ТВ програма

BNT2
+ Добави в любими

  • 05:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:30
    Туризмът №1: Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /9 епизод/
  • 06:25
    Пътешествия документална поредица /избрано/п/
  • 06:55
    5 минути София
  • 07:05
    Китай на фокус Художникът от Уйгур /п/
  • 07:35
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 08:05
    Сийбърт анимационен филм
  • 08:35
    Сребристият жребец сериен тв филм
  • 09:00
    Духовна обител: Покровителят на пчелите /БНТ 2 Пловдив/
  • 09:30
    Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 10:00
    Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:30
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:00
    Библиотеката /п/
  • 12:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:30
    Шифт
  • 12:45
    Япония на фокус
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 14:00
    Нокаут игрален филм /п/
  • 15:35
    Концерт на Стефан Диомов /2016 г./
  • 17:15
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/
  • 17:40
    Геният сериен тв филм /5 епизод/
  • 18:30
    Америка днес /п/
  • 19:30
    На опера с БНТ 2: "Любовен еликсир" от Доницети /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Не искам да си отиваш игрален филм /Франция, 2007 г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.
  • 22:10
    Давид Дорантес и Теодосий Спасов проект Музикален фестивал "Жълтите павета"
  • 23:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 00:15
    Геният сериен тв филм /5 епизод/п/
  • 01:05
    Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
  • 01:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 01:55
    Не искам да си отиваш игрален филм /п/
  • 03:20
    Световните градове на България Западната порта на Източната Римска империя /п/
  • 04:00
    Библиотеката /п/

Сериали

Fox Channel 04:00
Живите мъртви - четвърти сезон
bTV Comedy 04:00
"Двама мъже и половина" - сериал
Fox Crime 04:00
Последните пантери - първи сезон
AXN Black 04:05
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
AXN 04:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

TVPlus 04:00
"Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
AXN Black 04:05
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 04:30
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International - повторение)
Mtel Sport 1 04:30
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Eurosport 04:30
Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап

Всички предавания

Филми

Skat+ 04:00
"Тракийски огън" - документален филм
Vivacom Arena 04:00
Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
HBO 04:00
"Отворени рани I, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
HBO3 04:00
"Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
HBO HD 04:00
"Отворени рани I, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto