ТВ програма

Planeta Folk
+ Добави в любими

  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни

Сериали

Kino Nova 00:20
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2, /п/
Viasat Explorer 00:25
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 4
Nova TV 00:30
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон
Utilisima 00:30
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 21
bTV Lady 00:30
"Тайните на времето" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 00:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport 2 00:30
Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
Eurosport HD 00:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Kanal 3 00:30
"Спорт в обектива"/п/
Mtel Sport 1 01:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

HBO 00:15
"Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
HBO HD 00:15
"Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
Cinemax 00:25
"Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Nova TV 00:30
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон
TV1 00:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto