Az-jenata.bg

ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 11:00
    Парламентарен контрол - пряко предаване от НС
  • 14:00
    Референдум 2013: Клипове
  • 14:05
    Телепазарен прозорец
  • 14:20
    Япония днес
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "Преди обед" - дневно токшоу
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу с Иван Звездев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на НТВ
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване на НТВ
  • 12:00
    "Малки жени" - сериен филм, 3 сезон
  • 13:00
    Новините на Нова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Сделка на седмицана - повторение
  • 11:30
    Пазари - актуална борсова информация
  • 11:35
    Бокс офис
  • 11:47
    Пазари - актуална борсова информация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:50
    Сю Томас - окото на ФБР, сезон 2, еп.12, криминален, САЩ, 2003
  • 11:45
    Морски Детективи: Лос Анджелис, сезон 2, еп.3, криминален, САЩ, 2010
  • 12:40
    Закрилникът, сезон 2, еп.15, драма, САЩ,
  • 13:35
    От местопрестъплението: Ню Йорк, сезон 8, еп.18, криминален, САЩ, 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Зоополицаите на Филаделфия: Навременно спасение
  • 11:55
    Мисията на дивака: В подземен капан
  • 12:20
    Помощ за дивата природа: Епизод 2
  • 12:50
    Пътешествията на Микейла: Епизод 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    "ПП "АТАКА" в действие"
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    "Студио АТАКА" с Волен Сидеров /п/
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 12:00
    Новини
  • 12:05
    ARD консултация за тялото и душата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 12:00
    "Music arena"-поп и етно музика
  • 14:00
    "Standard" /SLO/-избрани видеоклипове на изпълнители от Словения
  • 14:30
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Откровено с Ели" - токшоу
  • 12:20
    Хороскоп
  • 12:30
    Новините
  • 13:00
    "Градски забивки с Ралица и Никола"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    Световна купа по ски алпийски дисциплини суперкомбинация слалом /мъже/ - пряко предаване от Венген, Швейцария
  • 13:00
    Кръстопътни времена: Университетът
  • 13:15
    Метафора /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    Под прикритие - тв сериен филм /първи сезон, 4 епизод/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Референдум - публицистично шоу /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:25
    Спортни новини
  • 12:30
    Апартаментът с Марта Вачкова - токшоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    Tom & Jerry Tales
  • 11:35
    Looney Tunes
  • 12:00
    Cartoonito: Jelly Jamm
  • 12:15
    Cartoonito: Baby Looney Tunes
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    "Извън играта"/п/- сериал, с.3, еп.2
  • 13:00
    "Лице в лице"- актуално предаване с водещи Цветанка Ризова и Димитър Цонев
  • 16:00
    "Вавилон 5" -сериал, сезон 5, еп. 13
  • 17:00
    "Папа Йоан Павел ІІ: Военните години"- документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Джак Мечока" - Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 1993 г., Режисьор: Маршъл Херсковиц, В ролите: Дани Де Вито, Робърт Стейнмилър Джуниър, Мико Хюс
  • 13:00
    "Престъпления от класа" - сериал, с. 2, еп. 13
  • 14:00
    "Синове на анархията" - сериал, с. 3, еп. 3
  • 15:00
    "90210" - сериал, с. 2, еп. 17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    "Завръщането на семейство Сийвър" /п./ - Комедия, Драма, Семеен, САЩ, 2000 г., Режисьор: Алан Матър, В ролите: Алан Тик, Джоана Кернс, Кърк Камерън, Трейси Голд, Ашли Джонсън
  • 12:00
    "Зайнфелд" - комедиен сериал, еп. 93, 94
  • 13:00
    "Слънчева Филаделфия" /п/ - комедиен сериал, с. 5, еп. 7
  • 13:30
    "Да, мило"/п./ - комедиен сериал, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Часът на мама" /п./ - токшоу
  • 12:00
    "Зоро" - сериал, еп. 73
  • 13:00
    "Али Макбийл" /п./ - сериал, с. 2, еп. 18
  • 14:00
    "Часът на мама" - токшоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    Време за приключения (Adventure Time)
  • 11:40
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 12:05
    Парк шоу (Regular Show)
  • 12:30
    Бен 10 (Ben 10)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:05
    "Тери", драма - САЩ, 2011; (HD)
  • 11:50
    "Кикуджиро", драма - Япония, 1999
  • 13:55
    "Бързи и яростни 2", екшън - САЩ, 2003; (HD)
  • 15:45
    "Апартамент в хотел "Плаза"", комедия - САЩ, 1971; (HD)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    "Обич", научно - фантастична драма - САЩ, 2011; (HD)
  • 12:35
    "Всички слънца", романтична комедия - Франция, 2011
  • 14:25
    "Стерилната кукувица", драма - САЩ, 1969; (HD)
  • 16:10
    "400-те удара", драма - Франция, 1959; (HD)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Лари Кинг
  • 12:30
    Бизнес Азия
  • 13:30
    Световен спорт
  • 14:15
    Азиатско издание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Пазарджик
  • 11:30
    Фригуя
  • 12:00
    Хаммет
  • 12:30
    Картаген
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    "Долината на слънцето" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Росалинда" - сериен филм
  • 12:30
    "Ева Луна" - сериен филм
  • 13:30
    "Аурора" - сериен филм, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    "Кралят на скорпионите" - приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън - Скалата, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бернард Хил, Ралф Моулър и др., /п/
  • 12:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 3, /п/
  • 12:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7, /п/
  • 13:30
    "Маями Вайс" - сериал, сезон 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Американски чудатости: Шейна от столове
  • 12:00
    Да продадеш колата си: "Порше 911 Тарга" - първа част
  • 12:30
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга - втора част
  • 13:00
    Американски чопър: Мотор за "Драйвит"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    Life on Fire: Volcano Doctors
  • 12:05
    The Road to Le Mans: Episode 4
  • 12:30
    Chasing Classic Cars: Episode 4
  • 12:55
    Inventions that Shook the World: Episode 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    Модерни играчки: Епизод 82
  • 11:45
    Модерни играчки: Епизод 15
  • 12:10
    Гръм и трясък: Ремарке-беглец
  • 13:00
    Феноменални съоръжения
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:45
    В КЛУБА НА МИКИ МАУС
  • 11:35
    МУК
  • 11:50
    Хаш две о
  • 12:20
    Финиъс и Фърб
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    Гейм шоу
  • 13:00
    Телешопинг
  • 16:30
    Гейм шоу
  • 19:30
    Футбол от Бундеслигата: актуално
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Наука от задния двор"
  • 11:30
    "Имало едно време..."
  • 12:00
    "Марви Хемър"
  • 12:30
    "Не е толкова сложно!"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Дядо вади ряпа" - детски куклен театър
  • 11:30
    Джънго - анимационен сериал
  • 12:00
    Бамзе - анимационен сериал
  • 12:30
    Термометър - здравно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Сезонът на убийствата" - 9 епизод- игрален филм
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    "Пълна къща" - комедиен сериал, САЩ
  • 14:00
    "Вуйчото от Америка" - 5 епизод- сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 15:30
    Биатлон, Световна купа Антхолц: 10 км (мъже), пряко
  • 16:45
    Ски-скокове: Световна купа Сапоро (квалификация)
  • 17:45
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Най-интересното от нощта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Тенис: "Аустрелиън оупън", пряко
  • 13:30
    Фрийстайл ски: Световна купа Лейк Плесид
  • 14:30
    Ски-скокове: Световна купа Сапоро (квалификация)
  • 15:00
    Снукър, "Мастърс": Четвъртфинал, пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:45
    "От Сидни до Токио с всички средства" 4 еп.
  • 11:50
    "Авантюрист рибар" 23 еп.
  • 12:40
    "Касоразбивачи" 2 еп.
  • 13:35
    "С дързост през тежки изпитания" 3 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:05
    Fantasy Factory (Rating: 12+)
  • 11:35
    Pro Bull Riders 2011 (Rating: 12+)
  • 12:30
    Crusty Demons: No Borders (Rating: 12+)
  • 12:55
    Crusty Demons: No Borders (Rating: 12+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Фен Тв Клуб
  • 12:00
    Багрите На България
  • 13:00
    Премиерата На Фен
  • 13:10
    Зад Кулисите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Тероар - поредица за елитни български вина
  • 11:30
    Тържествен ден ала Жак Пепен - празнични рецепти от един кулинарен класик
  • 12:00
    Майстори готвачи - поредица за висша кулинария
  • 12:30
    Великолепният китаец - поредица за ежедневна китайска кухня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:15
    "Първопроходци" - 1210 еп.
  • 11:40
    "Платинени сватби" - 118 еп.
  • 12:10
    "Стил: 2010 - Колекции Есен/Зима" - 2 еп.
  • 12:35
    "Зад марката" - 102 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:05
    Колеги гадняри - втори сезон ,еп. 6
  • 11:35
    Приготвено и изядено - кулинарно предаване ,еп. 14
  • 11:45
    Да бъдеш Ерика - първи сезон ,еп. 8
  • 12:40
    Жега в Кливланд - трети сезон ,еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:50
    Анджелика Фаст - трети сезон, еп. 1
  • 11:45
    Веществени доказателства: Париж - пети сезон, еп. 6
  • 12:40
    Осмо чувство - втори сезон, еп. 8
  • 13:30
    Криминални уравнения - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    "Случаите на Поаро. Имението Холоу" по Агата Кристи - мистерия с Дейвид Съчет, Рейчъл Стърлинг и Ейдан Гилън.
  • 12:00
    "Анатомията на Грей 4" - сериал/драма с Елън Помпео, Патрик Дъмпси, Кетрин Хейл.
  • 13:00
    "Ченгета новобранци 1" - сериал/драма с Миси Перегрим, Грегъри Смит, Бен Бейс.
  • 14:00
    "Добрата съпруга 3" - сериал/драма с Джулиана Маргулис, Крис Нот, Джош Чарлз.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:35
    "Градинарят", драма - САЩ, 2011; (HD)
  • 12:10
    "64-и награди"ЕМИ" /запис/", специално събитие - САЩ, 2012
  • 14:10
    "Ледените пирати", фантастика - САЩ, 1984; (HD)
  • 15:45
    "Дванадесет мъже за Коледа", романтична комедия - САЩ, 2009; (HD)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    "Сърдити момчета І, 8 еп.", комедия - Австралия, 2011; (HD)
  • 11:50
    "Студено къдрене", комедия - САЩ, 1999; (HD)
  • 13:15
    "Мъпетите", семейна комедия - САЩ, 2011; (HD)
  • 14:55
    "Шоуто на Рики Джървейс ІІІ, 9 еп. - Земя", анимационна комедия - САЩ, 2012; (HD)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    "Лежаки, 1942 г. "
  • 12:55
    "Животни, оставили следа в историята" 2 еп.
  • 13:30
    "Как изкуството сътвори света" 5 еп.
  • 14:30
    "Най-лошите професии в историята" 5 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Извънземни от древността"
  • 12:00
    "Реставратори"
  • 12:30
    "Реставратори"
  • 13:00
    "Дървосекачи "
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    "Магическият ключ"
  • 11:40
    "Виж и прави като Маймунката"
  • 11:50
    "Циркът на малкия Антонио"
  • 11:55
    "Фермата на Бенджамин"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:05
    Charmed - Zauberhafte Hexen
  • 12:05
    Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
  • 13:00
    Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
  • 13:55
    Navy CIS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    "Свободата на живо по Канал 3" - информационен блок с директни излъчвания
  • 11:40
    "Tелешоп"
  • 12:00
    "Свободата на живо по Канал 3" / "WEB Жълтини"
  • 12:45
    "Телемаркет"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:35
    "12 разярени мъже" - драма с Джак Лемън, Мери Макдонъл, Кортни Ванс, Оси Дейвис, Едуард Джеймс Олмос.
  • 12:30
    "Господата Фантастик" - мюзикъл с Джоуел Грей, Бърнард Хюз, Джийн Кели.
  • 13:55
    "Ловци на скалпове" - комедия с Бърт Ланкастър, Шели Уинтърс, Оси Дейвис.
  • 15:35
    "Заговорът на Уилби" - драма с Сидни Поатие, Майкъл Кейн.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:55
    DUBAI 24 HOURS HIGHLIGHTS
  • 13:30
    CANADIAN RALLY CHAMPIONSHIP RD 1 : RALLYE PERCE-NEIGE
  • 13:55
    TROPHEE ANDROS ISOLA 2000/ ALPES MARITIMES
  • 15:10
    1000CC SIDECAR GRASSTRACK CHAMPIONSHIP PART 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:50
    Да разбереш Джейн
  • 12:40
    Отвъд музиката
  • 14:20
    Отвъд музиката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    On Set With Olly Murs
  • 11:30
    Olly Murs: MTV Presents...
  • 12:00
    Conor Maynard: MTV Live
  • 12:30
    Justin Bieber: World Stage
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    The Deftones Amped Up Anarchy
  • 14:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 15:00
    Rocks Into The Weekend
  • 16:00
    All Killer, No Filler 100
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:50
    "Паркът на животните" 14 еп. Р еп.
  • 12:00
    "Дневникът на Голямата мечка" 1 еп. Р еп.
  • 13:00
    "Стив Ъруин. дневниците на ловеца на крокодилиж 11 еп.
  • 14:00
    "Дивият живот на Ана" 1 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:45
    Секретно: Терор - антитерор: Да разпитваш Садам
  • 11:40
    Не знаех това: Епизод 10
  • 12:05
    Не знаех това: Епизод 5
  • 12:35
    Познатата Вселена: Краят на света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически оръжия
  • 12:00
    Ухапи ме: Бразилия
  • 13:00
    Косатки в школата по убийства
  • 14:00
    Животни-убийци: Под обсада
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:30
    Край на програмата
  • 11:30
    Телешоп
  • 12:00
    Футбол: Преиграване от 3-тия кръг за Купата на ФА, повторение
  • 14:00
    "Да скъсаш мрежата", головете от кръга в английската Висша Лига (12-13), 22-ви епизод, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:05
    "Живей здравословно"
  • 12:05
    "Модна присъда"
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Сериал: "Смъртоносна сила"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:30
    "The Big Bang Theory" - сериал
  • 12:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:10
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    Русия, Премиeр лига - сезон 2012/2013
  • 12:30
    СУПЕРКЛУБ: Байерн тв
  • 15:30
    Аржентина, Примера дивисион - сезон 2012/2013
  • 17:55
    60 секунди - коментарна рубрика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "9 часа" - сутрешна програма
  • 11:30
    "В центъра на живота" - доку-поредица
  • 13:30
    "Първото ни съвместно жилище" - поредица
  • 14:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    "В центъра на живота" - доку-поредица
  • 12:30
    "Първото ни съвместно жилище" - поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В центъра на живота" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:15
    "Размяна на жените" - доку-поредица
  • 12:15
    "Семейни истории" - доку-поредица
  • 13:15
    "Кьолн 50667" - реалити
  • 14:15
    "Берлин - през деня и през нощта" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:50
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 11:50
    "Делото Х. Следствието продължава"
  • 12:50
    Вести. Дежурна част
  • 13:00
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 12:00
    "Съдията Барбара Салеш" - съдебно шоу
  • 13:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
  • 14:00
    "Брит" - токшоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 13:30
    Китка народни песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Клуб Уинкс", сезон 1, еп. 17 и 18
  • 11:50
    "Лигата на суперзлите", анимация, еп. 59, 60 и 61
  • 12:35
    "Пингвин в джунглата", анимация
  • 12:40
    "Ласи", сериал, сезон 1, еп. 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    Bob der Baumeister -Achtung Baustelle!
  • 11:35
    Disney Spezialagent Oso
  • 12:00
    Benjamin Blumchen
  • 12:25
    WunderZunderFunkelZauber
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Сред мрак - военна драма
  • 14:10
    Супер момичета - ТВ сериал - 6 епизод
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    Най-добрият ресторант на Рамзи: Епизод 5
  • 12:20
    Най-добрият майстор готвач на Америка: Епизод 7
  • 13:15
    Сладка надпревара: Чудовищно мачкане
  • 14:10
    Кралят на тортите: Гълъби, патици и деликатеси
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Старопланинските водопади част 2
  • 11:30
    Страсбург - градът на пътищата
  • 12:00
    Видин - на Римската, Средновековната и Модерната епоха
  • 12:30
    Стрелча - в сърцето на България
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Странни храни в Америка 1
  • 12:00
    Вкусове от Колумбия 1
  • 12:30
    Вкусове от Колумбия 1
  • 13:00
    В търсене на дом по света 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Странни храни в Америка 1
  • 12:00
    Вкусове от Колумбия 1
  • 12:30
    Вкусове от Колумбия 1
  • 13:00
    В търсене на дом по света 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Липса на умисъл" - Драма - САЩ, 1981 г.
  • 13:00
    "Нашивки" - Военна комедия - САЩ, 1981 г.
  • 15:00
    "Невинният" - Драма - Германия/Великобритания, 1993 г.
  • 17:00
    "Джеронимо. една американска легенда - Уестърн - САЩ, 1993 г.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    Лесни рецепти - кулинарно предаване, еп. 76
  • 11:55
    Пекарната на Рудолф - кулинарно предаване, еп. 64
  • 12:25
    Кухня без граници - кулинарно предаване, еп. 144
  • 12:55
    Кухня без граници - кулинарно предаване, еп. 145
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    VH1 микс
  • 12:00
    90-те срещу 80-те
  • 14:00
    Уикенд на доброто настроение
  • 18:00
    Петъчно добро настроение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Тарикатите Блум - Комедия, Приключенски, 2008, Режисьор: Райън Джонсън, В ролите: Ейдриън Броуди, Рейчъл Уайз, Марк Ръфало, Ринко Кикучи, Роби Колтрейн, Максимилиан Шел, Ноа Сийгън
  • 11:35
    Предател - Екшън, криминален, 2008, Режисьор: Джеф Начманов, В ролите: Дон Чийдъл, Гай Пиърс, Джеф Даниелс, Нийл Макдонаф, Арчи Панджаби
  • 13:40
    Малки тайни - Комедия, Романтичен, 2005, Режисьор: Бен Янгър, В ролите: Ума Търман, Мерил Стрийп и Брайън Грийнберг
  • 15:25
    Кутията - Трилър, 2009, Режисьор, Ричард Кели, В ролите: Камерън Диас, Джеймс Марсдън, Джон Магаро, Франк Лангела и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Под наем, покупка, живот" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    "Вкусът на живота" с Радослав Янкулов /п/
  • 12:00
    Eковести
  • 12:30
    "Завръщане от отвъдното", трилър, режисьор Алфредо де Виля, с участието на Робърт де Ниро, Грег Киниър, Ребека Ромин и др.
  • 14:20
    Eковести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    Бъфи, убийцата на вампири - първи сезон, еп. 6
  • 12:00
    Малкълм - трети сезон, еп. 2
  • 12:25
    Малкълм - трети сезон, еп. 3
  • 12:50
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 12:30
    Brand New Vidz!
  • 13:00
    Official Dance Chart Top 10
  • 14:00
    Big Tunes!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    The Official UK Top 40
  • 12:30
    All New! This Week's 5...
  • 13:00
    The Wanted Vs JLS Vs Lawson
  • 14:00
    Amelia Lily's Bittersweet Beats
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    "Загадките на отец Даулинг" - 19 еп.
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - 9 еп.
  • 12:50
    "Пушечен дим" - 5 еп.
  • 13:40
    "Новата зона на здрача" - 1011 и 1012 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:45
    "Неизвестни истории от спешното отделение" - 5 еп.
  • 11:35
    "Полицията" - 2 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 67 и 68 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 5 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:05
    "С оръжие под водата"
  • 11:40
    "Особености на руския лов"
  • 12:10
    "Дневниците на големия лов"
  • 13:00
    "Карпфишинг"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:35
    Убийство по сценарий, сезон 2, епизод 7, комедия, САЩ, 1985
  • 12:00
    Мъжете предпочитат грубиянки, сезон 2, епизод 20, комедия, Колумбия, 2011
  • 13:05
    Дон Матео, сезон 1, епизод 3, комедия, Италия, 2000
  • 14:10
    Завръщането на Шерлок Холмс, сезон 2, епизод 5, криминален, Великобритания, 1986
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:35
    Убийство по сценарий, сезон 2, епизод 7, комедия, САЩ, 1985
  • 12:00
    Мъжете предпочитат грубиянки, сезон 2, епизод 20, комедия, Колумбия, 2011
  • 13:05
    Дон Матео, сезон 1, епизод 3, комедия, Италия, 2000
  • 14:10
    Завръщането на Шерлок Холмс, сезон 2, епизод 5, криминален, Великобритания, 1986
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 11:30
"Незабравима" - сериал, с.2, еп. 52
e-kids 11:30
Чудовище по неволя - анимационен сериал
BNT2 11:40
Дързост и красота тв сериал /3589 епизод/п/
Fox Life 11:40
Кралски особи - сериал, еп. 2
ARD 1 11:45
"По божа воля" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 12:00
Тенис, US Open: Най-интересното от нощта
Eurosport 2 11:30
Австралийски футбол, АФЛ: Обзор на седмицата
11:30
Австралийски футбол, АФЛ: Обзор на седмицата
Eurosport HD 11:30
Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Нюрбургринг

Всички предавания

Филми

HBO Comedy 11:30
"Съвременно семейство VІ, 22 еп.", комедия, САЩ, 2014, [12+]
TV1 11:30
Документален филм
Diema Family 11:30
"Сезони на любовта" - сериен филм, /п/
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Skat+ 11:30
"Храмове на българската памет - Тракийският конник" - документален филм /повторение/

Всички предавания
Изгодни оферти

Puls

Tialoto