ТВ програма

Da Vinci Learning
+ Добави в любими

  • 05:00
    "Снимки от Луната"
  • 06:00
    "Животът се подписва"
  • 06:30
    "Животът се подписва"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
  • 08:20
    "Гастрономи"
  • 08:35
    "Сръчни пръсти"
  • 08:55
    "Сръчни пръсти"
  • 09:15
    "Всичко за децата"
  • 09:45
    "Всичко за децата"
  • 10:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 10:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 10:35
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
  • 11:45
    "Да изобретяваме"
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
  • 13:05
    "Гастрономи"
  • 13:20
    "Гастрономи"
  • 13:35
    "Сръчни пръсти"
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:35
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
  • 16:35
    "Въпросите на Мили"
  • 16:45
    "Доказано от опит"
  • 17:00
    "Доказано от опит"
  • 17:15
    "Доказано от опит"
  • 17:30
    "Снимки"
  • 17:55
    "Фактология"
  • 18:20
    "Фактология"
  • 18:50
    "Фактология"
  • 19:20
    "Уголемена наука"
  • 19:45
    "Уголемена наука"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
  • 20:35
    "Уголемена наука"
  • 21:00
    "Възходът на жените: Цивилизация"
  • 22:00
    "Възходът на жените: Изолация"
  • 23:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 23:30
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 00:00
    "Историята на математиката"
  • 01:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 02:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 03:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 1
  • 03:30
    "Музиката на простите числа" - еп. 2
  • 04:00
    "Живот, посветен на пчелите"

Сериали

Viasat Nature 01:30
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 58 еп.
AXN White 01:35
Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, мистерия, САЩ, 2006
EPIC Drama 01:35
Версай, сезон 1, еп. 4, Франция,Канада, исторически, 2015
Fox Life 01:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 01:30
Италия, Серия А: Каляри - Милан
Eurosport 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Eurosport HD 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Film Plus 01:30
Тенис: Анастасия Севастова - Александра Саснович (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - I полуфинал, повторение)
AXN Black 01:45
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 01:30
"Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
Cinemax 01:55
"Цветя на злото (2016)", криминална драма, Финландия, 2016; реж. Анти Йокинен, с Вилиами Нойонен, Джуно, Ееро Ахо, Микаел Габриел, Диана Тенкоранг, [18+]
HBO3 01:55
"Игра на гаджета ІI, 11 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
Nova TV 02:00
"Непростимо"- сериен филм
Vivacom Arena 02:00
Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto