ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 09:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:15
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Индонезия: освобождението на орангутаните
  • 09:10
    Най-големите и най-лошите: Диви прасета
  • 10:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 11:00
    Нощ: Калмар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Народна музика
  • 09:30
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 11:00
    Спортна програма
  • 19:50
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /3 епизод/
  • 10:30
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    The Mr. Bean Animated Series
  • 08:50
    Miss Moon
  • 09:01
    Miss Moon
  • 09:20
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.18
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 5
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.15
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания, Великобритания, 2010)
  • 11:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.3
  • 12:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.3
  • 13:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 10:00
    "Американско момиче: Грейс постига успех" - смесен (САЩ, 2015), режисьор - Винс Марсело, актьори - Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др.
  • 12:00
    "Проби и грешки" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Любов и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    Реактивните момичета
  • 08:50
    Могъщите Магимечове
  • 09:00
    Могъщите Магимечове
  • 09:15
    Бен 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 08:50
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 10:25
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 12:20
    "Трудна победа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Бен Йънгър, с Майлс Телър, Арън Екхарт, Кейти Сегал, Сайран Хайндс, Тед Левин, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 08:50
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
  • 09:15
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
  • 10:50
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    MainSail
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Как се прави...: Изкуствено око/Храна за кучета/Огледала
  • 09:00
    Как се прави...: Кожено палто/Катафалка/ Външна лампа/ Голф площадка
  • 09:30
    Как са го направили?: Муниции, зъболекарски машинки, пътни маркировки
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:14
    Ловци на митове: Търговски митове
  • 09:02
    Решени да избягат: Катинар на класната стая
  • 09:50
    Как са го направили?: Мрамор/Табаско/Чадъри
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
  • 09:15
    Селскостопански новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 09:30
    Автомобилизъм: Тест Драйв
  • 09:45
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, жени
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 09:30
    Формула Е: Преди старта в Пунта Дел Есте
  • 10:00
    FMX: Нощта на скоковете
  • 11:00
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 6
  • 09:10
    Дроновете, сезон 1, еп. 4
  • 09:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
  • 10:00
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 1
  • 09:35
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 7
  • 11:30
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 4
  • 09:30
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 5
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 15
  • 12:25
    Честни измамници - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 10:15
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 12:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 13:35
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 4
  • 09:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
  • 09:35
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
  • 10:20
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
  • 09:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Сред огъня
  • 09:55
    Планинари: В безизходица
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 66 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    "Анджелина балерина"
  • 08:50
    "Кипър"
  • 09:00
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:10
    "Дудлибу"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
  • 09:50
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
  • 11:30
    "Къщата на игрите" - екшън / криминален с Линдзи Круз, Джо Мантеня, Майк Нусбаум, Лилия Скала.
  • 13:20
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    MRF CHALLENGE FORMULA 2000
  • 09:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 09:30
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 10:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 10:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 10:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 9
  • 09:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 3
  • 10:05
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 9
  • 11:00
    Скрити царства, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
  • 09:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 6
  • 10:00
    Ейпмен, еп. 1
  • 11:00
    Златна треска 2, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Когато акулите атакуват: да избегнеш челюстите, еп. 1
  • 09:05
    Когато акулите атакуват: капани за туристи, еп. 1
  • 09:50
    Каубой с хеликоптер, еп. 7
  • 10:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Комедия "Блондинката зад ъгъла"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Комедия "Момичета"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:05
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Байерн М
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Челси
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:05
    Игрален филм
  • 09:35
    Таврида
  • 11:10
    Игрален филм
  • 14:15
    "Сам на себе си режисьор"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
  • 09:30
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 09:00
    Peter Hase
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:30
    Ranger Rob
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Исторически календар
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:25
    Дезертьор 72 /Самоотлъчка/ - екшън, САЩ, 2015, режисьор Крисчън Сесма, с Марко Хенлиен, Луис Мендилор, Бокем Уудбайн, RZA, Люк Гос, Брук Нютан, Леонард Кели-Янг, Мери Кристина Браун
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бащата на булката
  • 09:00
    Най-взискателните булки: Епизод 4
  • 10:00
    Кралят на тортите: Боклук, завъртания и твърд подход
  • 10:30
    Кралят на тортите: Цветно стъкло и изненаданият Дани
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.16
  • 09:30
    Мирково - Сърце от огън
  • 10:00
    Зелен свят - Природен парк Българка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 08:50
    Между два свята, САЩ, комедия/драма/фентъзи/мистерия, 2007
  • 10:25
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 12:10
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 09:15
    Великото британско меню, еп. 45
  • 10:25
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 19
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Новобранци - първи сезон, еп. 7
  • 08:55
    Пазители на Времето - първи сезон, еп. 3
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 19
  • 10:45
    Кости - осми сезон, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    HAIRSTYLES
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 7 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
  • 10:45
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Охотник-одиночка
  • 08:50
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 09:20
    Дело вкуса
  • 09:35
    Сезон охоты
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 8
  • 11:00
    "Смърфовете" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Тим Гън и др.
  • 13:40
    "Черното тефтерче" - романтична комедия с уч. на Британи Мърфи, Рон Ливингстън, Холи Хънтър, Кейти Бейтс и др., /п/
  • 15:50
    "Отвлечен" - екшън-трилър с уч. на Тейлър Лаутнър, Алфред Молина, Мария Бело, Сигорни Уивър, Джейсън Айзъкс, Дензъл Уитакър, Антоник Смит, Лили Колинс и др., /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
  • 09:15
    Kitchen Boss: Date Night
  • 09:37
    Kitchen Boss: Family Dinner
  • 10:00
    Alaska Monsters: The Otterman
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, квалификация
  • 09:30
    Автомобилизъм: Тест Драйв
  • 09:45
    Колоездене: Ньокере - Кьорсе
  • 10:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, спускане, жени
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 10:15
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 12:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 13:35
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Jungle Junction
  • 08:50
    Handy Manny
  • 09:10
    PJ Masks
  • 09:30
    Vampirina
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 10:00
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Swamp Murders: Murky Affairs
  • 09:10
    The Perfect Murder: Vanishing Act
  • 10:05
    Suspicion: Murder In Montana
  • 11:00
    The Perfect Murder: A Shot In The Dark
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    Top: African Scandals
  • 09:10
    Rising Star: Kai Lenny
  • 09:40
    The Truth About...: Biggest Losers
  • 10:05
    Star Rated: Football Flops
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    Speargun Hunter
  • 09:00
    Carter's W.A.R
  • 09:45
    The Gunfather
  • 10:05
    The Gunfather
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
  • 09:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Сред огъня
  • 09:55
    Планинари: В безизходица
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 6
  • 09:00
    Ейпмен, еп. 1
  • 10:00
    Златна треска 2, еп. 4
  • 11:00
    Куфар за края на света 3, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 19, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
  • 09:00
    О Джей: Виновен в Лас Вегас
  • 11:00
    Не съм го извършил аз
  • 12:00
    Първите 48 часа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Хелън
  • 10:45
    Поглед от върха
  • 12:35
    Семейство Джоунс
  • 14:30
    Измишльотини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:38
    Stud's Body Gives Agent A Wettie (18+)
  • 09:16
    Survey My Pussy (18+)
  • 09:24
    Blue Balls And Waterfalls (18+)
  • 09:44
    Nailed It (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Лас Палмас - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Гаел Монфис/Дориан Дюкоа - Марсело де Молинер/Пурав Раджа (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:50
    Тенис: Пабло Карено-Буста/Гилермо Дуран - Гералд Мелцер/Серхио Галдос (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /1 епизод/
  • 08:55
    Аз съм…
  • 09:10
    Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки: юноши /волна програма/
  • 10:05
    Световна купа по биатлон, смесена щафета
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    История на храните - повт.
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    BEYOND THE SUMMITS
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - REUNION ISLAND
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MERIDA & YUCATAN
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    Ultimate First League
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:45
    NEW Cold Open
  • 13:15
    Gala Kickboxing
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 09:00
    Blauvelts Backcountry
  • 09:30
    American Misfits
  • 10:00
    Every Third Thursday
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 08:50
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 09:15
    Водени от дълга (Series 1): Чуи и семейство Кюси / Ел Ей и Никсън (Episode 4)
  • 09:40
    Супер-ветеринар (Series 5): Теди, Оли и Чика (Episode 9)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Българско документално кино
  • 10:00
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Symphonies Nos.1 & 2, Piano Concerto No.1, Violin Concerto No.1
  • 11:35
    Haydn: Symphonies Nos.1, 39 & 49 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
  • 12:55
    InterMezzo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 36-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Верея - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    Тенис: Адриан Манарино - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Кей Нишикори - Кевин Андерсън (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 11:30
    Тенис: Кевин Андерсън - Сам Куери (New York Open, Ню Йорк; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 14:00
    Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Мътни работи
  • 09:10
    Перфектното убийство: Изчезналият бизнесмен
  • 10:05
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 11:00
    Перфектното убийство: Изстрел в мрака
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    Документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:15
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
  • 10:40
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
  • 12:30
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 09:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 10:50
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 12:15
    "Развод ІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 2017
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Хокей на лед: NHL
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Професионални майстори на родеото
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    Пламъчко и Машините
  • 09:15
    Пес Патрул
  • 09:40
    Нела, Принцесата-рицар
  • 10:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:10
    В изгнание, сезон 1, еп. 7, Великобритания, политически, 2015
  • 10:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 11:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:45
    Малкият любител на птици
  • 09:15
    Регина
  • 11:10
    Партньор
  • 13:00
    Синът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Островът на шепотите
  • 08:55
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 10:25
    Коледна целувка
  • 11:55
    Том и Хък
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:55
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 09:25
    "Канейдиънс" завинаги
  • 11:00
    Крокодилите 3
  • 12:25
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 4
AXN 09:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
RTVi 09:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV Action 09:00
"Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 15
bTV Lady 09:00
"Клиника край езерото" - сериал

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 09:00
Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, втори ден, повторение
Film Plus 09:00
Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
BNT HD 09:00
Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън"
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
БНТ 09:10
Войната на таралежите тв филм /3 серия/

Всички предавания

Филми

Kino Nova 08:50
"МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
Cinemax 2 08:55
"Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
AXN 09:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
Cinemax 09:00
"Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]
TVT 09:00
Неекстремен филм (образователен филм за спортен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto