ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 00:00
    Кристални черепи игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Тодор Чапкънов, в ролите: Ричард Бърджи, Уенди Глен, Сам Редфорд и др.
  • 01:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 01:40
    Денят започва с Култура /п/
  • 03:20
    Едно голямо семейство 3 тв филм /7 епизод/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 13
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторения
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Медиум; сезон 3, епизод 15, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 01:35
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:25
    Праведен; сезон 4, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:05
    Праведен; сезон 4, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Експедициите на Джеф Коруин: Венецуела: операция "Анаконда"
  • 01:40
    Малко и ужасно: Мини куджо
  • 02:35
    Плячка срещу хищник: Скорост
  • 03:00
    Плячка срещу хищник: Свръхсетива
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Избрано от Добро утро, българи" /п/
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Нощен журнал
  • 01:35
    "Местопрестъплението: Mitgehangen" - криминална поредица, ФРГ, 2018
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:20
    България новини /п/
  • 00:50
    Семейство Даръл 2 6-сериен тв филм /1 епизод/п/
  • 01:40
    Регионални новини /п/
  • 02:25
    Добро утро с БНТ 2 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Извън играта /п/
  • 00:35
    Часът на зрителите /п/
  • 01:05
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:50
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The Flintstones
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The HAPPOS Family
  • 01:05
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    "Час пик" - сериал, с.1, еп. 2
  • 01:45
    "Кости" - сериал, с.9, еп.21
  • 02:45
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 13
  • 03:45
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 02:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.6
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.6
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
  • 02:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Проби и грешки" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Шаолински хроники
  • 00:30
    Кунг фу пилета
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 02:20
    "Езерцето", късометражен хорър, Белгия, 2014; реж. Йерон Дюмолен, с Ксения Бореманс, Сара Дьо Бошер, Кирстен Питерс, Тибо Ванденбор, [18+]
  • 02:45
    "Ответен удар V, 7 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Бил Ийгълс, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 03:35
    "Двойна среща", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Бенджамин Барфут, с Дани Морган, Джорджа Груум, Майкъл Соча, Кели Уенам, Дъги Пойнтър, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
  • 01:45
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
  • 03:35
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 05:25
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Моята карма" - сериен филм /п/
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5 /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Стоманената свръзка: Северна Каролина
  • 01:00
    Кралете на дивото: Мексико - облачна гора
  • 02:00
    Опасно за живота: Изобретатели
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Как са го направили?: Самолетни гуми/ Револвери/ Настилка за стадиони
  • 00:55
    Фабрика за храна: Епизод 15
  • 01:20
    Ловци на митове: Невидими убийци
  • 02:10
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Възходът на жените: Изолация"
  • 01:00
    "Възходът на жените: Власт"
  • 02:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 03:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 03:45
    Военна прокуратура - 28 еп. - Сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Куриози
  • 00:20
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 02:30
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 00:55
    Новини
  • 01:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 02:30
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал, ден 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 1
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Strongman Champions League
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Стаи за милион долара
  • 00:30
    Нова къща, нов живот
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 9
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 4
  • 02:20
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 21
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 18
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 1
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 8
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 02:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 03:25
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 5
  • 01:35
    Вълци, сезон 1, еп. 1
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 1
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
  • 01:55
    Спецове в заложната къща: Виж кой те гледа!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 38 еп. /п/
  • 00:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 8 еп.
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Хип хип ура"
  • 00:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 00:55
    "Осуалд"
  • 01:20
    "Герои на града"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    НОВИНИ/п/
  • 00:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:35
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 03:05
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
  • 07:00
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 01:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 02:00
    BISHOP GARAGE
  • 02:30
    SUPER UTES SERIES
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Абсурди
  • 00:30
    Краш караоке
  • 01:00
    Абсурди
  • 02:00
    Фактор страх
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 03:45
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 1
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 5
  • 01:00
    Гранични войни, еп. 6
  • 01:55
    Летищна сигурност 3: Перу, еп. 3
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Най-смъртоносните: Челюсти и грехове, еп. 2
  • 01:00
    Най-смъртоносните животни в света: Яростта на акулите, еп. 1
  • 01:50
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
  • 02:35
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:40
    "Времето ще покаже"
  • 02:55
    "Златната орда". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Златната орда". Продължение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Песните на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Берлин късно нощем" - шоу
  • 00:55
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 01:20
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 01:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 03:20
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Репортаж
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:30
    "10 преди 11" - журнал за културата
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:35
    Вести-Москва
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 05:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Скорпион" - криминален сериал
  • 01:10
    "Смъртоносно оръжие" - екшън сериал
  • 02:00
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 02:50
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Zeo
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Линейка в Лондон: Епизод 8
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 4
  • 02:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Сеанс за звездите
  • 02:48
    В търсене на още една жена: Дали три съпруги са по-добре от една?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Зелен свят - Птиците в Черно море
  • 01:30
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Експедиция в неизвестното
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Отведи ме у дома
  • 02:30
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Експедиция в неизвестното
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Отведи ме у дома
  • 02:30
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Забраненият път, Германия,САЩ, криминален/драма/трилър, 2007
  • 02:55
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 05:50
    Хелоуин: 20 години по-късно, САЩ, ужаси/трилър, 1998
  • 07:15
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 10 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 18
  • 00:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 5
  • 01:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 6
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Вреден навик - Комедия, 2005, Режисьор: Майк Милс, В ролите: Киану Рийвс, Винс Вон, Тилда Суинтън, Бенджамин Брат, Лу Тейлър Пучи,
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /
  • 03:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 01:45
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 5
  • 02:10
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 6
  • 02:30
    Тиранин - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    TOP MODELS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 1 еп.
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 11 еп.
  • 02:15
    "Джигитите отвръщат на удара" - 1 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 7 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    На охотничьей тропе (Сезон 2)
  • 00:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 00:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 01:10
    Карпфишинг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Kitchen Boss: Winter Supper
  • 00:37
    Kitchen Boss: Pizza Night
  • 01:00
    How the Universe Works: First Second
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Pygmy Sloth
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Ресторанти под надзор
  • 02:00
    Подставени клиенти
  • 02:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Куриози
  • 00:20
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, мъже
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 02:30
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 02:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 03:25
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Mission Force One
  • 00:30
    PJ Masks
  • 01:00
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Кръстници вълшебници
  • 00:35
    Опасният Хенри
  • 00:55
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    House of Horrors: Kidnapped: Wrong Number / Road Rage
  • 01:40
    True Conviction: Deception In The Desert
  • 02:35
    My Father, The Serial Killer: People Magazine Investigates
  • 03:30
    The Perfect Suspect: Every Step You Take
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    Football Headliners: Episode 20
  • 00:30
    Top: WAGs 2014
  • 01:00
    Rising Star: Gisela Pulido
  • 01:30
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Speargun Hunter
  • 00:20
    Speargun Hunter
  • 00:45
    Nick's Wild Ride
  • 01:05
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
  • 00:55
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 01:25
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
  • 01:55
    Спецове в заложната къща: Виж кой те гледа!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Гранични войни, еп. 6
  • 00:55
    Летищна сигурност 3: Перу, еп. 3
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 13
  • 02:25
    Строителна зона, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 13
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Медиум; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 02:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 33, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:10
    Медиум; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания
  • 01:00
    Какво е нужно за убийство
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство
  • 02:00
    Великобритания: Най-страшното табу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Престъпен град
  • 03:00
    Харесвам работата ти
  • 06:15
    Островът на яретата
  • 08:10
    Преживей го
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Той нарисува българската история" - документален филм
  • 00:30
    "От архивите на "СКАТ" /повторение/:
  • 01:00
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение/
  • 02:30
    "Живата вода" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Another Period
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:14
    Sexy Model Licks Her First Pussy (18+)
  • 00:37
    Bro, Your Mom's a Fox! (18+)
  • 01:00
    Nurse Seduces Computer Technician (18+)
  • 01:23
    My Step Sister (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Тенис: Пиер-Юг Ербер - Норберт Гомбос (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:10
    Тенис: Роберто Баутиста Агут - Жулиен Бенето (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:20
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 01:10
    Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
  • 03:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 03:10
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - финален етап
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 01:00
    LOOKING FOR SARKOZY
  • 02:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:55
    Art of Fighting
  • 06:45
    Ultimate First League
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    The Captain and Casey Show
  • 00:30
    The Captain and Casey Show
  • 01:00
    Check 1,2
  • 01:30
    American Misfits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Загадки в музея (Series 6): Чудото на ролковите бонбони, затворник с китара, операция "Кламер" (Episode 5)
  • 00:45
    Моцарт в Лондон
  • 01:50
    Дубровник: Републиката (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 02:45
    Расо и броня (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Българско документално кино
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
  • 02:00
    Joel Harrison - Winter Jazz Fest
  • 02:45
    Susanne Abbuehl at Jazz Onze+ festival
  • 03:45
    Dianne Reeves - Jazz a la Villette
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 26-и епизод, повторение
  • 01:00
    Край на програмата
  • 05:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 04:00
    "Стоманеният поглед на Клинт Истууд" - документален филм
  • 05:00
    Тенис: Пабло Куевас - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 06:25
    Тенис: Николас Ярри - Орасио Себайос (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 02:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 03:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Къща на ужасите: отвличания: Епизод 2
  • 01:40
    Истинският извършител: Измама в пустинята
  • 02:35
    Баща ми, серийният убиец: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Съвършеният заподозрян: Където и да отидеш
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Kъсни новини на Би Ай Ти, (п)
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    "Записки по един скандал ", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 02:25
    "Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
  • 04:25
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 05:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 02:15
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 03:20
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 05:50
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Баскетбол: Евролига
  • 00:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 01:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Баскетбол: Евролига
  • 02:15
    Професионални майстори на родеото
  • 03:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Искрица и Сияйница
  • 00:40
    Умизуми
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:35
    Пес Патрул
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:25
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
  • 01:10
    Блудници, сезон 1, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 01:55
    Чумата, сезон 1, еп. 1, Испания, исторически, 2017
  • 02:45
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екранизация, 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:05
    Кървава книга
  • 03:45
    Ръцете на Роксана
  • 06:35
    Черният кон
  • 08:35
    Всичко на Цукер!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:20
    Престъпен свят 3/4
  • 01:10
    Селото на вещиците
  • 02:40
    Джакпот
  • 04:05
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:10
    Младежки трепети 2/6
  • 00:55
    Новият протокол
  • 02:25
    Гражданинът Дуейн
  • 03:50
    Нечий герой
Пълна програма

Сериали

Kino Nova 00:20
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2, /п/
Viasat Explorer 00:25
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 4
Nova TV 00:30
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон
Utilisima 00:30
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 21
bTV Lady 00:30
"Тайните на времето" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 00:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport 2 00:30
Автомобилизъм: Световен шампионат за издържливост, 6 часа на Силвърстоун, обзор
Eurosport HD 00:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Kanal 3 00:30
"Спорт в обектива"/п/
Mtel Sport 1 01:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

HBO 00:15
"Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
HBO HD 00:15
"Историята на прислужницата ІІ, 13 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
Cinemax 00:25
"Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
Nova TV 00:30
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон
TV1 00:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания
Изгодни оферти

Tialoto