ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:30
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    В служба на Нейно Величество - филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:35
    Медиум; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:35
    Медиум; сезон 4, епизод 8, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 06:15
    Медиум; сезон 4, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:02
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 05:49
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 06:36
    Нощ: Кайман
  • 07:00
    Нощ: Калмар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:25
    Документация
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /35 епизод/
  • 06:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Зелената линейка
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    "Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 12
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.7
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.13,14
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11,12
  • 08:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.3
  • 09:15
    "Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Предградие" - сериал
  • 08:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:55
    "Театърът представя - Крал за един срок", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Идрис Елба, с Омар Агей, Уорън Браун, Идрис Елба, Ейдън Хауъл, [12+]
  • 05:30
    "РКО 281", биографична драма, САЩ, 1999; реж. Бенджамин Рос, с Лив Шрайбър, Джеймс Кромуел, Мелани Грифит, Джон Малкович, Бренда Блетин, [12+]
  • 07:00
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 08:35
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 07:00
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 08:50
    "Бараш", комедийна драма, Израел, 2015; реж. Михал Виник, със Сиван Ноам Шимон, Хадас Хаид Сакурай, Двир Бенедек, Ирит Pashtan, Бар Бен Вакил, [15+]
  • 10:15
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 06:00
    African Voices
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 07:30
    Бързи и шумни: Завръщане в 80-те в Coronet от 68-ма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:24
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 06:12
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 07:00
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
  • 07:26
    Бъдещето на...: Приключенията
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Историята на електричеството"
  • 06:00
    "Границите на светлината"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Военна прокуратура - 19 еп. - Сериал
  • 05:30
    Баровки - 48 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 14:45
    Рали рейд: Africa Eco Race
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 2, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 4
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 3
  • 08:00
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Prophet, The 1
  • 07:00
    Travellers With Skiis
  • 07:25
    Travellers With Skiis
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 4
  • 05:40
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 5
  • 06:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 6
  • 06:25
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 16
  • 06:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 3
  • 07:45
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:35
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 07:00
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 08:40
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 10:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 05:30
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 2
  • 06:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 19
  • 07:10
    Руската революция
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Проклятието на остров Оук: Винаги напред
  • 05:50
    Проклятието на остров Оук: Нещата от блатата
  • 06:40
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Горещото колело на съдбата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 29 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 10 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Строителят Боб"
  • 06:22
    "Паленца"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"-сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива"/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 05:30
    "Новите Бони и Клайд" - екшън с Морийн Флениган, Скот Улф.
  • 07:00
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 08:25
    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / екшън с Дейвид
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    THE LONDON CUP
  • 06:00
    FORMULA FORD FESTIVAL
  • 08:00
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
  • 08:30
    STOP AND GO
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 05:30
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
  • 06:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Рибар авантюрист, сезон 4, еп. 1
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 05:35
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 06:45
    Хроники на дивото, еп. 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 1
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 11
  • 06:00
    Необикновената Африка, еп. 1
  • 06:20
    Необикновената Африка, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Американски футбол от НФЛ
  • 05:45
    ran: Американски футбол от НФЛ студио
  • 06:30
    Американски футбол от НФЛ
  • 06:45
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Лацио - Торино
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:30
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 07:00
    Вести
  • 07:30
    Вести-Москва
  • 07:50
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    "Не виждам никакво зло" - трилър, САЩ, 2006
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Новогодишно "Ако зажалиш" /повторение/
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:45
    "Приказки с Ванчето "
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 57 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:12
    Кралят на тортите: Торта "въздушен балон" и малки щастливи сладкари
  • 05:36
    Кралят на тортите: Кораби, сонограми и драма със сестри
  • 06:00
    Кралят на тортите: Снежна топка, торта под формата на книга с приказки и уплаха
  • 06:30
    Кралят на тортите: Хокейни шайби, сладкиши и нахалната Грейс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 06:00
    Импресия - Дяволски водопади
  • 06:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:25
    Факултетът, САЩ, ужаси/фантастика, 1998
  • 05:50
    Стаята на Марвин, САЩ, драма, 1996
  • 07:25
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
  • 09:05
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Репортажът: Малките герои" - информационно предаване
  • 05:30
    "Колко малка е Вселената?" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 45
  • 05:35
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 46
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 26
  • 06:25
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 31
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:40
    Сирени - втори сезон, еп. 11
  • 05:35
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 2
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 34 и 35 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 1 еп.
  • 07:00
    "В бойна готовност" - 1 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 1 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Плaнета рыбака
  • 05:50
    Мастер-класс
  • 06:05
    Оружие для ОХОТЫ
  • 06:30
    Поплавочный практикум
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    Telescope
  • 05:30
    Moonshiners: Hat in Hand
  • 06:15
    Moonshiners: Last Shiner Standing
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    3WAYS2
  • 05:35
    CITY GRAMMAR
  • 05:45
    FIGURES OF SPEECH
  • 06:00
    WORD PARTY
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Сладкари срещу аматьори
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:35
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
  • 07:00
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 08:40
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 10:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Murder Book: Grain Of Truth
  • 06:10
    Who Killed Jane Doe?: Girl Gone West
  • 07:00
    California Investigator: Organ Trail
  • 07:25
    On the Case with Paula Zahn: Web of Lies
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Top: Martial Arts Fails
  • 05:30
    After Game: Mark Ella
  • 06:00
    The Burning Issue: Football
  • 06:25
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    NASCAR Outdoors
  • 06:00
    Gridiron Outdoors
  • 06:25
    Gridiron Outdoors
  • 06:50
    Gridiron Outdoors
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Проклятието на остров Оук: Винаги напред
  • 05:50
    Проклятието на остров Оук: Нещата от блатата
  • 06:40
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Горещото колело на съдбата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 14
  • 06:05
    Морски вълци, еп. 15
  • 07:00
    Летището в Дубай, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Единадесетте: Никой не чу виковете й
  • 06:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 07:00
    Разтърсващи престъпления: Питър Тобин
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Братя по оръжие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:55
    Нощта, в която не се срещнахме
  • 06:40
    Дивата Америка
  • 08:45
    Омагьосаното царство
  • 10:35
    Хелън
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:00
    Худ.фильм "Деревня Утка" 6+
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Приказното живее в нас" - документален филм
  • 05:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
  • 06:00
    Класическа музика: Концерт, посветен на 94 г. от геноцида над арменския народ и 200 г. от смъртта на Й.Хайдн /2 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - Гала-концерт /2 част
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Yoga Retreat (18+)
  • 05:38
    Hot For History (18+)
  • 06:00
    The Whole Package (18+)
  • 06:22
    Stunning Welsh MILF With Hot Body (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 1 еп., документален филм
  • 07:00
    Тенис: Shenzhen Open, Шенджен (WTA International 2018 - повторение)
  • 09:00
    "Чудният свят на вкаменелостите - скритите съкровища на природата: Странни чудеса" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Ски-скок: Финал на веригата "Четирите шанци"
  • 05:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /жени/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /5 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:25
    Фатален грях
  • 06:20
    Синът
  • 08:45
    Нечий герой
  • 10:15
    Тайната на лешникотрошачката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
  • 05:35
    Агротема
  • 05:45
    История на храните - п.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    На концерт: Ансамбъл "Мацу Таке"
  • 06:00
    Самуха - последното пътуване на пастира
  • 07:00
    Сурикатите от Калахари
  • 07:30
    Сурикатите от Калахари
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:20
    Art of Fighting
  • 07:10
    Ultimate First League
  • 07:35
    Taekwondo
  • 07:50
    WUSHU Championship
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:20
    Господарят Харолд и момчетата
  • 06:05
    Малиново вълшебство
  • 07:25
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 08:50
    Бандата над закона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
  • 16:22
    Under The Above
  • 17:00
    World of X Games 2015
  • 18:00
    Custom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (2)
  • 06:00
    Загадки в музея (26)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 2
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
  • 06:30
    Поморие - Слънце и бриз
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:30
    Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L'Olympia
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Garden choreography by Medhi Walerski
  • 10:50
    Parade and Frontier by Crystal Pite, Nederlands Dans Theatre company
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    "Погребаните тайни на Библията: Имало ли е Давидово царство?" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 15-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Ню Йорк Никс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Журнал на убийствата: Зърното на истината
  • 06:10
    Кой уби Джейн Доу?: Изчезналото момиче
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Оправдани подозрения
  • 07:25
    Пола Зан разглежда случая: Мрежа от лъжи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
  • 09:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Пейтер Пал Халми - В сезона на отговора на дамите 1.част
  • 05:30
    Пейтер Пал Халми - В сезона на отговора на дамите 2.част
  • 06:00
    Ловна треска - Африка 1.част
  • 06:30
    Шарански театър - Тата Ницу и децата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 07:00
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 08:35
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 10:45
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 05:45
    "Бронзовата градина I, 2 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 07:00
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 08:40
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Fash-back
  • 05:30
    Fash-back
  • 05:45
    Fash-back
  • 06:00
    Masters of Style
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Да сънуваш празник (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Футбол: Руска Премиер лига 3 кръг
  • 07:00
    Trans World Sport 2 епизод
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 14 кръг
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ 147 епизод
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №40
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC 8 епизод
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 4 кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Nella and the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
  • 06:00
    Wallykazam!
  • 06:20
    Zack and Quack
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Зелени проекти
  • 07:40
    Световна класа "Барселона"
  • 08:30
    Канарски острови, Испания
  • 10:00
    Невероятният свят на автомобилите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Ченге, сезон 1, еп. 5, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 06:10
    Клондайк, сезон 1, еп. 4, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:35
Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 3
Охота и рыбалка 05:35
Сезон охоты
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - трети сезон, еп. 40
Eurocom 05:45
Баровки - 52 еп. - Сериал
AXN 05:55
Медиум; сезон 4, епизод 13, криминален, мистерия, САЩ, 2007

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 06:00
Баскетбол: Евролига
BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
TVPlus 06:30
"Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

Skat 05:30
"Коренът на вечността"- Документален филм
TVPlus 05:30
"Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
HBO 2 05:55
"Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
RTR 05:55
Игрален филм
TV1000 05:55
Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto