ТВ програма

Planeta HD
+ Добави в любими

  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 14:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 15:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 15:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 15:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:00
    "Промо" - новите хитове
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 17:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
  • 18:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 00:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 00:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма

Сериали

Viasat History 13:30
Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
Хоби ТВ 13:30
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 63 еп.
e-kids 13:40
Писма от Феликс - анимационен сериал
AXN 13:45
Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus 13:30
Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier - повторение)
MAX Sport 3 13:30
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Аталанта
ТВ Европа 13:45
Спорт
НТВ Сериал 13:55
ПЛЯЖ серия 1
Eurosport 14:00
Колоездене: Обиколка на Испания, петнадесети етап, директно

Всички предавания

Филми

Diema 13:30
"Операция Делта форс" - екшън с уч. на Джеф Фахи, Ърни Хъдсън, Роб Стюарт, Франк Загарино, Джо Лара, Тод Йенсен, Наташа Съдерланд, Хал Холбрук и др.
Vivacom Arena 13:31
Обнадеждени Драма 2015
AXN 13:45
Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2016
MGM 13:45
"Съмнение" - игрален филм с Мерил Стрийп, Филип Сиймур Хофман.
HBO 2 13:50
"Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD

Tialoto

=======

Tialoto

>>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65