ТВ програма

Eurosport 2
+ Добави в любими

  • 05:00
    Биатлон: Световна купа в Антхолц
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, двойки (жени), полуфинали, директно
  • 10:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица, 10 км (жени)
  • 10:45
    Фигурно пързаляне: Първенство на четирите континента, кратка програма (жени), директно
  • 12:00
    Фигурно пързаляне: Първенство на четирите континента, кратка програма, танцови двойки (запис)
  • 13:00
    Фигурно пързаляне: Първенство на четирите континента, кратка програма, спортни двойки (запис)
  • 14:00
    Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт (мъже)
  • 14:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 15:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф
  • 17:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 18:30
    Снукър: турнир "Мастърс", финал
  • 20:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
  • 21:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш
  • 21:40
    Новини
  • 21:45
    Шоу на лед: Crashed Ice
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 23:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
  • 00:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш
  • 00:30
    Ски бягане: Световна купа в Планица, 10 км (жени)
  • 01:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица, 15 км (мъже)
  • 01:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Шладминг, слалом (мъже), втори манш
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 04:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица

Сериали

Viasat Nature 01:30
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 58 еп.
AXN White 01:35
Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, мистерия, САЩ, 2006
EPIC Drama 01:35
Версай, сезон 1, еп. 4, Франция,Канада, исторически, 2015
Fox Life 01:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

AXN Black 01:45
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
BNT HD 01:55
Баскетбол: Рилски спортист - Ибър /Черна гора/ - среща от Балканската баскетболна лига
Mtel Sport 2 02:00
Хокей на лед: "Удар със стик"
Sky Sports 02:00
Футбол
Eurosport 02:00
Тенис: Открито първенство на Австралия, двойки (мъже), полуфинали, директно

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 01:30
"Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
Cinemax 01:55
"Цветя на злото (2016)", криминална драма, Финландия, 2016; реж. Анти Йокинен, с Вилиами Нойонен, Джуно, Ееро Ахо, Микаел Габриел, Диана Тенкоранг, [18+]
HBO3 01:55
"Игра на гаджета ІI, 11 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
Nova TV 02:00
"Непростимо"- сериен филм
Vivacom Arena 02:00
Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto