ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 04:15
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 05:40
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки детско предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:20
    "Трансформърс"- с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел, Джон Войт, Джон Туртуро, Тайрийз Гибсън, Рейчъл Тейлър, Кевин Дън и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:40
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Клуб Уинкс: Мистерия от дълбините - семеен, анимация, Италия, 2014 г.; режисьор: Иджинио Страфи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Медиум; сезон 4, епизод 15, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 06:05
    Медиум; сезон 5, епизод 1, драма, САЩ, 2009
  • 07:00
    Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
  • 07:55
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 05:49
    Диви и истински: Да наблюдаваш китовете
  • 06:36
    Нощ: Леопарди
  • 07:00
    Нощ: Калмар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Холивудски знаменитости: Никол Кидмън" - документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    "W като Wissen - Знание"
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Мирете разследва" - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    България днес информационен блок /п/
  • 06:45
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 07:15
    Световно наследство Гимараеш
  • 07:35
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Зелената линейка /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.6, еп. 3
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.15,16,17
  • 10:45
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    "В земя на кръв и мед" - драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Анджелина Джоли, актьори - Зана Марианович, Горан Костич, Раде Шербеджия, Бранко Джурич, Никола Джуричко, Горан Йевтич и др.
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 07:15
    "Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
  • 09:00
    "Изклуството да се скатаваш" - драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Предградие" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Партньори" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 08:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:30
    "Хипнотизаторът II, 6 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
  • 05:40
    "Ямата и махалото (1961)", хирър - мистерия, САЩ, 1961; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Джон Кер, Барбара Стийл, Луана Андерс, Антъни Карбоне, [15+]
  • 07:00
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
  • 09:00
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:10
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуетел Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
  • 05:40
    "Дивата природа", драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Джонсън, с Коди Смит-МакФий, Вирджиния Мадсън, Изабел Фърман, Дани ДеВито, Евън Рос, [15+]
  • 07:00
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 08:35
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    CNN Style
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    Amanpour
  • 06:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    "Песента на Солвейг" - романтичен филм с уч. на Хайко Дойчман, Ева-Мария Грайн фон Фрийдел, Петер Сатман, Норман Кале и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 2 епизода
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 1
  • 06:00
    Оцеляване на предела: Сахара - първа част
  • 07:00
    Как са го направили?: Емпайър Стейт Билдинг/Добив на мед
  • 07:30
    Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Замбия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:24
    Опасно за живота: Пионери
  • 06:12
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:26
    Фабрика за храна: САЩ: Неземна мекота
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 06:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 06:30
    "В преследване на дълголетието"
  • 07:00
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Наследницата - 162 еп. - Сериал
  • 06:00
    Преследвачът - 8 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, спускане, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 14:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица, спринт, директно
  • 15:30
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд
  • 16:15
    Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Байер Леверкузен, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 07:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 5
  • 08:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    World Of X Games
  • 05:55
    Nhra Sportsman Series
  • 07:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:25
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Поднови или продай - риалити, еп. 27
  • 05:35
    Поднови или продай - риалити, еп. 28
  • 06:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 6
  • 06:25
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 7
  • 06:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 16
  • 06:45
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 17
  • 07:45
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Филми и звезди Х, 3 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 06:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
  • 07:50
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Първата дама на залаганията
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Всичко накуп за залози
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Залог в името на Статуята на свободата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 9 еп.
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 36 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Строителят Боб"
  • 06:22
    "Паленца"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 07:00
    "Бейби бум" - комедия / романтичен с Даян Кийтън, Сам Шепърд.
  • 08:50
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуаник.
  • 10:25
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    TCR ASIA SERIES
  • 05:30
    THE FLYING LAP
  • 06:00
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 07:00
    GYMKHANA GRID, SOUTH AFRICA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Justin Bieber Vs The World!
  • 06:30
    Beyonce: Hitlist
  • 07:00
    James Arthur: In The Zone
  • 08:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 05:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
  • 06:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
  • 06:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Изоставени, еп. 2
  • 05:35
    Претопяване, еп. 10
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 06:45
    Хроники на дивото, еп. 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 4
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 9
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 5
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:25
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Мурсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:35
    Комедия "Пепеляшка"
  • 07:05
    "Свири хармонико любима!"
  • 07:45
    "Смешки. Спорт"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 06:50
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:10
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 08:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:10
    Бойни вечери
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:40
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
  • 06:50
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:10
    "Тренировъчен лагер" - трилър, САЩ, 2008
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    "Неизвестното за Св. Седмочисленици"- документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    "По собствен път" - док филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -62 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Винаги има първи път
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Изкуството на преговорите
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Пътят до булчинската рокля
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Любовна връзка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Боженци - приказка в бяло
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Приключение край Атон
  • 06:30
    Талант и човеколюбие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    7.39, Великобритания, драма/романтичен, 2014
  • 06:50
    Каспър (1995), САЩ, семеен/детски, 1995
  • 08:25
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 10:10
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Исак Нютон - последният магьосник" - документален филм
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 415 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Репортажът: Малките герои" - информационно предаване (повторение)
  • 07:00
    "Красотата на диаграмите" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 41
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 42
  • 06:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 9
  • 06:20
    Великото британско меню, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:50
    "Денят, в който Земята спря" - фантастика / трилър, Канада/САЩ, 2008
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Народът срещу О Джей Симпсън: Американска криминална история - първи сезон,
  • 06:00
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 7
  • 06:25
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 8
  • 06:45
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    "Спешни случаи" - 9 и 10 еп.
  • 06:00
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 9 и 10 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -3-6 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Универсальная собака
  • 05:35
    Рыбалка в России
  • 06:05
    Планета охотника
  • 06:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Джеронимо: Една американска легенда" - уестърн с уч. на Джейсън Патрик, Джийн Хекман, Робърт Дювал, Уес Стъди, Мат Деймън, Родни Грант, Кевин Тайг, Стив Рийвс, Карлос Паломино, Виктор Арън и др.
  • 06:20
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:20
    "Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
  • 09:45
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    Animal Cops Houston: Fight For Survival
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
  • 06:15
    Cake Boss: Peppermint & A Polar Bear Plunge
  • 06:37
    Cake Boss: Tournament Of Knights & A Tasty Tiramisu
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    GADGET-X
  • 05:30
    3WAYS2
  • 05:45
    CITY GRAMMAR
  • 05:55
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, спускане, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Филми и звезди Х, 3 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 05:30
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Rob a Pawn Shop
  • 06:10
    Nightmare Next Door: Daylight Abduction
  • 07:00
    California Investigator: Rules Of Engagement
  • 07:25
    Disappeared: Road to Nowhere
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Top: France
  • 05:30
    In the Name of Good: Aaron Mokoena
  • 06:00
    The Truth About...: Usain Bolt
  • 06:25
    Perfection: Sebastian Vettel
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Madfin Shark Series
  • 06:00
    Familiar Waters
  • 06:25
    Familiar Waters
  • 06:50
    Wardens
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Спецове в заложната къща: Първата дама на залаганията
  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Титаничен залог
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Всичко накуп за залози
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Залог в името на Статуята на свободата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 14
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 5, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 6, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: В пламъци
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Сина на Сам
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Най-лошото, което съм виждал
  • 07:00
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    Отрова
  • 05:55
    Мери и Макс
  • 07:50
    Дивата Америка
  • 09:55
    Последният Робин Худ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Сквозной эфир
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Храмове на българската памет - Перник" - документален филм
  • 05:30
    "Снежана Витанова" - фолклорен филм
  • 06:00
    "Странджа пее" - фолклорен филм
  • 06:30
    "Възкръсналият манастир" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Back Room Bangathon (18+)
  • 06:00
    Boning My Boss (18+)
  • 06:20
    The Replacement Masseuse (18+)
  • 06:40
    The Perfect Dessert (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 06:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 07:00
    "Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:55
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /мъже/
  • 05:55
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /5 епизод/
  • 06:20
    Арена спорт обзор на деня
  • 06:50
    Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:50
    Към тъмнината
  • 06:10
    Малки герои
  • 07:30
    Всичко на Цукер!
  • 09:15
    Бубонашествие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    На концерт: Групата на Хосе-Мария Джанели
  • 06:00
    За островите и хората - Нова Каледония: земята на хората
  • 07:00
    Пазители на елените
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Hip Show
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Ultimate First League
  • 08:25
    Taekwondo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:15
    Леони
  • 06:00
    Индианецът
  • 07:20
    Подаръкът на Св. Никола
  • 08:55
    Том и Хък
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Standard Snowboard Show
  • 05:30
    Standard Snowboard Show
  • 06:00
    Standard Snowboard Show
  • 06:30
    SLAM!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Студентски етюди"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    InterMezzo
  • 05:55
    SFJAZZ Collective: Originals and the Music of Michael Jackson - WINTER JAZZ FEST
  • 06:35
    InterMezzo
  • 09:30
    Riccardo Muti conducts Otello by Verdi
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:40
    Тенис: Петер Гойовчик - Робин Хаасе (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    "Необходима ли ни е Луната?" - документален филм
  • 08:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 20-и епизод, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
  • 06:10
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
  • 07:25
    Изчезнали: Път за никъде
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Кухнята на ловците - По следите на кралските ястия от дивеч
  • 05:30
    Американецът Джей Алън Смит за благороден елен с Адриен Лип
  • 06:00
    Международен фестивал по ловджийска гастрономия - Шопоня 2017
  • 06:30
    Бъди там! Ягнйетина парти 1.част
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:30
    "Хемингуей и Гелхорн", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 05:50
    "Кат Уилямс: Адски забавно", стендъп комедия, САЩ, 2014; реж. Спайк Лий, с Кат Уилямс, [12+]
  • 07:00
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 07:30
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    "Декстър V, 12 еп.", криминална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Шил, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 06:10
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 07:00
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 09:15
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Stefanie's Style Diaries
  • 05:30
    Stefanie's Style Diaries
  • 05:45
    Stefanie's Style Diaries
  • 06:00
    Video Fashion News
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Арменците в Пловдив (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Футбол: Барса ТВ 28 епизод
  • 05:30
    Футбол: Холандска Ередивизи 19 кръг
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ 29 епизод
  • 08:00
    Футбол: Индийска суперлига 11 кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 06:45
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №40
  • 08:45
    Баскетбол: Евролига
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 3 кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Nella the Princess Knight
  • 05:50
    Rusty Rivets
  • 06:15
    Rusty Rivets
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Световен пътешественик "Флорида, Дисни и Космос"
  • 06:50
    Дъждовни гори
  • 07:55
    Амазонска джунгла
  • 09:00
    Мистерията на маите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 8, Испания, иторически/драма, 2012
  • 06:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2014
  • 07:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 08:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8, Великобритания,САЩ, драма, 2005
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:35
Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 3
Охота и рыбалка 05:35
Сезон охоты
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - трети сезон, еп. 40
Eurocom 05:45
Баровки - 52 еп. - Сериал
AXN 05:55
Медиум; сезон 4, епизод 13, криминален, мистерия, САЩ, 2007

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 06:00
Баскетбол: Евролига
BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
TVPlus 06:30
"Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

Skat 05:30
"Коренът на вечността"- Документален филм
TVPlus 05:30
"Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
HBO 2 05:55
"Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
RTR 05:55
Игрален филм
TV1000 05:55
Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto