ТВ програма

bTV Cinema
+ Добави в любими

  • 06:00
    "Апостол Карамитев" - документален филм
  • 07:15
    "Сделката на доктор Парнасъс" - приключенски, фентъзи (Франция,  Канада,  Великобритания, 2009), режисьор - Тери Гилиам, актьори - Джуд Лоу, Хийт Леджър,Колин Фарел, Джони Деп, Лили Коул,Кристофър Плъмър, Джони Харис, Том Уейтс, Върн Тройър, Андрю Гарфилд
  • 10:15
    "Ранго" - анимация, приключенски, екшън ( САЩ, 2011), сценарист - Джон Логан, режисьор - Гор Вербински
  • 12:30
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
  • 14:30
    "Апалуза" - уестърн (САЩ, 2008), режисьор - Ед Харис, актьори - Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.
  • 16:45
    "Джона Хекс" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор - Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.
  • 18:30
    "Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014), режисьор - Сет Макфарлан, актьори -  Сет Макфарлан, Лиъм Нийсън, Чарлийз Терон, Евън Джоунс, Уес Стъди, Сара Силверман, Нийл Патрик Харис,  Аманда Сайфред и др.
  • 21:00
    "Този див, див запад" - екшън, уестърн, комедия (САЩ, 1999), режисьор - Бари Зоненфелд, актьори - Уил Смит, Кенет Брана, Салма Хайек, Кевин Клайн, Бай Линг, М. Емет Уолш и др.
  • 23:15
    "Професия жиголо" -  драма, комедия, романтика (САЩ, 2009), режисьор - Дейвид Макензи, актьори - Аштън Къчър, Ан Хечи,  Маргарита Левиева, Себастиан Стан, Соня Рокуел, Мария Кончита Алонсо и др.
  • 01:15
    "Тайнството" - ужаси, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Тай Уест, актьори - Джо Суонбърг, ЕйДжей Боуън, Ейми Сейметц, Кейт Лин Шейл, Джин Джонс и др.
  • 03:15
    "Фамилията" - сериал, с.1

Сериали

SAT 1 04:25
"Скорпион" - криминален сериал
Fox Channel 04:45
Светкавицата - четвърти сезон
Fox Crime 04:45
Спасителен полет - първи сезон
Viasat Nature 04:50
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
AXN 04:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:30
Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International - повторение)
Mtel Sport 1 04:30
Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Eurosport 04:30
Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
Eurosport HD 04:30
Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

TV1 04:30
"Петолиния" - музикален микс
PRO 7 04:35
"Арест: Detention" - комедия / ужаси, U, 2011
AXN 04:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Cinemax 04:55
"Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
БНТ 04:55
Зад кулисите на "Марс" документален филм/п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto