ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 00:20
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство 3 тв филм /5 епизод/п/
  • 03:15
    Семеен бизнес тв филм /19 епизод/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 10
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 01:35
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 02:20
    Железният човек 3; екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 04:20
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 1, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Експедициите на Джеф Коруин: Индонезия: освобождението на орангутаните
  • 01:40
    Най-големите и най-лошите: Диви прасета
  • 02:35
    Нощ: Калмар
  • 03:00
    Нощ: Акула
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 02:00
    Избрано от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Нощен журнал
  • 01:20
    "Елсер" - драма, ФРГ, 2015
  • 02:50
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    България новини /п/
  • 00:45
    Семейство Даръл сериен тв филм /4 епизод/п/
  • 01:35
    Регионални новини /п/
  • 02:20
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:45
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:15
    България днес информационен блок /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The Flintstones
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Стомана" - екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор - Кенет Джонсън, актьори - Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др.
  • 02:15
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.10
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 02:15
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.2
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.3
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Да преживееш Коледа" - семеен, комедия (САЩ, 2004), режисьор - Майк Мичъл, актьори - Бен Афлек, Джеймс Гандолфини, Кристина Апългейт, Катрин О'Хара, Джош Цукерман, Бил Мейси, Дженифър Морисън и др.
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Шаолински хроники
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 02:40
    "Войцек", драма, Германия, 1979; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Ева Матес, Волфганг Райхман, Вили Земелроге, Йозеф Бийрбихлер, [18+]
  • 04:05
    "Фреди Еди", психотрилър, Германия, 2016; реж. Тини Тюлман, с Феликс Шефер, Джесика Шварц, Грета Боячек, Бургхарт Клауснер, Катарина Шютлер, [18+]
  • 05:15
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:35
    "Животът на Рейналдо Аренас", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джулиан Шнабел, с Хавиер Бардем, Оливие Мартинес, Джони Деп, Андреа Ди Стефано, Шон Пен, [15+]
  • 03:45
    "Песента на Шарлът", драма - фентъзи, Канада, 2015; реж. Никълас Хъмфрис, с Иуан Рион, Катeлин Мейджър, Брендън Тейлър, Джеси Фрейзър, Стив Брадли, [18+]
  • 05:15
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 07:00
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела, /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5, /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Екстремни спортове
  • 01:00
    Двойно оцеляване: Епизод 12
  • 02:00
    Опасно за живота: Класацията на зрителите
  • 03:00
    Бързи и шумни: Събери парчетата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Как са го направили?: Мрамор/Табаско/Чадъри
  • 00:55
    Фабрика за храна: Епизод 12
  • 01:20
    Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
  • 02:10
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Обикновени чудеса"
  • 01:00
    "Обикновени чудеса"
  • 02:00
    "Градината на Дарвин"
  • 03:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Олимийски истории"
  • 01:00
    "Бъдещи олимпийци"
  • 01:30
    Новини
  • 01:35
    Куриози
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 00:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 01:15
    Колоездене: Обиколка на Тайван, четвърти етап
  • 01:30
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 5
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Strongman Champions League
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Стаи за милион долара
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 1
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 15
  • 03:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 15
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 5
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 5
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "От другата страна I, 4 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 01:00
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 03:00
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 04:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:35
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 2
  • 01:25
    Екатерина Велика, сезон 1, еп. 4
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 9
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
  • 01:55
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Киноложка изложба
  • 00:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, тв поредица, 99 еп. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Хип хип ура"
  • 00:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 00:55
    "Осуалд"
  • 01:20
    "Герои на града"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    НОВИНИ/п/
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Ултраметал
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:45
    "Къщата на игрите" - екшън / криминален с Линдзи Круз, Джо Мантеня, Майк Нусбаум, Лилия Скала.
  • 03:25
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 06:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.7"
  • 07:00
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    BISHOP GARAGE SEASON 2
  • 01:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 01:30
    FLAT OUT
  • 02:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Джорди Шор
  • 01:00
    Siesta Key
  • 02:00
    Siesta Key
  • 03:00
    Само хитове - маратон
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 03:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 1
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 1
  • 01:00
    Гранични войни, еп. 2
  • 01:55
    Да поговорим за звездите, еп. 12
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Лъвско царство, еп. 2
  • 01:00
    Лъвско царство, еп. 3
  • 01:50
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
  • 02:35
    Мистерията на риса, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, втора сесия, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Филм "Очаква Ви гражданката Никанорова"
  • 02:20
    Филм "Жената, която пее"
  • 03:40
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    "Екзорцистът" - сериал на ужасите
  • 01:05
    "Досиетата Х" - мистъри сериал
  • 01:55
    "Орвил" - приключенски сериал
  • 02:50
    "Луцифър" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
  • 03:20
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Вести
  • 01:35
    Игрален филм
  • 06:30
    Концерт
  • 08:00
    Игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:20
    "Топ Десет!" - доку-поредица
  • 01:15
    "Голямото печене от видни личности" - забавно шоу
  • 03:45
    "Топ Десет!" - доку-поредица
  • 04:35
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Monday Mornings
  • 01:00
    Marry Me
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Новини
  • 00:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 00:40
    Човек за човек - Франция, ЮАР, Великобритания, драма, 2007, участват актьорите Джоузеф Файнс и Кристин Скот Томас, режисьора Режис Варние
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 38епизод
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Линейка в Лондон: Епизод 5
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 1
  • 02:00
    Най-взискателните булки: Епизод 5
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - От Калиакра до Тюленово
  • 01:30
    Осмото изкуство - еп.2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Най-малко посещаваният път
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Най-малко посещаваният път
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 02:30
    Спасители на плажа в Дърбан
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 03:15
    Клуб "Закуска", САЩ, комедия/драма, 1985
  • 05:50
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 07:20
    Могъщият (1998), САЩ, комедия/драма, 1998
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 10 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 15
  • 00:30
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 29
  • 01:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 30
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Особено тежки престъпления" - крими сериал
  • 01:30
    "Игра за оцеляване: Gone" - сериал / драма
  • 02:25
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 18
  • 01:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 21
  • 02:10
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 22
  • 02:30
    Клопка - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "24 часа да убиеш" - 6 еп.
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 8 еп.
  • 02:15
    "Джигити" - 13 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 4 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Рыбный день
  • 00:25
    Нож-помощник
  • 00:40
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 00:55
    На рыбалку с охотой
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Kitchen Boss: Date Night
  • 00:37
    Kitchen Boss: Family Dinner
  • 01:00
    How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Режи!
  • 02:00
    Режи в Южна Африка!
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Олимийски истории"
  • 01:00
    "Бъдещи олимпийци"
  • 01:30
    Новини
  • 01:35
    Куриози
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "От другата страна I, 4 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Алик Сахаров, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 01:00
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 03:00
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
  • 04:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Mission Force One
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Hostage: Deadly Demands: Night of Fear
  • 01:40
    Kiss Of Death: The Hunted
  • 02:35
    Love Kills: Sheltered To Shackles
  • 03:30
    True Conviction: The Final Call
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Star Rated: Biggest Sport Idiots
  • 00:30
    Top: Baseball Scandals
  • 01:02
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 01:30
    Planet Champion: USA Boarders vs European Adrenaline
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Hook N' Look
  • 00:20
    Hook N' Look
  • 00:45
    Hollywood Weapons
  • 01:05
    Hollywood Weapons
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
  • 01:55
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 2
  • 00:55
    Да поговорим за звездите, еп. 12
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 10
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 10
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 8, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Медиум; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 01:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 27, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 28, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:00
    Медиум; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Моята призрачна къща
  • 01:00
    Истории с призраци: Документирано на запис
  • 02:00
    Джо Фрост за британските деца убийци
  • 03:00
    Ловецът на убийци
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Византион
  • 02:40
    Ангелски шепот
  • 04:40
    Месец край езерото
  • 06:40
    Приключенията на Палечко и Палечка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Moonbeam City
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:13
    Spying Teen Fucked With Strap-On (18+)
  • 00:38
    Stud's Body Gives Agent A Wettie (18+)
  • 01:00
    Survey My Pussy (18+)
  • 01:24
    Blue Balls And Waterfalls (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Тенис: Елизе Мертенс - Михаела Бузарнеску (Hobart International, Хобарт; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 03:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 7 еп., документална поредица
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Арена спорт обзор на деня
  • 00:45
    Футбол: Олимпик /Марсилия/ - Атлетик /Билбао/ - среща от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
  • 02:00
    Обзор "Лига Европа"
  • 02:30
    Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Балканската баскетболна лига
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    NEXOS - THE PILLARS OF HERCULES
  • 01:00
    MAGICAL MOUNTAIN OF TIBET, THE
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E7
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:50
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The Captain and Casey Show
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    Battle at the Silver Dragon
  • 01:24
    Thin Line With Nic Von Rupp
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Загадки в музея (Series 6): Обиколка в небето, пандата, 12 години робство (Episode 2)
  • 00:55
    Американски принцеси за милиони долари (Series 2): Кралици на културата (Episode 2)
  • 01:45
    Средновековните мъртъвци (Series 3): 302 (Episode 2)
  • 02:40
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Карикфъргъс (Episode 6)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 00:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 01:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
  • 01:40
    Nigel Kennedy and Richard Galliano at St Prex Festival
  • 03:15
    Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
  • 04:15
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 36-и епизод, повторение
  • 01:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 25-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 02:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 04:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - II четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 08:00
    "Гудууд 2015: Колите на бъдещето" - 5 еп., документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Заложници и смъртоносни условия: Кошмарна нощ
  • 01:40
    Целувката на смъртта: Преследваната
  • 02:35
    Любовта убива: Убежище и окови
  • 03:30
    Истинският извършител: Последен опит
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 02:10
    "… и никой не остана, Втора част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
  • 03:45
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 05:55
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 02:45
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
  • 03:30
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
  • 04:35
    "Декстър VIII, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Майкъл Си Хол, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 02:15
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 04:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 04:00
    Голф: Европейски тур
  • 06:30
    Баскетбол: Еврокупа
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Искрица и Сияйница
  • 00:40
    Умизуми
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:35
    Пес Патрул
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически, 2013
  • 01:30
    Пан Ам, сезон 1, еп. 1, САЩ, 2011
  • 02:15
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:50
    Благородни дела
  • 03:25
    Към тъмнината
  • 06:40
    Черният кон
  • 08:40
    Броукън Хил
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Модус 2/4
  • 01:05
    Доста грозни хора
  • 02:45
    Винсънт-камериерката
  • 04:10
    Лъки Люк
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:35
    Бегемот
  • 03:05
    Произшествие в Шинджуку
  • 06:10
    Жаби и жабчета
  • 07:25
    Пипи в Южните морета
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 00:20
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2, /п/
Viasat Explorer 00:25
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 4
Nova TV 00:30
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон
Utilisima 00:30
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 21
bTV Lady 00:30
"Тайните на времето" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 00:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport 2 00:30
Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
Eurosport HD 00:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Kanal 3 00:30
"Спорт в обектива"/п/
Mtel Sport 1 01:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

HBO 00:15
"Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
HBO HD 00:15
"Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
Cinemax 00:25
"Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Nova TV 00:30
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон
TV1 00:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto