ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • Сега
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.16
  • 16:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.8
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Черна роза" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Последният еничар - исторически сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:05
    Пътешественици; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 17:05
    Профилиране; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Питбули и бивши затворници: Любов от пръв поглед
  • 15:35
    Градски хищник: Лъв на свобода
  • 16:30
    Войната за спасяването на китовете: Боен пост
  • 17:25
    Зоополицаите на Маями: Най-голямото спасяване за всички времена
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Интервютата на "Неделник"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 15:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Защо? Защо е измислен етикетът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Mighty Mike
  • 15:20
    The Tom and Jerry Show
  • 15:26
    The Tom and Jerry Show
  • 15:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.14
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.18
  • 17:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6 еп.8
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5 еп.13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Изгубена на 17" - психотрилър (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Дъг Кембъл, в ролите: Ейла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин, Алекс Картър и др.
  • 16:45
    "Виновна" - трилър, криминален (Канада, 2014), режисьор Антъни Лефресни, в ролите: Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.
  • 18:30
    Телепазар
  • 18:45
    "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014), режисьор Джордж Улф, в ролите: Хилари Суонк, Еми Росъм, Джош Дъмел, Стефани Биатрис, Джейсън Ритър и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Новите съседи" - сериал
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.109
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.4 еп.1, 2
  • 18:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.5 еп.18, 19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Фермата: Нов свят" - приключенско риалити с водещи Иван Христов и Андрей Арнаудов, с.5
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Горещи пари" - сериал, еп.7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:46
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Вакуум", драма, Швейцария, 2017; реж. Кристин Репон, с Барбара Ауер, Робърт Хунгер-Бюлер, Анна-Катарина Мюлер, Ориана Шраге, Тереза Афолтер, [15+]
  • 16:15
    "Съпругата", драма, САЩ, 2017; реж. Бьорн Рунге, с Глен Клоуз, Джонатaн Прайс, Крисчън Слейтър, Макс Айрънс, Хари Лойд, [12+]
  • 17:55
    "Дуелистите", драма, Великобритания, 1977; реж. Ридли Скот, с Кейт Карадайн, Харви Кийтъл, Албърт Фини, Едуард Фокс, Кристина Рейнс, [12+]
  • 19:35
    "В клетка", драма, САЩ, 2018; реж. Даниел Савка, с Антъни Гонзалес, Омар Лейва, Джони Ортис, Матю Морено, Генезис Родригес, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Лайко - циганинът космонавт", комедийна драма, Унгария, 2018; реж. Балаш Ленгел, с Тамаш Керезтеш, Йозеф Гябронка, Тибор Палфи, Зетен Варга, Атина Пападимитриу, [12+]
  • 16:05
    "На лов за "Червения октомври"", екшън - трилър, САЩ, 1990; реж. Джон МакТирнън, с Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен, James Earl Jones, Сам Нийл, [12+]
  • 18:20
    "Грешното възпитание на Камерън Пост", драма, САЩ, 2018; реж. Дезире Акаван, с Клои Грейс Мориц, Саша Лейн, Форест Гудлак, Дженифър Или, Джон Галахър, [15+]
  • 19:50
    "Омагьосан ден", комедия, САЩ, 1993; реж. Харолд Реймис, с Бил Мъри, Анди МакДауъл, Крис Елиът, Стивън Тоболовски, Брайън Дойл-Мъри, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 15:30
    World Sport
  • 16:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 17:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Бялата робиня" - сериaл
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода
  • 17:00
    "Ледени войници" - екшън с уч. на Доминик Пърсел, Адам Бийч, Майкъл Айрънсайд, Гейбриъл Хоугън, Бенц Антоан, Камил Съливан и др.
