ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • Сега
    Референдум /п/
  • 13:30
    Съвременници: Завръщане в образа документална поредица
  • 14:00
    Малки истории
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.15
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6 еп.45
  • 16:00
    "Едно голямо семейство" - сериал, еп.3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Хирургът - сериал, семеен
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Insider с Бисер Варчев /п./
  • 14:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 14:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Да спасим тукан
  • 13:45
    Как живеят ветеринарите: Кученца-чудо
  • 14:40
    Зоологическата градина: Сан Диего: Епизод 6
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Анаконда
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 13:10
    "Цигари за Фидел" - документален филм
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Култура.БГ
  • 13:30
    №1 Туризмът: Образованието - традиции и бъдеще /БНТ 2 Варна/п/
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 14:40
    Песен от облаците тв новела на Евровизия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:30
    Bunnicula
  • 13:40
    Bunnicula
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Идеалният шеф" - трилър, криминален, драма (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.12
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.4
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.3 еп.13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
  • 15:30
    "Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Гранд" /п./ - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Дивата Нина" - сериал, eп.49
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.62
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Италианската булка" - сериал, еп.76
  • 14:00
    "Фермата" - приключенско риалити с водещи Иван Христов и Андрей Арнаудов
  • 15:45
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 16:45
    Телепазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Юникити
  • 13:25
    Островът на летния лагер
  • 13:36
    Островът на летния лагер
  • 13:50
    Реактивните момичета
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
  • 14:45
    "Семейство Адамс 2", комедия, САЩ, 1993; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Джоан Кюсак, Кристина Ричи, [12+]
  • 16:20
    "Домакините не съществуват", комедия, Холандия, 2017; реж. Аниеле Вебстер, с Ева Ван Де Вайдевен, Йелка Ван Хоутен, Лош Лука, Джим Бакум, Валдемар Торенстра, [12+]
  • 18:05
    "Вакуум", драма, Швейцария, 2017; реж. Кристин Репон, с Барбара Ауер, Робърт Хунгер-Бюлер, Анна-Катарина Мюлер, Ориана Шраге, Тереза Афолтер, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс", музикална комедия, САЩ, 2007; реж. Джейк Каздън, с Джон Кристофър Рийли, Джена Фишър, Реймънд Бари, Кристън Уийг, Тим Медоус, [15+]
  • 14:25
    "Бунтовник в ръжта", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Дани Стронг, с Никълъс Холт, Кевин Спейси, Зоуи Дойч, Виктор Гарбър, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 16:15
    "Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
  • 17:55
    "Сезон във Франция", драма, Франция, 2017; реж. Махамат Салех Харун, с Ерик Ебони, Сандрин Бонер, Алайна Лис, Ибраим Бурама Дарбо, Биби Танга, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас
  • 15:00
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 4
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Да продадеш колата си: ФСМ Сирена 105
  • 14:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 20
  • 15:00
    Камиони в калта: "Мръсните 7" срещу Южна Каролина
  • 16:00
    Камиони в калта: "Мръсните 7" срещу Нова Англия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 13:50
    Как функционира Вселената?: Млечният път
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 15:02
    Как се прави...: Лейкопласт/Машина за рязане на салам/Стриди/Ветропоказатели
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    БИЗААРДВАРК
  • 14:00
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Уголемена наука"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    12 месеца - анимационен филм
  • 14:15
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 13:15
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 13:45
    Ключът към успеха
  • 14:15
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 16:00
    Колоездене: ГП на Валония, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Мотоциклетизъм: FMX Нощ на скоковете в Китай
  • 14:00
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо, обзор
  • 14:30
    Колоездене: ГП на Монреал
  • 16:10
    Колоездене: Купа на Италия, Джиро Дела Тоскана, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 13:10
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
  • 14:05
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
  • 14:55
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Sports Adventure
  • 13:15
    Sports Adventure
  • 13:40
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 14:05
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тиа Маури у дома (Series 2): Празничната вечеря на Тиа (Episode 5)
  • 13:15
    Тиа Маури у дома (Series 2): Момчетата на Кори (Episode 6)
  • 13:40
    Вечеря в Тифани (Series 2): Ретро вечеря (Episode 12)
  • 14:05
    Вечеря в Тифани (Series 2): Фиеста (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Сладки неприятности, еп. 1
  • 13:20
    Династия, еп. 12
  • 14:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 6
  • 15:10
    Анатомията на Грей - петнадесети сезон, еп. 23
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 7
  • 13:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 8
  • 14:10
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 6
  • 15:10
    Частни детективи, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 15:50
    "Геобуря", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дийн Девлин, с Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву, [12+]
  • 17:40
    "Криптон II, 10 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Саиф Ал-Уарит, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 18:30
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 4
  • 14:15
    Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 15:20
    Първите хора, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Окрилени
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко, което блести
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Желана среща
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 32 еп.
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 35 еп.
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Отгатни колко те обичам"
  • 13:10
    "Герои на града"
  • 13:40
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 14:00
    "Строубъри Шорткейк"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    НОВИНИ
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Англичанинът, за когото хълмът стана планина" - игрален филм с Хю Грант, Тара Фиц Джералд.
  • 13:30
    "Копланд" - игрален филм със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
  • 15:15
    "Там на север" - приключенски филм със Скийт Улрих, Наташа Хенстридж.
  • 16:55
    "Баща ми е върхът" - игрален филм с Жерар Депардийо, Мари Жилен.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
  • 13:30
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 14:15
    Diary Of The Vamps
  • 14:35
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
  • 13:45
    Динозаври в пустошта,
  • 14:35
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1
  • 15:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 7
  • 14:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 15:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 16:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
  • 13:40
    Кървави врагове: Хипопотам срещу лъв, еп. 1
  • 14:30
    Двубоят на блатните дракони, еп. 1
  • 15:25
    Завръщането на лъвовете, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Баскетбол: Сарагоса - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Клубни истории
  • 15:00
    Звездни отбори
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - големите финали
  • 18:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Вести
  • 13:25
    Вести-Москва
  • 13:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 14:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    От българско, по-българско - /повторение/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Обзор на футболната лига
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:30
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:40
    Spirit: wild und frei
  • 14:10
    Polly Pocket
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    БГМюзик Cool Toor - концерт
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Исторически календар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Кралят на тортите: Торта във формата на холандска вятърна мелница
  • 13:30
    Кралят на тортите: Сватбената торта на Ники
  • 14:00
    7-те малки Джонстън: Двамата ми бащи
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Остани вярна на стила
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    За България
  • 13:30
    Спорт и приключения - Луда надпревара
  • 14:00
    Българската история - 137 години от Освобождението на България
  • 14:30
    Зелен свят - 120 години Български туристически съюз
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Храна в пъб, печено месо в яма, пайове! (Episode 3)
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Камино Сантяго (Episode 5)
  • 15:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Свинско и пайове (Episode 10)
  • 16:00
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Кемпер за двама (Episode 13)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Храна в пъб, печено месо в яма, пайове! (Episode 3)
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Камино Сантяго (Episode 5)
  • 15:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Свинско и пайове (Episode 10)
  • 16:00
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Кемпер за двама (Episode 13)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Хълк, САЩ, екшън/драма/фантастика, 2003
  • 14:40
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
  • 16:40
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 18:25
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Уикенд по мъжки, еп. 11
  • 13:30
    Уикенд по мъжки, еп. 12
  • 14:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 8
  • 14:30
    "Вкусове от Фуджи с Джъстин", еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Реванш, еп. 1
  • 13:25
    Орвил - втори сезон, еп. 11
  • 14:25
    Врагът сред нас, еп. 1
  • 15:15
    "АПБ" - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    DESIGNERS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    DESIGNERS
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Съдебни медици" - 1 еп.
  • 13:15
    "Дневниците на надзорника" - 3 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 124 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 8 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Секреты "трудных" водоемов
  • 13:30
    Африканское сафари
  • 14:00
    Охотничьи традиции и этика
  • 14:10
    Андрей Старков и его команда
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Магията на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
  • 13:50
    "В кадър"
  • 14:30
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др.
  • 16:20
    "Съкровището" - приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Даян Крюгер, Джъстин Барта, Шон Бийн, Джон Войт, Харви Кайтел, Кристофър Плъмър и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    How the Universe Works: Milky Way
  • 13:45
    Cake Boss: Helmet Cake, Healthy Mauro, & Huge Trainers
  • 14:10
    Cake Boss: Strawberries, Sinatra & Sick Ovens
  • 14:30
    Breaking Amish: New Beginnings
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Гражданка в ранчото (Series 13): Дегустация на деликатеси (Episode 9)
  • 13:20
    Режи! (Series 18): Подай бирата! (Episode 9)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Всичко по нюйоркски (Episode 2)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Големи хапки (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 16:00
    Колоездене: ГП на Валония, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 15:50
    "Геобуря", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дийн Девлин, с Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву, [12+]
  • 17:40
    "Криптон II, 10 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Саиф Ал-Уарит, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 18:30
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Gigantosaurus
  • 13:30
    Gigantosaurus
  • 14:00
    Puppy Dog Pals
  • 14:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 13:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Къщата на улица "Кю"
  • 14:20
    Почти ми се размина: Работа на кораб за раци
  • 15:15
    Почти ми се размина: Бягство през тоалетната
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Immortals: Diego Maradona
  • 13:10
    The Truth About: Cristiano Ronaldo
  • 13:35
    Dream Teams: France
  • 14:05
    The Immortals: Zinedine Zidane
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:30
    Major League Fishing
  • 14:15
    Field & Stream Icons
  • 14:35
    Field & Stream Icons
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Американски антиквари: Рискове и награди
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Окрилени
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Всичко, което блести
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Желана среща
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 14:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 15:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 2
  • 16:00
    Границата, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.15
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6 еп.45
  • 16:00
    "Едно голямо семейство" - сериал, еп.3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телешоп
  • 14:05
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 14:40
    Пътешественици; сезон 1, епизод 1, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 15:45
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:20
    Фенката; сезон 1, епизод 2, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 15:20
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 11, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството в Стратфилд
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 10
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 11
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Погребението, което той искаше
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Портокали и слънце
  • 14:05
    Предчуствие
  • 16:00
    Ондин
  • 18:00
    Манчестър Юнайтед
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Anal Butt Plug Followed By Big Cock (18+)
  • 13:17
    That's Not Cheating: Part 2 (18+)
  • 13:36
    Mother Daughter Mix-Up (18+)
  • 14:00
    Busty Russian's First Lesbian Orgasm (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Strange Rumblings in Shangri-La
  • 14:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:30
    Standard Snowboard Show
  • 15:00
    Highline
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Спасяването на Сърга (Series 1): Сърга ловува (Episode 6)
  • 13:45
    Кучетата и техният таен живот (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 14:35
    Най-добрият приятел на кучето (Series 2): Роуз и Байнди, Шива и Кейко (Episode 11)
  • 15:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 2): Роуз и Бискит, Джун и Уофълс (Episode 12)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Viva la Musica! "
  • 14:30
    Документално кино
  • 15:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    InterMezzo
  • 13:30
    Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
  • 15:30
    Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Heau play Mozart, Shostakovich and Brahms
  • 17:10
    InterMezzo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 17:00
    Футбол: Левски - Черно море, мач от efbet Лига /п/
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 8-и епизод, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Италия /п/
  • 14:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 14:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Италия /п/
  • 15:30
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 13:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Къщата на улица "Кю"
  • 14:20
    Почти ми се размина: Работа на кораб за раци
  • 15:15
    Почти ми се размина: Бягство през тоалетната
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Залезът на тамплиерите ІІ, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2019; реж. Рик Джейкъбсън, с Дейвид Уелингтън, Том Кълън, Джим Картър, Падрийк Дилейни, Джулиан Овъндън, [18+]
  • 13:20
    "Потърси ме в Париж І, 21 еп.", комедийна драма, Франция, 2018; реж. Мат Блум, Р.Т. Торн, с Джесика Лорд, Юба Акълейд, Хана Дод, Рори Дж. Сапър, Касъл Рок Питърс, [7+]
  • 13:50
    "Лешникотрошачката и четирите кралства", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ласе Халстрьом, Джо Джонстън, с Макензи Фой, Джейдън Фоуoра-Найт, Кийра Найтли, Хелън Мирън, Морган Фрийман, [7+]
  • 15:30
    "Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 13:15
    "Г-н Робот I, 3 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2015; реж. Джим МакКей, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
  • 14:00
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 22 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 14:30
    "По американски I, 11 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Майкъл Шулц, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Априлци (образователен филм за семеен туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Пламъчко и Машините
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:05
    Прасето Пепа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 13:40
    Полдарк, сезон 2, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 14:40
    Полдарк, сезон 2, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 15:35
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 13:45
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 15:15
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк Анимация, Уестърн Франция 2007
  • 16:40
    Икингут Семеен Исландия 2000
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
  • 14:25
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 16:00
    Манди и съкровището на чероките Екшън, Приключенски, Семеен САЩ 2010
  • 17:45
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 14:10
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
  • 15:55
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
  • 17:15
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Kate Plays Christine
  • 13:35
    How To Dance In Ohio
  • 15:00
    Rake
  • 16:00
    Richard Linklater: Dream Is Destiny
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 14:00
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 15:15
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 17:00
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Европейско първенство по модерен петобой обзор
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 55 кг /мъже/ пряко предаване от Патая /Тайланд/
  • 16:00
    Беър Грилс - екстремно оцеляване, заснето с камера документален филм /САЩ, 2013г./, 1 епизод
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Уловът на пет езера документален филм /п/
  • 13:20
    Златни ръце /БНТ 2 Русе/
  • 13:30
    Репетиция /избрано/ предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/
  • 14:00
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Латвия
  • 14:00
    Баскетбол: Евролига Баскония - ЦСКА Москва, четвърти плейофен четвъртфинал
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 16:30
    Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Витес
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 14:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 15:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Аталанта
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Сампдория
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Лече
  • 18:00
    Футбол: Шампионска лига Лион - Зенит, първа среща от груповата фаза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Осасуна
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Гранада
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ТВ пазар
  • 13:15
    "Безценната перла" - сериал, 100 епизод
  • 14:00
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова
  • 16:00
    "Местно време" - Трявна (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    The Time of Love
  • 13:40
    Methanol - Part 1
  • 15:30
    The Fury Ep. 7
  • 16:30
    The Fury Ep. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 396
  • 13:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 17
  • 14:15
    СУДЕБНЫЙ ДЕТЕКТИВ 12
  • 15:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 598
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 199
  • 13:50
    ПЛЯЖ серия 7
  • 14:34
    ПЛЯЖ серия 8
  • 15:25
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • Сега
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 212
  • 13:15
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 213
  • 13:50
    АВИАТОРЫ 14
  • 14:15
    АВИАТОРЫ 15
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 13:10
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
Fox Crime 13:10
Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 8
AXN White 13:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
BSTV 13:15
"Безценната перла" - сериал, 100 епизод
Bulgaria ON AIR 13:15
Хирургът - сериал, семеен

Всички предавания

Спорт

Travel TV 13:30
Спорт и приключения - Луда надпревара
ТВ Европа 13:35
Спорт
НТВ Сериал 13:50
ПЛЯЖ серия 7
Diema Sport 2 14:00
Студио "Формула 1" /п/
Eurosport 14:00
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Alfa 13:10
"Цигари за Фидел" - документален филм
AXN White 13:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
HBO3 13:15
"Г-н Робот I, 3 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2015; реж. Джим МакКей, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
HBO 2 13:20
"Потърси ме в Париж І, 21 еп.", комедийна драма, Франция, 2018; реж. Мат Блум, Р.Т. Торн, с Джесика Лорд, Юба Акълейд, Хана Дод, Рори Дж. Сапър, Касъл Рок Питърс, [7+]
Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD

Tialoto

=======

Tialoto

>>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65