ТВ програма

Planeta Folk
+ Добави в любими

  • Сега
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:30
    "Бащино огнище" - традициите са живи
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 00:00
    "Мила Родино" - химн на Р. България
  • 00:10
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините

Сериали

EPIC Drama 13:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 13:25
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
Viasat Nature 13:25
Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 2
Viasat History 13:30
Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 13:30
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 63 еп.

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:30
Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier - повторение)
MAX Sport 3 13:30
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Аталанта
ТВ Европа 13:45
Спорт
НТВ Сериал 13:55
ПЛЯЖ серия 1
Eurosport 14:00
Колоездене: Обиколка на Испания, петнадесети етап, директно

Всички предавания

Филми

Diema 13:30
"Операция Делта форс" - екшън с уч. на Джеф Фахи, Ърни Хъдсън, Роб Стюарт, Франк Загарино, Джо Лара, Тод Йенсен, Наташа Съдерланд, Хал Холбрук и др.
Vivacom Arena 13:31
Обнадеждени Драма 2015
AXN 13:45
Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2016
MGM 13:45
"Съмнение" - игрален филм с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман.
HBO 2 13:50
"Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD

Tialoto

=======

Tialoto

>>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65