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Дивото семейство от Аляска: Да отгледаш глутница
  • 16:00
    Дивото семейство от Аляска: епизод 12
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Messerschmitt KR200
  • 18:00
    Битки за багаж: Нешлифовани диаманти
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 15:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Сила
  • 16:14
    Изоставени конструкции: Мисия: Космос
  • 17:02
    Изоставени конструкции: Изгубени мостове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Клонинги в мазето
  • 15:30
    Клонинги в мазето
  • 16:00
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ски скокове: Световно първенство в Зеефелд, голяма шанца
  • 16:00
    Ски скокове: Световно първенство в Зеефелд, малка шанца
  • 16:50
    Ски скокове: Световна купа 2018 - 2019 в Осло
  • 17:55
    Ски скокове: Турнир "Четирите шанци" 2018 - 2019, обзор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кърлинг: Европейско първенство в Хелсинборг, полуфинал, жени, директно
  • 18:05
    Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия
  • 19:05
    Кърлинг: Европейско първенство в Хелсинборг, полуфинал, жени
  • 20:00
    Кърлинг: Европейско първенство в Хелсинборг, полуфинал, мъже
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 1
  • 15:30
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 3
  • 17:10
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Dew Tour Highlights
  • 15:20
    Liquid Edge
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:00
    X Games - Norway
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Скъпа Дженевив (Series 5): Омагьосана гостна (Episode 6)
  • 15:20
    Вечеря в Тифани (Series 3): Барбекю в задния двор (Episode 3)
  • 15:45
    Вечеря в Тифани (Series 3): Марди гра в стил Тифани (Episode 4)
  • 16:10
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Построяване на банята (Episode 5)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 6
  • 16:05
    Без пукната пара, еп. 7
  • 16:30
    Без пукната пара, еп. 8
  • 17:05
    Уил и Грейс - десети сезон, еп. 15
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Капитан Шериф, еп. 5
  • 16:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - пети сезон , еп. 15
  • 17:10
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 23
  • 18:05
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 24
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Уолф, с Алек Болдуин, Салма Хайек, Джим Гафиган, Джо Манганиело, Трийт Уилямс, [15+]
  • 15:50
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [18+]
  • 16:40
    "Еуфория I, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Сам Левинсън, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [18+]
  • 17:50
    "Филми и звезди ХІ, 47 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 1
  • 15:55
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 2
  • 17:00
    В търсене на "Ориент Експрес", сезон 1, еп. 1
  • 17:55
    В търсене на "Ориент Експрес", сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч фалката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 29 еп.
  • 15:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 16:30
    Истории от музея
  • 17:00
    Риболовен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Конни"
  • 15:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 15:45
    "Кайю"
  • 16:05
    "Дот"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НОВИНИ
  • 15:15
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Пълен мрак" - ужаси / фантастика, САЩ, с Рада Мичъл, Коул Хаузър.
  • 16:55
    "Дъщерята на шефа" - игрален филм, САЩ, с Аштън Къчър, Тара Рийд.
  • 18:20
    "Спартак, първа част" - игрален филм, САЩ, с Горан Вишнич, Алън Бейтс.
  • 19:45
    "Спартак, втора част" - игрален филм, САЩ, с Горан Вишнич, Алън Бейтс.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    MTV Rewind: 2013
  • 16:30
    Mabel And Friends
  • 17:00
    Totally Uninterrupted Party Hits!
  • 20:00
    MTV Rewind: 2014
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 3
  • 15:35
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 16:50
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 1
  • 16:00
    Мръсна работа, еп. 8
  • 17:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 18:00
    Геният, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Диви острови, еп. 1
  • 15:25
    Диви острови, еп. 5
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Баскетбол: Нижни Новгород - Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Брадфорд Сити - Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:00
    "В действителност"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:10
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    УЕФА Шампионска лига: Байерн Мюнхен - Олимпиакос
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Манчестър Сити
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Байер Леверкузен - Атлетико Мадрид
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Бялата гвардия"
  • 15:50
    "Изкуственият отбор"
  • 18:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    За глигани Дорково - документален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Исторически календар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 10
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Ашли Ди
  • 19:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Ранди
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пътешествия из райската земя - Белите земи
  • 15:30
    Магията на Китай - На възрастта на императорският дворец
  • 16:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 16:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Изгубеното злато (Series 1): Изгубените сандъци със злато на Кочис (Episode 1)
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Олд Таун, Флорида (Episode 8)
  • 17:00
    Първокласни RV каравани (Series 1): Съдомиялна машина за 100 000 долара (Episode 5)
  • 17:30
    Първокласни RV каравани (Series 1): В крак с Джоунс - при избора на каравана (Episode 6)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Изгубеното злато (Series 1): Изгубените сандъци със злато на Кочис (Episode 1)
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Олд Таун, Флорида (Episode 8)
  • 17:00
    Първокласни RV каравани (Series 1): Съдомиялна машина за 100 000 долара (Episode 5)
  • 17:30
    Първокласни RV каравани (Series 1): В крак с Джоунс - при избора на каравана (Episode 6)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Слава, САЩ, биографичен/драма/исторически, 1989
  • 16:50
    Близнаци, САЩ, комедия/криминален, 1988
  • 18:35
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 20:10
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Супер храни за семейството с Джейми, еп. 5
  • 16:00
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 18
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 14
  • 17:00
    Тайните на леля Кати, еп. 29
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Касъл - трети сезон, еп. 1
  • 15:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 14
  • 16:10
    Престъпления от класа, еп. 11
  • 17:10
    Кости - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    FASHION DESTINATION
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Царе на аукциона" - 16 еп.
  • 15:20
    "Океански патрул" - 3 и 4 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" -207 и 208 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    ч.- Телепазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Рыбалка сегодня XL
  • 15:35
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 16:00
    Секреты "трудных" водоемов
  • 16:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Отблизо" - романтична драма с уч. на Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Клив Оуен, Натали Портман, Ник Хобс и др.
  • 16:30
    "Спасители на плажа" - екшън-комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Зак Ефрон, Приянка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, Джон Бас и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями " - сериал, сезон 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    I Catfished My Kids: Episode 1
  • 15:15
    Finding Bigfoot: Alabama Bigfoot
  • 16:00
    Finding Bigfoot: Biggest Search Yet
  • 17:30
    Treehouse Masters: Spirit House Retreat
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Голямата хапка на Гай (Series 15): Южняшки стил (Episode 8)
  • 15:25
    Голямата хапка на Гай (Series 15): Благодарната патица (Episode 9)
  • 15:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 5): Предизвикателство в Сейнт Луис (Episode 5)
  • 16:40
    Кухнята (Series 6): Парти на верандата (Episode 2)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Геймърки
  • 15:35
    Братовчеди завинаги
  • 15:55
    Опасният Хенри
  • 16:20
    Опасният Хенри
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ски скокове: Световно първенство в Зеефелд, голяма шанца
  • 16:00
    Ски скокове: Световно първенство в Зеефелд, малка шанца
  • 16:50
    Ски скокове: Световна купа 2018 - 2019 в Осло
  • 17:55
    Ски скокове: Турнир "Четирите шанци" 2018 - 2019, обзор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Уолф, с Алек Болдуин, Салма Хайек, Джим Гафиган, Джо Манганиело, Трийт Уилямс, [15+]
  • 15:50
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [18+]
  • 16:40
    "Еуфория I, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Сам Левинсън, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [18+]
  • 17:50
    "Филми и звезди ХІ, 47 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    PJ Masks
  • 15:30
    T.O.T.S.
  • 16:00
    Mickey & The Roadster Racers
  • 16:30
    Vampirina
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Геймърки
  • 15:35
    Братовчеди завинаги
  • 15:55
    Опасният Хенри
  • 16:20
    Опасният Хенри
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Смъртоносни връзки: Обичай ближния си
  • 15:15
    Смъртоносни връзки: Любовта е бойно поле
  • 16:10
    Предателства: Четири сватби и едно погребение
  • 17:05
    Зли мащехи: Убийство, което не можеш да преглътнеш
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Burning Issue: Olympics
  • 15:20
    Football Stars: Ivan Rakitic
  • 15:50
    Top: Freesports Water
  • 16:15
    The Challenge: Surfing
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Hook N' Look
  • 15:20
    Hook N' Look
  • 15:45
    Hook N' Look
  • 16:05
    Hook N' Look
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч фалката
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Мръсна работа, еп. 8
  • 16:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 17:00
    Геният, еп. 6
  • 18:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.16
  • 16:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.8
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 15:40
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:15
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:00
    Царство; сезон 4, епизод 9, драма, фантастика, САЩ, 2017
  • 16:55
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 9, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 18:00
    Фенката; сезон 1, епизод 48, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ловец на убийства: Метал о метал
  • 16:00
    Първите 48 часа: Жажда за кръв
  • 17:00
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джерард Бейдън Клей
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Последният път
  • 16:40
    Бел
  • 18:40
    Извънредни директиви
  • 21:05
    Новобранецът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 16:00
    Новости
  • 16:15
    Сквозной эфир. Live
  • 17:00
    Новости
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
  • 16:25
    Punk'd
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 19
  • 16:00
    TRACK RIDER - MALAYSIA
  • 17:00
    KUNG FU KITCHEN - KUNG FU TEA (HANGZHOU, CHINA)
  • 17:30
    KUNG FU KITCHEN - MOCHI (NARA, JAPAN)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    World of X Games
  • 16:00
    Lost in Thought
  • 16:45
    Cult of Freedom: The New Zealand Part
  • 17:00
    VANS Get -N Classic
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Най-добрият приятел на кучето (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 15:30
    Дивата Австралия (Series 2): Буря (Episode 3)
  • 16:20
    Природният свят - Очилата мечка
  • 17:15
    Източноафриканска рифтова долина - дивото сърце на Африка (Series 1): Трева (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    La Favorite by Donizetti at the Bayerische Staatsoper
  • 16:08
    Anne Paceo, Alegria - Jazz sous les Pommiers
  • 17:30
    Noe by Thierry Malandain, Theatre national de Chaillot
  • 18:42
    Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Царско село - Дунав, мач от efbet Лига /п/
  • 16:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 20-и епизод /п/
  • 17:00
    Студио "Футбол", директно
  • 17:30
    Футбол: Арда - Витоша, мач от efbet Лига, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Волейбол: Добруджа - Хебър, мач от Суперлигата /п/
  • 17:00
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 7-и епизод /п/
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Левски - Нефтохимик, мач от Суперлигата, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Смъртоносни връзки: Обичай ближния си
  • 15:15
    Смъртоносни връзки: Любовта е бойно поле
  • 16:10
    Предателства: Четири сватби и едно погребение
  • 17:05
    Зли мащехи: Убийство, което не можеш да преглътнеш
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Историята на Кристофър Робин и Мечо Пух", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Марк Форстър, с Юън Макгрегър, Хейли Атуел, Бронти Кармайкъл, Марк Гатис, Оливър Форд Дейвис, [7+]
  • 16:10
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 17:25
    "Четирите пера", драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 19:35
    "Младият Шелдън ІІI, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Алекс Рийд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
  • 16:20
    "Слонбалон", анимация, САЩ, 2005; реж. Франк Нисън, [0+]
  • 17:30
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 19:40
    "Под станция "Темпъл" I, 8 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Шариф Корвър, с Марк Стронг, Карис Ван Хоутен, Даниъл Мейс, Тоби Кинг Бакаре, Катрин МакКормак, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Избрано от старите ленти: Зеленото сърце на планината (образователен филм за еко туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Иконописецът (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Peppa Pig
  • 15:20
    Топ Кадети
  • 15:50
    Пес Патрул
  • 16:20
    Пес Патрул
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ресторантът, сезон 1, еп. 10, Швеция, исторически/драма 2017
  • 15:40
    Ресторантът, сезон 2, еп. 1, Швеция, исторически/драма 2018
  • 16:35
    Ресторантът, сезон 2, еп. 2, Швеция, исторически/драма 2018
  • 17:35
    Ресторантът, сезон 2, еп. 3, Швеция, исторически/драма 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 15:40
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 17:20
    Всичко на Цукер! Комедия Германия 2004
  • 18:55
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 15:35
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 17:05
    Проклятието на Тутанкамон, част 1 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 18:30
    Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 16:05
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 17:25
    "Канейдиънс" завинаги Драма, Исторически, Спортен Канада 2009
  • 19:00
    Преди да кажеш "Да" Комедия, Драма САЩ 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Live Recap Vans Showdown 2019
  • 18:05
    Gearing Up
  • 18:40
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2019
  • 20:25
    Finess
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    УЕФА Европейски квалификации: Сърбия - Украйна
  • 15:15
    Световно първенство по плажен футбол: Италия - Таити
  • 16:20
    Световно първенство по плажен футбол: Швейцария - САЩ
  • 17:30
    УЕФА Европейски квалификации: Русия - Белгия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
  • 17:00
    Срещу течението: Ибрям от Вардим документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Евролига: АЛБА Берлин - Олимпиакос
  • 16:00
    Еврокупа: Цедевита Любляна - Бреша
  • 17:40
    Nascar Cup Series: Състезание в Маями
  • 21:45
    Евролига: АСВЕЛ - Фенербахче
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    NHL: Вегас - Торонто Вегас Голдън Найтс - Торонто Мейпъл Лийфс
  • 17:00
    "Светът на голфа"
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 19:00
    Професионални майстори на родеото Финално състезание в Лас Вегас
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Серия А: Дженоа - Удинезе
  • 16:00
    Байерн ТВ: Бохум - Байерн Мюнхен Втори кръг за Купата на Германия
  • 18:00
    Серия А: Сампдория - Аталанта
  • 20:00
    "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ла Лига: Еспаньол - Валенсия
  • 16:00
    Ла Лига: Леванте - Барселона
  • 18:00
    Ла Лига: Барселона - Селта
  • 20:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова
  • 16:00
    ТВ пазар
  • 16:20
    Киносалон БСТВ: "Възмездие" (2015 г.), Испания
  • 18:05
    "Холивудски знаменитости"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "СЕГОДНЯ"
  • 15:30
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 16:05
    "СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ"
  • 17:00
    "ЖДИ МЕНЯ"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Skin of Sorrow
  • 15:35
    Wings of Steel
  • 17:20
    Burlesque
  • 18:45
    Albert Camus
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 164
  • 16:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 16:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 75
  • 17:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 48
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ЛЕГАВЫЙ серия 1
  • 15:15
    ЛЕГАВЫЙ серия 2
  • 16:00
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 131
  • 16:46
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 132
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НАУЧНАЯ СРЕДА. ПРОЕКТ ПАВЛА ЛОБКОВА 13
  • 16:35
    ЧУДО ТЕХНИКИ 24
  • 17:05
    ЧУДО ТЕХНИКИ 25
  • 17:35
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ 23
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    TV DIGEST (II част, повторение) - развлекателно-информативен блок
  • 19:00
    TV DIGEST (I част) - развлекателно-информативен блок
  • 19:30
    "Студио Хъ" - коментарно-публицистично предаване
  • 20:25
    "Времето с Иван Атанасов" - метеорологична прогноза
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:30
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал
Viasat Nature 15:35
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 4
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 2, еп. 1, Швеция, исторически/драма 2018
AXN Black 15:40
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

AXN Black 15:40
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 20-и епизод /п/
Nova Sport 16:00
Футбол: Брадфорд Сити - Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/
НТВ Сериал 16:00
ЛИТЕЙНЫЙ серия 131
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Манчестър Сити

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 15:35
Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 2, еп. 1, Швеция, исторически/драма 2018
FilmBox Basic 15:40
Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
HBO 15:50
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [18+]
HBO HD 15:50
"Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65