Удушвача от Съфолк
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Израиль за неделю"
  • 14:00
    Худ.фильм "Питер FM"
  • 16:00
    "Городские легенды"
  • 16:30
    Документальный цикл "Личный взгляд"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Класическа музика: Концерт на клавирно трио Рада Чомакова - Елина Джагарова - Рада Джагарова
  • 14:00
    "Фолклорна дъга": Китка народни песни
  • 14:30
    "По пътеките на Рила" - документален филм
  • 15:00
    "От архивите на "СКАТ"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The King Of Queens
  • 14:05
    The King Of Queens
  • 14:30
    The King Of Queens
  • 15:00
    The King Of Queens
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Big Tits At Work: All Class (18+)
  • 14:00
    Hubby's Away, Let's Play 2: Anal Addiction (18+)
  • 14:30
    Educating Reeves (18+)
  • 15:00
    Euro Babes Spread Wide: Pozzi Scheme (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    2014 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABY GRAND PRIX - квалификация (п)
  • 14:30
    2014 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABY GRAND PRIX - студио
  • 14:55
    Пряко: 2014 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABY GRAND PRIX - състезание
  • 17:30
    Фифа футбол мондиал 37 еп. - обзорно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Баскетбол: Металац Фармаком - Левски - среща от Адриатическата лига
  • 14:40
    Спортни новини
  • 14:50
    Гран при по фигурно пързаляне: мъже, волна програма
  • 16:00
    Гран при по фигурно пързаляне: Галаконцерт /пряко предаване от Бордо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тайната на Лешникотрошачката
  • 14:55
    Крокодилите
  • 16:25
    ТОВАР ЗА АФРИКА
  • 17:55
    МНОГОДЕТЕН БАЩА: ПО ЯПОНСКИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Агромаркет
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Plugger the Horse/ Lack of Vitamin A in Lions
  • 14:00
    Red River Vietnam//Li Jiang China
  • 15:00
    Tough Enough
  • 16:00
    Dominica/Guyana
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    New York wrestling connection - NYWC
  • 15:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 17:00
    American wrestling
  • 17:45
    DEEP
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Астерикс и викингите
  • 14:45
    Коко преди Шанел
  • 16:35
    Куче ченге
  • 18:00
    ПИУ!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Alli Presents
  • 14:00
    Let’s Do This
  • 14:30
    The South
  • 15:00
    On Surfari
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Гигантите на природата отвътре (5)
  • 14:30
    Най-добрият приятел на кучето (4)
  • 15:00
    Рибата в мен (3) (Р)
  • 16:00
    Приключение с китове с Найджъл Марвин (3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Студентски етюди" - НБУ представя
  • 14:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 15:30
    Документален филм
Пълна програма

Сериали

AXN Black 14:00
Чудеса; сезон 1, епизод 15 научна фантастика, САЩ, 2000
bTV Comedy 14:00
Семейство Флинстоун" /п/- сериал, еп. 33, 34
bTV Lady 14:00
"Стъклен дом" - сериал, еп. 38, 39, 40
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Super 7 14:00
"Пингвините от Мадагаскар", анимация, сезон 3А, еп. 7, 8 и 9

Всички предавания

Спорт

RTL 15:00
Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби - пряко
RTL Deutsch 15:00
Формула 1 за Голямата награда на Абу Даби - пряко
DSF 15:15
Футбол от Бундеслигата, 12 кръг: всички мачове, всички голове
Nova Sport 15:30
Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша Лига, директно
Eurosport 2 16:15
Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Вердер, пряко

Всички предавания

Филми

Diva Universal 14:00
"Коледно приключение" - комедия / драма / романс с Патрик Мълдуун, Ашли Скот, Кип Пардю.
AXN Black 14:00
Чудеса; сезон 1, епизод 15 научна фантастика, САЩ, 2000
БНТ 14:00
В сянката на властта 2 тв филм /1 епизод/п/
BNT2 14:00
Любов и други невъзможни занимания игрален филм /п/
Super 7 14:00
"Пингвините от Мадагаскар", анимация, сезон 3А, еп. 7, 8 и 9

Всички предавания
Изгодни оферти

Puls

Tialoto