ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:50
    "Годеж по правилата" - с уч. на Джоузеф Лорънс, Маги Лоусън, Адам Макдоналд, Марилу Хенър и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Петсън и Финдъс - семеен, Германия, 2014 г.; режисьор: Али Ахади; в ролите: Ултрих Ньотен, Мариане Зегебрехт, Навид Навид, Макс Хербрехтер, Роксана Самади и др
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
  • 06:15
    Медиум; сезон 5, епизод 3, драма, САЩ, 2009
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:02
    Най-големите и най-лошите: Птици
  • 05:49
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 06:36
    Нощ: Калмар
  • 07:00
    Нощ: Акула
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Документация
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Мирете разследва" - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Часът на зрителите /п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /36 епизод/п/
  • 06:25
    Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/п/
  • 06:50
    Европейски маршрути
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Непозната земя /п/
  • 06:00
    Потребителската кошница /п/
  • 06:25
    Бърколино
  • 06:40
    Оливър и планината тв новела на Евровизия /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:15
    "Невидимия" - екшън , комедия, криминален, САЩ, 1996 г. Режисьор - Джон Грей; Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Боб Гунтън, Брайън Кокс и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.18,19,20
  • 11:00
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.3, еп.7
  • 06:00
    "Сигурна печалба" - комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.
  • 08:15
    "На един черпак разстояние" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Ласе Халстрьом, актьори - Хелън Мирън, Амит Шах, Мишел Блан, Ом Пури, Джухи Чавла, Маниш Дайал, Роан Чанд и др.
  • 10:45
    "Волният Уили: Бягство от "Пиратския залив" - семеен (САЩ, 2010), режисьор - Уил Гейгър, актьори - Бо Бриджис, Бинди Сю Ървин, Кевин Отто, Дарън Мейер и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
  • 06:00
    "Партньори" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 08:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:50
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    "Под кожата (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Клаудиа Лоренц, с Урзина Ларди, Доминик Ян, Рифка Фер, Флурин Гигер, Лара Ласнинг, [15+]
  • 07:00
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 08:50
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
  • 10:30
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 08:45
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 10:50
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 06:30
    Inside Africa
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    "Четири жени и любовта" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Харди Крюгер мл., Клодел Декерт и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал,сезон 1, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 3 епизода
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Избрано
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
  • 07:00
    Как са го направили?: Изтребител/Бейзбол/ Спортен автомобил
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Повратна точка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Неземна мекота
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Сертификат "Органично"
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Влюбени в чая
  • 06:36
    Фабрика за храна: САЩ: Маслинката на тортата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Щурите Ронкс
  • 06:25
    Мики Маус
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Историята на математиката"
  • 06:00
    "Историята на математиката"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Диви сърца - 22 еп. - Сериал
  • 06:00
    Диви сърца - 23 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, слалом, първи манш, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Кортина, Супер Г, директно
  • 14:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, слалом, втори манш, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 5
  • 07:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 5
  • 07:50
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Desert Saints 1
  • 07:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:25
    Sports Adventure
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 8
  • 05:40
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 9
  • 06:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 8
  • 06:25
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 18
  • 06:45
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 19
  • 07:45
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 07:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 09:10
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
  • 10:35
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
  • 06:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 07:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 07:25
    Екатерина Велика, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 05:50
    Хората от блатата: Свежа кръв
  • 06:40
    Спецове в заложната къща: Живей дълго и в благоденствие
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Строителят Боб"
  • 06:22
    "Паленца"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:40
    "Боже, номера ли обърках?" - комедия с Боб Хоуп, Елке Зомер, Филис Дилър, Чезаре Данова.
  • 06:05
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 07:00
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 08:15
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
  • 06:00
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    NZ V8 UTES CHAMPIONSHIP
  • 09:00
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 06:00
    2018 GRAMMYs: The Nominees
  • 07:00
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 07:45
    World Stage: V Festival...
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 05:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 06:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 9
  • 06:45
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Изоставени, еп. 1
  • 05:35
    Претопяване, еп. 6
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 06:45
    Хроники на дивото, еп. 15
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 6
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 11
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 7
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Нант - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:35
    Комедия "Бедната Саша"
  • 07:15
    "Смешки. ПИН-код"
  • 07:30
    "Часовият"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:55
    ran: Американски футбол - студио
  • 05:40
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 06:25
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:50
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:45
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
  • 06:50
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:55
    "Час пик 2" - екшън комедия, САЩ, 2001
  • 05:40
    "Снежен ден" - комедия, САЩ, 2000
  • 07:10
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:10
    "Перфектната илюзия" - шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -63 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:12
    Кралят на тортите: Снежна топка, торта под формата на книга с приказки и уплаха
  • 05:36
    Кралят на тортите: Хокейни шайби, сладкиши и нахалната Грейс
  • 06:00
    Кралят на тортите: Чък от Стейтън Айлънд, чудатости и Сал
  • 06:30
    Кралят на тортите: Купони, психология и сладкиши
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 06:00
    Пещерата
  • 06:30
    Алпи - една мечта по-малко
  • 07:00
    Виж България - Копривщица, градът музей
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:35
    Похот, предпазливост, Китай,Тайван,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2007
  • 06:25
    Моето момиче 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1994
  • 08:00
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 09:30
    Супер яки, САЩ, комедия, 2007
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "Медицинско чудо - да проходиш отново" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си стилен?" - забавно-информационно предаване
  • 08:55
    "Тайният живот на гейшите" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 3
  • 05:35
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 4
  • 06:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 10
  • 06:20
    Великото британско меню, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    Ръш - първи сезон, еп. 7
  • 05:35
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 8
  • 06:00
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 13
  • 06:25
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
  • 06:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 36 и 37 еп.
  • 06:00
    "Уличен патрул" - 2 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 11 и 12 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -7-10 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Блондинка на охоте
  • 05:50
    Мастер-класс
  • 06:00
    Оружие для ОХОТЫ
  • 06:30
    Поплавочный практикум
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Колекционерът" - трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куин Латифа, Майкъл Рукър, Майк МакГлоун, Луис Гузман, Лейланд Орсър, Ед О'Нийл и др., /п/
  • 06:10
    "Ловци на духове 2" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др., /п/
  • 08:40
    "Семейството на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот-Дъглас и др., /п/
  • 10:30
    "Купон с Дик и Джейн" - комедия с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др., /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Animal Cops Houston: Rescue Me
  • 06:15
    Animal Cops Houston: Lost But Not Forgotten
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Fearless In Duty
  • 07:45
    Animal Cops Houston: Fight For Survival
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    3WAYS2
  • 05:40
    CITY GRAMMAR
  • 05:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 05:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:05
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 07:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 09:10
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
  • 10:35
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Killer Confessions: Where's Brittany?
  • 06:10
    Forbidden: Dying for Love: The Girl with the Gold Earring
  • 07:00
    California Investigator: Oh Sister Where Art Thou
  • 07:25
    On the Case with Paula Zahn: Deadly Delivery
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 06:00
    The Truth About...: Bayern Munich
  • 06:25
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 06:55
    Clubland: Bayern Munich
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    King Of The Spring
  • 06:00
    Familiar Waters
  • 06:25
    Familiar Waters
  • 06:50
    Wardens
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 05:50
    Хората от блатата: Свежа кръв
  • 06:40
    Спецове в заложната къща: Живей дълго и в благоденствие
  • 07:00
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 15
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 06:00
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
  • 07:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 08:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 22
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Американско оръжие
  • 07:10
    Състезанието на Вирджиния
  • 09:15
    Неочакван обрат
  • 11:20
    Моли
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "Вечните песни на България"
  • 06:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /2 част
  • 06:30
    Изпълнения на Стефан Вълдобрев
  • 07:00
    "Коренът на вечността" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:14
    Rio Lee Gets Rio Laid (18+)
  • 05:34
    Euro Tease Licks Cock (18+)
  • 06:00
    Kylie Gets Taken For A Ride (18+)
  • 06:36
    Mia Gets Closer (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:25
    Тенис: Леся Цуренко - Кая Канепи (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018, повторение)
  • 06:00
    "Разбивачите на кодове: Изгубените герои на Блечи парк" - документален филм
  • 07:00
    "Кометата на века" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR - двойки финал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:05
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
  • 06:20
    Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    Последно лято при семейство Хамптън
  • 06:45
    Симарон Стрип
  • 08:00
    Симарон Стрип
  • 09:50
    Синя птица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Драконов дом
  • 06:00
    За островите и хората: Уалис и Фотуна - островите близнаци
  • 07:00
    Дива култура
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Bangkok Fight Night
  • 06:55
    Ultimate First League
  • 07:20
    Taekwondo
  • 07:35
    WUSHU Championship
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:05
    Кандидатът
  • 06:10
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 07:25
    Баща на четири деца: На море
  • 08:45
    Къде е конят на Уинки?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Standard Snowboard Show
  • 06:00
    Standard Snowboard Show
  • 06:30
    SLAM!
  • 07:00
    Firsthand
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
  • 07:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Импресия - Габър
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:55
    Oscar Peterson and Roy Eldridge in Paris - Jazz Archive
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Maxim Vengerov at Luna Classics Festival
  • 11:10
    Maxim Vengerov at Salle Gaveau - Paris Mezzo Festival
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Марек - Левски (14-15), повторение
  • 10:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:10
    Тенис: Давид Ферер - Хьон Чунг (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:40
    Тенис: Карен Качанов - Хуан Мартин Дел Потро (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 08:10
    "Летище: В денонощен ритъм" - 4 еп., документален филм
  • 09:00
    Тенис: Симона Халеп - Ирина Камелия Бегу (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International 2018 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Челси, мач от Висшата лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Признания в стаята за разпити: Къде е Британи?
  • 06:10
    Забранено: Гладни за любов: Момичето със златната обеца
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Сестро, къде си?
  • 07:25
    Пола Зан разглежда случая: Смъртоносна доставка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Ловна треска - Отново лов с черен барут
  • 06:00
    Унгарската твърдокосместа вижла на 50 години
  • 06:30
    На фокус Йожеф Ач -Най-доброто от 2017
  • 07:00
    MLS OB - Сбъднатата мечта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:55
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 07:00
    "Играта на играчките - извън времето", анимация, САЩ, 2014; реж. Стив Пърсел, [0+]
  • 07:25
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 08:00
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:05
    "Глутница ІІ, 3 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [12+]
  • 06:00
    "Ти Джей Милър: Педантично смехотворен", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джеф Томсик, с Ти Джей Милър, [15+]
  • 07:00
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 08:35
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Designer Collections
  • 05:45
    Designer Collections
  • 06:00
    Weekend Special
  • 06:15
    Weekend Special
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Природа (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Автомобилизъм: Австралийски суперкарс шампионат 14 кръг
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи 19 кръг
  • 10:00
    Автомобилизъм: Австралийски суперкарс шампионат 14 кръг
  • 12:25
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №41
  • 07:00
    Професионални майстори на родеото 1 кръг
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 4 кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Nella the Princess Knight
  • 05:50
    Rusty Rivets
  • 06:15
    Rusty Rivets
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Послания от небесата
  • 07:40
    Тайната на пирамидите
  • 08:50
    Язд, Иран
  • 09:20
    Световна класа "Ямайка и Мавриций"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 10, САЩ, военен, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 4, Испания, иторически/драма, 2012
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:35
Тайните на подземния свят, сезон 1, еп. 3
Охота и рыбалка 05:35
Сезон охоты
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - трети сезон, еп. 40
Eurocom 05:45
Баровки - 52 еп. - Сериал
AXN 05:55
Медиум; сезон 4, епизод 13, криминален, мистерия, САЩ, 2007

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 06:00
Баскетбол: Евролига
BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
TVPlus 06:30
"Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

Skat 05:30
"Коренът на вечността"- Документален филм
TVPlus 05:30
"Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
HBO 2 05:55
"Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
RTR 05:55
Игрален филм
TV1000 05:55
Моята мащеха е извънземно, САЩ, комедия/фентъзи, 1988

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto