ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • Сега
    Предисторията: Богове и поклонници 6-серийна документална поредица /България, 2008г./, 1 епизод, режисьор Атанас Димитров
  • 11:00
    Туризъм.бг /най-доброто/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Бразди /най-доброто/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Тази събота и неделя" /най-доброто/
  • 11:00
    "Cool...T" /най-доброто/
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Инга Линдстрьом: Обратно към живота" - с уч. на Рудигер Йосвиг, Пиер Кивит, Хано Фридрих и др.
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Легенда за езерото" - с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Мориси, Крейг Хол,
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Страната на изобретателите - филм
  • 11:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 12:30
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 12:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 13:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Котки 101: Епизод 4
  • 11:00
    Моята котка от Ада: Епизод 1
  • 11:55
    Моята котка от Ада: Епизод 2
  • 12:50
    Дивият Индокитай: Малайзия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Онази България" - документален филм
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/
  • 11:00
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/
  • 11:30
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:57
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    Scooby-Doo and the Samurai Sword
  • 12:50
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Номер 42-ри" - спортен, драма, биографичен (САЩ, 2013), режисьор Брайън Хелгеланд, в ролите: Чадуик Боузман, Харисън Форд, Кристофър Мелони, Ти Ар Найт, Никол Бъхари и др.
  • 13:00
    "Джурасик парк III" - приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др.
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.1, 2
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Революция Х" - музикален, комедия, екшън, криминален (България, 2018), режисьор Димитър Гочев, в ролите: Гери-Никол, Иван Иванoв, Мона Гочева, Диана Костова, Иван Тишев, Даниел Ангелов, Александър Сано, Георги Кадурин, Диляна Попова и др.
  • 12:15
    Телепазар
  • 12:30
    "Маската на властта" - драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джордж Клуни, в ролите: Райън Гослинг, Джордж Клуни, Филип Сиймор Хофман, Пол Джиамати, Евън Рейчъл Ууд, Мариса Томей, Джефри Райт, Макс Мингела, Дженифър Ийли и др.
  • 14:30
    "Истина ли е..." - фентъзи, комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Марк Уотърс, в ролите: Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Донал Лоуг, Ивана Миличевич, Дина Уотърс, Бен Шенкман и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 12:00
    "Събудих се в Мексико" - приключенски, комедия (САЩ, 2014), режисьор Скот Армстронг, в ролите: Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Уудуърд, Алисън Бри, Роза Салазар и др.
  • 14:00
    "Игрите на звездите" - гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.12
  • 15:00
    "Хотел Елеон" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Истинска звезда" - сериал, еп.68, 69
  • 12:00
    "Искрите на отмъщението" - сериал, еп.7 - 9
  • 15:15
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.1 (2016)
  • 15:45
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - риалити, еп.3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Крейг край реката
  • 10:46
    Крейг край реката
  • 10:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:08
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
  • 11:05
    "Уату уоти: Всички ние", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Катя Бенрат, с Аделин Вайриму, Абдивали Фара, Баркхад Абдирахман, Чарлз Каруми, Фейсал Ахмед, [15+]
  • 11:30
    "Катрин и Седящият бик", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Сузана Уайт, с Джесика Частейн, Майкъл Грейайс, Сам Рокуел, Сайран Хайндс, Майкъл Нури, [12+]
  • 13:15
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Проектът "Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
  • 10:40
    "Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
  • 12:40
    "Съпрузи и съпруги", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Сидни Полак, Джуди Дейвис, Джулиет Люис, [12+]
  • 14:25
    "Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    African Voices
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Лена Лоренц: Щастие назаем" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Лиан Форестиери, Фред Стилкраут и др.
  • 14:00
    "Децата на моята сестра"- романтичен филм с уч. на Сузане Улен, Габриел Раб, Пола Шрам, Франциска Вулф и др.
  • 16:00
    "Добрата вещица" - сериал, сезон 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 10:50
    "Джеси Стоун: Презумпция за невинност" - криминален филм с уч. на Том Селек, Кол Суддут, Кати Бейкър, Стивън Макхати, Глория Рубен, Уилям Садлър, Робърт Карадайн и др.
  • 12:45
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Ловци на духове 2" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ауди R8
  • 11:00
    Загадки в музея: Том четвърти
  • 12:00
    Спасители на ЖИВОТни: Говорещият с коали
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Епизод 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Как са го направили?: Пренасяне на пари/Риболов/ Гайди
  • 10:38
    Как са го направили?: Изпитания на автомобили/Книгоиздаване/Маргарин
  • 11:02
    Как са го направили?: Захар/Развъдници за риба/ Костюми
  • 11:26
    НАСА: Неразгадани архиви: Президентът и извънземните
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Аз съм по средата
  • 11:00
    Аз съм по средата
  • 11:30
    Кити не е котка
  • 12:00
    Самолети
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Шеф тийнейджър"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
  • 12:00
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите - аним. сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Лъжливи рими - сериал - 3 еп.
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 12:30
    Ски скокове: Лятна Гран При верига в Хакуба, директно
  • 14:00
    Колоездене: Бинк Банк тур, седми етап
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 13:00
    Футбол: Бундеслига, Кьолн - Борусия Дортмунд
  • 13:55
    Футбол: Втора Бундеслига, Хановер - Гройтер Фюрт, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 10:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 11:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
  • 12:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 12:00
    Sports Adventure
  • 12:25
    Sports Adventure
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика
  • 13:05
    Феномени /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ловци на острови (Series 3): В Куинсланд (Episode 11)
  • 10:45
    Ловци на острови (Series 3): Солено предложение в Панама (Episode 12)
  • 11:10
    Ловци на острови (Series 3): На лов в Онтарио (Episode 13)
  • 11:35
    Ловци на острови (Series 3): Завист за канадския остров (Episode 14)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 21
  • 10:55
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22
  • 11:25
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 23
  • 11:55
    Развод по френски
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Броукънуд - втори сезон, еп. 2
  • 11:05
    Бул - втори сезон, еп. 13
  • 12:00
    Бул - втори сезон, еп. 14
  • 12:55
    Частни детективи - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 10:55
    "Коледа в двореца", романтика, САЩ, 2018; реж. Питър Хюит, с Мерит Патерсън, Андрю Купър, Бритъни Бристоу, Индия Фаулър, Никълъс Банкс, [12+]
  • 12:20
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 14:00
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Денят, когато..., сезон 1, еп. 2
  • 11:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 12:30
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 13:25
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 10:55
    Изковани в огъня: Специален меч
  • 11:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 12:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 49 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Конни"
  • 11:00
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Всичко коз" - избрано
  • 10:45
    Топ Шоп
  • 11:00
    "Спорт в обектива" - избрано
  • 11:45
    "Букмейкър"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 11:20
    "Ох в Охайо" - комедия / драма с Паркър Поуси, Пол Ръд.
  • 12:50
    "Усмивката на Мона Лиза" - игрален филм с Джулия Робъртс, Кирстен Дънст.
  • 14:45
    "Код "Меркурий" - екшън филм / криминален с Брус Уилис, Мико Хюз.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
  • 11:00
    Класация Евро Топ
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    George Ezra Live @ V Festival 2017
  • 12:20
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Следвай котката си,
  • 10:55
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 3
  • 11:45
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 9
  • 12:15
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Непознатата планета, еп. 10
  • 11:00
    Отвъд Космоса, еп. 3
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Невероятни животински приятелства, еп. 3
  • 10:40
    Невероятни животински приятелства, еп. 1
  • 11:25
    Най-опасните животни в света, еп. 4
  • 12:15
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Енерги Котбус - Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Оснабрюк - РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 14:00
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Вия Артмане. Кралица в изгнание"
  • 11:10
    "Честна дума" с Юри Николаев
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    Филм "Имахме работа в Пенково"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "ТОП 5 PlanetaOfficial" - музикална класация
  • 10:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 10:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 11:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Купа на африканските нации: Египет - ЮАР
  • 12:00
    Клубни истории
  • 14:00
    Звездни отбори
  • 15:30
    WRC: Рали Германия - преди кръга
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева
  • 14:15
    Актуален репортаж
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ninjago - Verbotenes Spinjitzu
  • 11:25
    Pokemon - Die TV-Serie: Sonne & Mond - Ultra-Legenden
  • 11:50
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 12:20
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Туристически маршрути - документална поредица
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Последният вълк - игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Медиумът от Лонг Айлънд: Дух-знаменитост
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Коледата на семейство Капуто
  • 12:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Духовете на звездите
  • 13:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Фолклорна трапеза - северняшки гозби
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 11:30
    Балкан фолк
  • 12:00
    Пътешествия из райската земя - Песента на водопадите, част 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 101): Къщи за едно евро в Италия (Episode 8)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейни приключения в Нова Зеландия (Episode 9)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Номера във Филипините (Episode 10)
  • 12:00
    Легендарни места (Series 2): Краят на света (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 101): Къщи за едно евро в Италия (Episode 8)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейни приключения в Нова Зеландия (Episode 9)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Номера във Филипините (Episode 10)
  • 12:00
    Легендарни места (Series 2): Краят на света (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
  • 10:40
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 12:15
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 13:40
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    В ресторанта на Джовани, еп. 6
  • 11:00
    Кралицата на шоколада, еп. 2
  • 11:30
    Бон Апети - летни епизоди, еп. 30
  • 12:00
    Джейми Оливър в Америка, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
  • 11:00
    В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Необикновените - втори сезон, еп. 3
  • 11:05
    Орвил - първи сезон, еп. 10
  • 12:05
    Орвил - първи сезон, еп. 11
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 22
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    KARL LAGERFELD STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Дог и Бет: на лов" - 7 и 8 еп.
  • 11:10
    "Доктор в къщи" - 5 еп.
  • 12:00
    "Дневниците на надзорника" - 4 еп.
  • 12:50
    "Студио за татуировки" - 7 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Охотничьи собаки
  • 11:00
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 11:25
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 11:55
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Облачно с кюфтета 2" - анимационен филм
  • 12:20
    "Невъзможен романс" - романтична комедия с уч. на Шон Робъртс, Алекса ПенаВега, Лея Гибсън, Крис Шийлдс и др. /п/
  • 14:10
    "Синята лагуна: Пробуждане" - приключенски филм с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др.
  • 16:00
    "Когато си в Рим" - романтична комедия с уч. Кристен Бел, Джош Дюамел, Анджелика Хюстън, Дани Де Вито, Уил Арнет, Джон Хедър и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Dirty Jobs: Buoy Cleaner
  • 10:45
    Kitchen Boss: Market Fresh
  • 11:10
    Kitchen Boss: Buddy's Asian Spin
  • 11:30
    Kitchen Boss: Aunt Anna's Visit
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Гражданка в ранчото (Series 17): Скара за пикник (Episode 1)
  • 10:50
    Гражданка в ранчото (Series 18): Безотпадъчно готвене (Episode 2)
  • 11:15
    Гражданка в ранчото (Series 18): Много храна за големия мач (Episode 3)
  • 11:40
    Надпревара в супермаркета (Series 8): Четири сватби и надпревара в супермаркета (Episode 6)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:25
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 12:30
    Ски скокове: Лятна Гран При верига в Хакуба, директно
  • 14:00
    Колоездене: Бинк Банк тур, седми етап
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 10:55
    "Коледа в двореца", романтика, САЩ, 2018; реж. Питър Хюит, с Мерит Патерсън, Андрю Купър, Бритъни Бристоу, Индия Фаулър, Никълъс Банкс, [12+]
  • 12:20
    "Където бродят дивите неща", фентъзи - драма, САЩ, 2009; реж. Спайк Джоунс, с Макс Рекърдс, Катрин Кийнър, Марк Ръфало, Пепита Емерикс, Стив Музакис, [12+]
  • 14:00
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Mickey & The Roadster Racers
  • 10:45
    Mickey & The Roadster Racers
  • 11:00
    Elena Of Avalor
  • 11:30
    Sofia The First
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:25
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Убийства в тресавището: Убийства в Тексас
  • 10:40
    Да хванеш убиец: Посред бял ден
  • 11:35
    Да хванеш убиец: Пълна мобилизация
  • 12:30
    В търсене на истинския убиец: Свързани от скръбта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Burning Issue: Football
  • 10:50
    The Truth About...: Bending the Rules
  • 11:20
    Tennis Stars: Tommy Haas
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Allyson Felix
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Shooting Gallery
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Shooting Gallery
  • 12:20
    Shooting Gallery
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Изковани в огъня: Нож наваха
  • 10:55
    Изковани в огъня: Специален меч
  • 11:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
  • 12:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Отвъд Космоса, еп. 3
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 3
  • 12:00
    Да поговорим за звездите, еп. 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Тази събота и неделя" /най-доброто/
  • 11:00
    "Cool...T" /най-доброто/
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 5, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 6, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 2, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2018
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Откуп; сезон 2, епизод 13, екшън, криминален, Канада, 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Първите 48 часа: Лош романс/Извън контрол
  • 11:25
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
  • 12:20
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 13:15
    Първите 48 часа: Майка на две деца
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Бяла буря
  • 11:50
    Дивата Америка
  • 13:55
    От 5 до 7
  • 15:50
    Всички хубави неща
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Вия Артмане. Королева в изгнании" (12+)
  • 11:10
    "Честное слово" с Юрием Николаевым (12+)
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:15
    Вячеслав Тихонов, Светлана Дружинина в фильме "Дело было в Пенькове" (12+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Сто к одному
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Вести. Местное время
  • 11:40
    Моя любовь - Россия!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Double Cumshot For Horny Agent (18+)
  • 10:51
    Getting Off The Typing Pool (18+)
  • 11:15
    MILF Surprise (18+)
  • 11:40
    Public Hammock Threesome (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Бетис - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    "Ла Лига: Превю на сезон 2019/2020" - документален филм
  • 12:00
    Тенис: Каролин Гарсия - Елена-Габриела Русе (Nature Valley Open, Нотингам; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 14:05
    Тенис: Татяна Мария - Дона Векич (Nature Valley Open, Нотингам; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ALL ABOUT ANIMALS - EP 5
  • 11:00
    THE AVIATORS - S2 EP 11
  • 11:30
    THE AVIATORS - S2 EP 12
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - WHERE NATURE IS PUREST (MNORCA)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ultimate Taekwondo
  • 18:00
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 24.08.2019 - LIVE
  • 18:10
    WUSHU Championship
  • 19:10
    NEW Extreme IV
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Fairly Normal
  • 10:45
    Blastoid
  • 11:00
    Occ-Cast
  • 12:40
    ORB
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Галапагос (Series 1): Галапагос на Атънбъро (Episode 4)
  • 10:50
    Суперсетивата на животните (Series 1): Слух (Episode 1)
  • 11:45
    Суперсетивата на животните (Series 1): Зрение (Episode 2)
  • 12:35
    Голямото американско топене на ледовете (Series 1): Най-дивата зима (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    " На този ден..." - ТВ1 припомня лица, събития и дати
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
  • 11:50
    InterMezzo
  • 13:30
    Valser choreography by Catherine Berbessou, Ballet du Capitole
  • 14:40
    Nutcracker by Kader Belarbi, Ballet du Capitole
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Литекс - Пирин, мач от Втора професионална лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Царско село - Берое, мач от efbet Лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
  • 16:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 33-ти епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 12:00
    Футбол: Гранада - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 13:50
    Световни ролер игри - Барселона 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Астън Вила - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване (2019-20), 3-ти епизод /п/
  • 12:30
    Класика от Висшата лига: Ливърпул - Арсенал (2006-07) /п/
  • 13:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Убийства в тресавището: Убийства в Тексас
  • 10:40
    Да хванеш убиец: Посред бял ден
  • 11:35
    Да хванеш убиец: Пълна мобилизация
  • 12:30
    В търсене на истинския убиец: Свързани от скръбта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
  • 12:05
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 13:45
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 15:10
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 12:40
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 21 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 13:10
    "Прокълнат патрул I, 6 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Кристофър Манли, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 14:10
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Тайните на странджанската кухня (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Аби Хачър фъзли хваща
  • 10:55
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
  • 11:55
    Пес патрул
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 2, Канада, военен, 2016
  • 10:55
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 11:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 12:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 9, САЩ, военен, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 11:25
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 12:55
    На Кайманите Драма САЩ 2009
  • 14:25
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Диско Комедия Франция 2008
  • 11:25
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 12:55
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 14:35
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
  • 11:20
    Товар за Африка Семеен Канада 2009
  • 12:50
    Коко Биографичен Франция 2008
  • 14:25
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Close Up
  • 11:00
    Silicon Cowboys
  • 12:15
    Yallah! Underground
  • 13:40
    All This Panic
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 11:15
    Custom
  • 11:50
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 14:50
    Live Recap British Talent Cup 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Волейбол: Франция - България - финал на европейското първенство за юноши до 17 г.
  • 12:10
    Футбол: Швейцария - Англия - среща за 3-4 място на "УЕФА Лига на нациите"
  • 14:50
    Лига Европа: Финалът документален филм
  • 15:05
    Спортни новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 10:45
    Божествена комедия концерт на Фортисимо фамилия под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деян Донков и Радина Кърджилова
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите /избрано/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Тейлъм Бенд
  • 10:55
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 11:55
    Мотоциклетизъм: Moto GP Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания
  • 13:00
    Конна езда "Светът на ездата", магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тенис: WTA, Бронкс Първи полуфинал
  • 12:00
    Тенис: WTA, Бронкс Втори полуфинал
  • 14:00
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Скандинавия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Емполи
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Ювентус
  • 14:00
    Футбол: Приятелска среща Милан - Чезена
  • 16:00
    Футбол: Копа Судамерикана Атлетико Минейро - Ла Екидад, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 11:00
    Футбол: Испанска Ла Лига "Преди кръга"
  • 11:30
    Футбол: Копа Либертадорес ЛДУ Кито - Бока Хуниорс, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 13:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Гранада - Севиля
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ТВ пазар
  • 10:50
    "Цветът на страданието" - документален филм
  • 11:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "ГЛАВНАЯ ДОРОГА" (дайджест)
  • 11:25
    "ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ!"
  • 12:20
    "ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ"
  • 13:15
    "КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:45
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Nature 10:55
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 10:55
Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 11:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
MAX Sport 4 11:00
Футбол: Испанска Ла Лига "Преди кръга"
Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport 2 11:30
Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 10:40
"Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
TV1000 10:40
Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
BNT4 10:45
Божествена комедия концерт на Фортисимо фамилия под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деян Донков и Радина Кърджилова
BSTV 10:50
"Цветът на страданието" - документален филм
Diema 10:50
"Джеси Стоун: Презумпция за невинност" - криминален филм с уч. на Том Селек, Кол Суддут, Кати Бейкър, Стивън Макхати, Глория Рубен, Уилям Садлър, Робърт Карадайн и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD

Tialoto

=======

Tialoto

>>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65