ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - Великите творци на България /п./ - документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Лозята на любовта" (премиера) - с уч. на Марго Харшман, Стив Тали, Британи Ъндърууд, Девон Никсън и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2011
  • 10:00
    Медиум; сезон 4, епизод 3, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 10:55
    Медиум; сезон 4, епизод 4, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Австралия: на лов за прилепи
  • 09:10
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
  • 10:05
    Експедициите на Джеф Коруин: Индонезия: освобождението на орангутаните
  • 11:00
    Експедициите на Джеф Коруин: Северна Америка: големият лош вълк?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "CheXperiment" - доку-поредица
  • 09:20
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 09:55
    Спортна програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Световните градове на България Плевен - вълни по равнината /п/
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Варна
  • 10:30
    Часът на зрителите /п/
  • 11:00
    Изкуството на 21 век /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Бразди /п/
  • 10:00
    Иде нашенската музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    The Mr. Bean Animated Series
  • 08:50
    Miss Moon
  • 09:01
    Miss Moon
  • 09:20
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 18,19,20
  • 10:30
    "Стомана" - екшън, фантастика, криминален (САЩ, 1997), режисьор - Кенет Джонсън, актьори - Шакил О’Нийл, Ричард Раундтри, Анабет Гиш, Джъд Нелсън и др.
  • 12:30
    "Пустинята" - екшън (САЩ, 1993), режисьор - Вик Армстронг, актьори - Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др.
  • 14:30
    "Човек отвътре"- трилър, драма (САЩ, 2006), режисьор - Спайк Лий, актьори - Крисотофър Плъмър,  Клайв Оуен, Джоди Фостър, Уилям Дефо, Карлос Андрес Гомез, Дензъл Уошингтън и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Сладурани" - трилър, (Канада, 2015), режисьор - Моника Митчел, актьори - Алисън Стоунър, Тайра Сковбай, Сара Дъгдейл и др.
  • 09:45
    "Рио 2" - анимация, приключенски, комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи - Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор - Карлос Салдана
  • 11:45
    "Жената на пътешественика във времето" - драма, романтичен,( САЩ, 2009), режисьор- Робърт Швентке, актьори- Арлис Хауърд, Рейчъл Макадамс, Ерик Бана, Рон Ливингстън, Стивън Тоболовски, Алекс Ферис, Мишел Нолдън, Джейн Маклийн, Бруклин Прулкс и др.
  • 14:15
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания, Великобритания, 2010), режисьор - Пол Грийнграс, актьори - Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.5
  • 10:00
    "Американско момиче: Лия се притича на помощ" - семеен (САЩ, 2016), режисьор - Надя Тас, актьори - Маги Елизабет Джоунс, Хали Тод, Сторм Райд и др.
  • 12:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал, с.12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Гласът на България" - музикално шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    Ние, мечоците
  • 08:45
    The Happos Family
  • 08:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 09:01
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 10:35
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 12:35
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
  • 14:05
    "Чък за късмет ", комедия, САЩ, 2007; реж. Майкъл Хелфрич, с Дейн Кук, Джесика Алба, Дан Фоглър, Лони Рос, Мишел Харисън, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 09:00
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
  • 10:30
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 12:00
    "Дивата природа", драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Джонсън, с Коди Смит-МакФий, Вирджиния Мадсън, Изабел Фърман, Дани ДеВито, Евън Рос, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Living Golf
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Слънце над Майорка" (премиера) - романтична комедия с уч. на Валери Нихаус, Стефан Лука, Мерседес Мюлер и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., II част, /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Австралийски железници: Епизод 3
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Сред звездите
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 50
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:14
    Големи умове: Водопад
  • 09:02
    Големи умове: Уайлд кард
  • 09:50
    Големи умове: Да спреш колата
  • 10:38
    Големи умове: Битката на моста
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Джеси
  • 09:00
    Кей Си под прикритие
  • 09:30
    Кей Си под прикритие
  • 10:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 08:55
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:20
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:45
    "За играчките"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, състезание
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 10:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, първи манш, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, жени
  • 09:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
  • 10:00
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал
  • 11:30
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, 15 км, мъже
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6
  • 08:50
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 1
  • 09:35
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 2
  • 10:20
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Blood, Sweat & Gears
  • 10:40
    Mantracker Season 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди на повикване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Присъда - първи сезон, еп. 10
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 23
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 24
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:10
    Броукънуд - първи сезон, еп. 4
  • 10:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 4
  • 11:10
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 3
  • 12:55
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 08:55
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 10:25
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 11:45
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:55
    Мускетарите, сезон 1, еп. 10
  • 08:50
    Вълци, сезон 1, еп. 1
  • 09:45
    Вълци, сезон 1, еп. 2
  • 10:40
    Вълци, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Лице в лице с опасността
  • 09:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 10:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 11:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 65 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    "Анджелина балерина"
  • 08:50
    "Кипър"
  • 09:00
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:10
    "Дудлибу"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
  • 09:20
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 11:00
    "В света на комиксите 4" - сериал
  • 11:45
    "Отворено сърце" - драма с Жулиет Бинош, Едгар Рамирес.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 09:00
    SUPER UTES SERIES
  • 10:00
    BISHOP GARAGE SEASON 2
  • 10:30
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    2017 MTV EMA
  • 09:00
    Bruno Vs Ed Vs JT! Top 20
  • 10:30
    Dua Lipa: Hitlist
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 09:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 09:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 09:55
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Разглоби ме 2, еп. 6
  • 09:00
    Отвъд магията, еп. 4
  • 10:00
    Отвъд магията, еп. 5
  • 11:00
    Сървайвър: Живот с племето, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Експерти в оцеляването, еп. 1
  • 09:05
    Мутанти, еп. 1
  • 09:50
    Най-чудатите твари в света: Запознай се с нашите, еп. 1
  • 10:40
    Най-чудатите твари в света: животни табу, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Съндърланд - Ливърпул (2002-03), повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:15
    Филм "Иван Бровкин на целината"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:55
    "Безпосен ум: High School High" - комедия, U, 1996
  • 09:30
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:25
    "Макс - най-добър приятел. Герой. Спасител" - семеен филм, U, 2015
  • 14:25
    "Проект: Алманак" - фантастика, U, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Интер
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:10
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:10
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:00
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 09:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 10:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:30
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 10:30
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 13:10
    "Айнщайн" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Caillou
  • 08:45
    Peppa Pig
  • 08:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:25
    Super Toy Club
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Златоустият-документален филм
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 11:00
    50 нюанса любов-Предаване на Телемедиа
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Многоженецът: Сватбата на Мади (втора част)
  • 09:00
    Животът на високите: В преследване на успеха
  • 10:00
    Как да украсиш торта: Епизод 14
  • 10:30
    Как да украсиш торта: Епизод 15
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Легендите оживяват - с. Орехово, еп. 9
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:45
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 09:40
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 11:25
    Голям тлъст лъжец, Германия,САЩ, 2002
  • 12:50
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Какво е да си холистичен нутриционист?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - кратки документални филми
  • 09:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 10:00
    "Новото познание: Ататюрк - Приятелят на България" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 48
  • 08:55
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 9
  • 09:30
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 10
  • 10:05
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    История
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица
  • 10:00
    Спорт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Кости - осми сезон, еп. 14
  • 09:20
    Империя - четвърти сезон, еп. 6
  • 10:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 7
  • 11:10
    Империя - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FASHION & SPORTS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:50
    "Океански патрул" -9-12 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 6 и 7 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 11 еп.
  • 11:10
    "Медицински сестри" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Трофеи
  • 09:00
    Охота без оружия
  • 09:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Блондинка на охоте
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др., /п/
  • 09:45
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др., /п/
  • 12:00
    "Снежни кучета" - приключенска комедия с уч. на Куба Гудинг мл., Джеймс Кобърн, Сиско, М. Емет Уолш, Греъм Грийн, Нишел Николс и др., /п/
  • 14:00
    "Джери Магуайър" - драма с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг Младши, Кели Престън, Бони Хънт, Джери О'Конъл, Джей Мор, Реджина Кинг, Луси Лиу, Джонатан Липники, Тод Луизо, Ерик Столц и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
  • 09:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
  • 10:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters
  • 10:45
    How the Universe Works: Moons
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
  • 09:30
    Босата контеса
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, състезание
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, мъже, втори манш
  • 10:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, слалом, жени, втори манш
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, гигантски слалом, жени, първи манш, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 08:55
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 10:25
    "Цар Лъв 2: Гордостта на Симба", анимация, САЩ, 1998; реж. Даръл Рууни, Роб Ладука, [0+]
  • 11:45
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 09:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:30
    Doc McStuffins
  • 10:00
    PJ Masks
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    ПЕС Патрул
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:25
    Regal Academy
  • 09:55
    Regal Academy
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Harvesting Murder
  • 09:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Fool's Gold
  • 10:05
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Payable Upon Death
  • 11:00
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Never Stop Looking
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Star Guide: We Wish We Could Invite to Our Birthday Party
  • 08:45
    Top: Beautiful Houses
  • 09:10
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 09:40
    Top: Champions & Alcohol
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    Buccaneers & Bones
  • 09:00
    Madfin Shark Series
  • 09:20
    Madfin Shark Series
  • 09:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Лице в лице с опасността
  • 09:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 10:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 11:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Отвъд магията, еп. 4
  • 09:00
    Отвъд магията, еп. 5
  • 10:00
    Сървайвър: Живот с племето, еп. 3
  • 11:00
    Сървайвър: Живот с племето, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - Великите творци на България /п./ - документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство
  • 10:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Едно осем седем
  • 08:50
    Игор
  • 10:35
    На Земята
  • 12:30
    Вързан за теб
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Непутёвые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 09:00
    Новости (с субтитрами)
  • 09:15
    Леонид Харитонов, Татьяна Пельтцер в фильме "Иван Бровкин на целине"
  • 11:00
    Новости (с субтитрами)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Фолклорна дъга": "Гласове от Странджа" - Георги Павлов
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Златната църква на цар Симеон" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    The Czech Republic Never Disappoints (18+)
  • 09:00
    Hung Voyeur Gets Love From Roomie (18+)
  • 09:22
    Don't Tell My GF (18+)
  • 09:44
    Thick Booty Girlfriend's Bouncy Bum (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:45
    Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:10
    Тенис: Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес - Андрей Василевски/Ханс Подлипник-Кастийо (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:45
    "Пеле: Кралят на футбола" - кратки документални филми
  • 11:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Часът на БНТ HD
  • 09:30
    Пътят към Русия 2018 магазинно предаване /31 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    HUMANIMA - ON THE COUGAR'S TRAIL
  • 10:30
    HUMANIMA - BLUE BEHEMOTHS IN THE SEA OF CORTES
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    WUSHU Championship
  • 08:45
    Ultimate First League
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:20
    NEW Extreme 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Wakepark World Championship 2015
  • 09:00
    The Kickback
  • 10:10
    CPH Open 2017
  • 10:30
    Parko's Perfect Day
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 08:50
    72-те най-сладки животни (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 09:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 404 (Episode 4)
  • 09:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 405 (Episode 5)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
  • 11:25
    Avi Avital - Paris Mezzo Festival
  • 13:10
    InterMezzo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Берое - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 13:00
    Футбол: ЦСКА - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 11:30
    Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 12:50
    Тенис: Николас Ярри - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 14:45
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Рединг (2006-07), повторение
  • 10:30
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
  • 12:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 26-и епизод
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Убийство по време на ваканция
  • 09:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Илюзии
  • 10:05
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
  • 11:00
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Никога не спирай да търсиш
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 10:35
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
  • 11:00
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [All+]
  • 12:40
    "В кадър ХV, 11 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:35
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 10:05
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 11:50
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 13:00
    "Малката Британия І, 7 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Приключения тела. Испытание сверхнагрузкой
  • 08:45
    Человек-калькулятор. Скрытая сила чисел
  • 09:30
    Гражданское оружие. Винтовки
  • 10:00
    Гражданское оружие. Прицелы
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Майсторите, които върнаха времето (1 част) на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Майсторите, които върнаха времето (2 част) на английски, с български титри (образователен документален филм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 09:30
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 11:25
    Новини
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Китайска суперлига
  • 12:30
    Студио "Футбол"
  • 13:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    Дора Изследователката
  • 08:45
    Пламъчко и Машините
  • 09:15
    Пес Патрул
  • 09:40
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 14, Испания, драма/исторически, 2013
  • 09:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 15, Испания, драма/исторически, 2013
  • 10:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 16, Испания, драма/исторически, 2013
  • 10:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 17, Испания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Симарон Стрип 22
  • 09:00
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 10:40
    Марикен
  • 12:35
    Състезателното прасе Руди Рюсел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 08:50
    Коледна история
  • 10:10
    Диско
  • 11:50
    Броукън Хил
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:50
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 09:15
    Пипи в Южните морета
  • 10:55
    "Канейдиънс" завинаги
  • 12:30
    Товар за Африка
Пълна програма

Сериали

Viasat History 08:45
Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 2
Diema 08:45
"Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 4
AXN 09:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 09:00
Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, втори ден, повторение
Film Plus 09:00
Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
BNT HD 09:00
Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън"
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
БНТ 09:10
Войната на таралежите тв филм /3 серия/

Всички предавания

Филми

HBO 2 08:45
"Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
Kino Nova 08:50
"МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
Cinemax 2 08:55
"Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
AXN 09:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 8, комедия, романтичен, Турция, 2015
Cinemax 09:00
"Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto