ТВ програма

Alfa
+ Добави в любими

  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 09:40
    Народна музика
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:40
    "Българските паметници" - предаване посветено на 140 годишнина от Освобождението
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Холивудски знаменитости: Робърт Де Ниро" - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Червената кралица" - сериен филм, Русия, 10 еп.
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Интервютата на Алфа ТВ
  • 15:30
    Народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 22 еп.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 17:40
    АТАКА в действие
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    АТАКА в действие
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 23 еп.
  • 21:00
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 21:30
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 23:30
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
  • 01:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения

Сериали

Viasat Nature 01:30
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 58 еп.
AXN White 01:35
Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, мистерия, САЩ, 2006
EPIC Drama 01:35
Версай, сезон 1, еп. 4, Франция,Канада, исторически, 2015
Fox Life 01:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 01:30
Италия, Серия А: Каляри - Милан
Eurosport 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Eurosport HD 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Film Plus 01:30
Тенис: Анастасия Севастова - Александра Саснович (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - I полуфинал, повторение)
AXN Black 01:45
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 01:30
"Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
Cinemax 01:55
"Цветя на злото (2016)", криминална драма, Финландия, 2016; реж. Анти Йокинен, с Вилиами Нойонен, Джуно, Ееро Ахо, Микаел Габриел, Диана Тенкоранг, [18+]
HBO3 01:55
"Игра на гаджета ІI, 11 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
Nova TV 02:00
"Непростимо"- сериен филм
Vivacom Arena 02:00
Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto