ТВ програма

Kanal 3
+ Добави в любими

  • Сега
    "Коктейл" с Деси Жаблянова-избрано
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "60 години създаваме бъдеще" - юбилеен концерт на 125-то СОУ "Проф.Боян Пенев"
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - избрано
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
  • 10:45
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    "Вечните песни"
  • 13:00
    "Всеки следобед", избрано
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Телемаркет
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев" -/п/
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    ТОП ШОП
  • 15:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 16:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 16:30
    "Патарински Live"- избрано
  • 17:00
    Концерт на група Сигнал - 2-ра част
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 20:00
    "Патарински Live"-избрано
  • 20:30
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева - избрано
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    Европейско първенство по канадска борба 2018- /п/
  • 00:00
    Новини /п/
  • 00:30
    Спорт в обектива"-/п/

Сериали

PRO 7 07:15
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:20
Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 07:20
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 6
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Channel 07:35
Кости - първи сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:25
Тенис: Марсел Гранойерс - Стив Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал

Всички предавания

Филми

БНТ 07:25
Сийбърт анимационен филм/п/
HBO 2 07:30
"Приказките на Маша І, 23 - 26 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Кристализирано: Историята на Мадона - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
BNT2 07:35
Сагуа - сиамската котка анимационен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto