ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
  • 07:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
  • 07:20
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 08:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 07:25
    Нощ: Хипопотами
  • 07:50
    Нощ: Лъвове
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Северна Америка: големият лош вълк?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Pepe, der Paukerschreck" - комедия, ФРГ, 1969
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Днес и утре
  • 10:20
    Семеен бизнес тв филм /20 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Зелената линейка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:12
    The Tom and Jerry Show
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.19
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 6
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.16
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 07:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.3
  • 08:30
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007)
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 10:00
    "Агент в оставка" - екшън, комедия (САЩ, 2006), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Земя на бунтовници" - сериал
  • 09:00
    "Любав и вендета" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 08:55
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 10:35
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 12:15
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 08:45
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 10:25
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 12:20
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    African Voices
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 07:30
    Бързи и шумни: Невероятен олдсмобил
  • 08:30
    Как се прави...: Букети/Тиксо/Тофу/Лотарийни билети
  • 09:00
    Как се прави...: Макари за въдици/ Миниатюрни къщи/ Миксери
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
  • 07:26
    Големи умове: Да спреш колата
  • 08:14
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 09:02
    Решени да избягат: Битка в бара
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:30
    Ханк Зипзър
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 5 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 10:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 09:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 7
  • 07:55
    Братски проекти, сезон 2, еп. 4
  • 08:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Nhra Sportsman Series
  • 09:45
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 20
  • 07:10
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 18
  • 07:40
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 16
  • 08:10
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 2
  • 07:40
    Късметлията - първи сезон, еп. 6
  • 08:40
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 5
  • 09:30
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:05
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 10:35
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 07:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
  • 08:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 09:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 07:20
    Търсачи на автомобили: Яростни шофьори
  • 07:40
    Търсачи на автомобили: Подеми и спадове
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Бизнес анализ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 38 еп.
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 60 еп.
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Герои на града"
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:50
    "Чурулик"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Нощният мениджър 1.5" - мини сериал
  • 08:00
    "Срамежливи хора" - драма с Мерит Бътрик, Джил Клейбърг.
  • 09:55
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 12:05
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    SUPER UTES SERIES
  • 07:30
    NZ JETSPRINTS
  • 08:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 09:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Urban All-Stars! Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2017 MTV Video Music Awards
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 11
  • 07:20
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 09:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Дивото Конго, еп. 1
  • 07:30
    Дивата Намибия, еп. 1
  • 08:15
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 09:05
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:35
    Оцветен филм. Комедия "Елате утре..."
  • 07:15
    Комедия "Момичета"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:10
    Оцветен филм. "Пролет на улица Заречна"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Игрален филм
  • 08:40
    Игрален филм
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Пенчо Славейков и Мара Белчева"- Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето "
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 07:45
    Peppa Pig
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 40 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Портрет
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Молитви за Пийти
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 5
  • 09:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 07:30
    Импресия Полша
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.1
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 07:10
    Клуб "Закуска", САЩ, комедия/драма, 1985
  • 08:45
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 10:20
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Свободна зона: Как се живее в три епохи? гост: Ева Соколова" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
  • 07:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 6
  • 07:50
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 16
  • 08:20
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 1
  • 07:35
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 17
  • 08:00
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 18
  • 08:25
    Новобранци - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    FASHION FILMS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 5 еп.
  • 07:50
    "Хванати на местопрестъплението" - 1 и 2 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
  • 09:30
    "Обрано, ограбено, върнато" - 8 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    На охотничьей тропе (Сезон 2)
  • 07:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 08:10
    Карпфишинг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:15
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:15
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:15
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др., /п/
  • 11:00
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
  • 07:45
    Deadliest Catch: It's Not All Mai Tais and Yahtzee
  • 08:30
    How the Universe Works: End of the Universe
  • 09:15
    Kitchen Boss: Italian Street Food
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 08:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 10:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:05
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 10:35
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:55
    ПЕС Патрул
  • 07:10
    ПЕС Патрул
  • 07:25
    Пламъчко и Машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    California Investigator: Paper Trail
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Fool's Gold
  • 08:15
    Swamp Murders: Out of the Swamp
  • 09:10
    The Perfect Murder: Death of a Salesman
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:56
    Rising Star: Sarah Sj?str?m
  • 07:20
    Body & Soul: Cameron Van Der Burgh
  • 07:32
    Untold Stories: Dutoit & Nhlapo
  • 07:50
    Ultimate Clash: Thorpe vs Sun Ya
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Nick's Wild Ride
  • 07:30
    Major League Fishing
  • 08:15
    Speargun Hunter
  • 08:35
    Speargun Hunter
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Търсачи на автомобили: Баща и син в съдружие
  • 07:20
    Търсачи на автомобили: Яростни шофьори
  • 07:40
    Търсачи на автомобили: Подеми и спадове
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Бизнес анализ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 08:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
  • 09:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 10:00
    Златна треска 2, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, криминален, САЩ, 2014
  • 10:20
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 20, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 5, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Първите 48 часа
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство
  • 09:00
    Убийството на Джонбене: нейният баща споделя
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:25
    Поглед от върха
  • 07:15
    Откакто те няма
  • 09:10
    Тайният смях на жените
  • 11:10
    Рецитал на сърцето
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Naughty Black Nympho Needs A Fuck (18+)
  • 07:22
    Mother Of The Bride (18+)
  • 07:46
    Hot Dutch Model Fucked In The Arse (18+)
  • 08:11
    Pretty Hitchhiker Has A Nice Ass (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Тенис: Андрей Мартин - Роберто Карбайес Баена (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 07:40
    Тенис: Роберто Карбайес Баена - Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
  • 08:15
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /9 епизод/
  • 08:40
    Пътят към Русия 2018 магазинно предаване/31 епизод/
  • 09:05
    Аз съм…
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 3
  • 08:00
    SCEPTICS - CLIMATE CHANGE
  • 09:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 10:00
    GLOBETROTTER - PICO SAO MIGUEL ISLAND
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:20
    CFC - Cage Fighting Championships
  • 07:10
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:25
    Taekwondo
  • 07:45
    Ultimate First League
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    On Surfari
  • 08:30
    On Surfari
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Барабаните (Episode 7)
  • 07:10
    Спасяване на диви мечки (Series 1): Отворени врати (Episode 6)
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 08:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Antonio Sanchez & Migration, Jazz a Junas
  • 10:20
    John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
  • 11:00
    Omar Sosa, Quarteto Afrocubano, Jazz in Junas
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Левски (2016-17), повторение
  • 10:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 25-и епизод, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - I и II четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - IV четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Давид Гофен - Решар Гаске (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Следите остават
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Илюзии
  • 08:15
    Убийства в тресавището: Извън тресавището
  • 09:10
    Перфектното убийство: Смъртта на търговския пътник
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 08:40
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 10:20
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 11:50
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 08:45
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 10:35
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 12:15
    "Развод ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 11:40
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 12:30
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    Пламъчко и Машините
  • 07:10
    Пес Патрул
  • 07:35
    Ръсти Риветс
  • 08:00
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Бърза обиколка
  • 07:10
    Новини
  • 07:15
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 07:45
    1886 - Легенди на автомобилната култура: BMW
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:20
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 08:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 1, Великобритания, военен, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:15
    Фин
  • 07:45
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 09:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 11:00
    Симарон Стрип 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:10
    Г-ца Минус
  • 07:35
    Пиу!
  • 08:55
    Детегледачът-футболист
  • 10:30
    Ангелите от Ийст Енд
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:45
    Скаутско приключение
  • 07:10
    Пипи бяга от вкъщи
  • 08:45
    Машинист
  • 10:20
    Коко
Пълна програма

Сериали

PRO 7 07:15
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:20
Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 07:20
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 6
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Channel 07:35
Кости - първи сезон, еп. 22

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Film Plus HD 07:25
Тенис: Марсел Гранойерс - Стив Джонсън (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Diema Sport 08:00
Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Евертън - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал

Всички предавания

Филми

БНТ 07:25
Сийбърт анимационен филм/п/
HBO 2 07:30
"Приказките на Маша І, 23 - 26 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Кристализирано: Историята на Мадона - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
BNT2 07:35
Сагуа - сиамската котка анимационен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto