ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Икономика.БГ /п/
  • 13:00
    Джинс /п/
  • 13:30
    Съвременници: Живот на село документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.11
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6 еп.41
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Хирургът - сериал, семеен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2013
  • 12:15
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 14:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Новото попълнение
  • 12:50
    Най-невероятните животни на Дубай
  • 13:45
    Как живеят ветеринарите: Прасе, влюбено в мебелите
  • 14:40
    Тексаски закони: Бракониери-чуждоземци
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Щурмът на Берлин" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    №1 Туризмът: Ловът - страст и единение с природата /БНТ 2 Варна/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:45
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 12:10
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 12:40
    The Mr. Bean Animated Series
  • 12:50
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, с.3 еп.8
  • 13:00
    "Не и дъщеря ми" - трилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Али Шийди, Рис Уорд, Ани Кларк, Ерик Нъдсен и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.8
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.22 (последен)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.16, 17
  • 12:30
    Телепазар
  • 13:00
    "Апостол Карамитев" - документален филм
  • 14:15
    "Целувка под имела" - фентъзи, романтичен, драма (тв филм, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделък, в ролите: Джейми Рей Нюман, Майкъл Шанкс, Конан Греъм, Ингрид Торънс и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Стъпка по стъпка" /п./ - сериал
  • 13:00
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Дивата Нина" - сериал, eп.45
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Божествено" /п./ - сериал, еп.7
  • 13:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.74
  • 14:15
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.3 (2018)
  • 14:45
    "Лекар в планината" - сериал, с.10 еп.12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 12:10
    Малки Титани: В готовност
  • 12:20
    Малки Титани: В готовност
  • 12:30
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Ти гониш!", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеф Томсик, с Ед Хелмс, Джейк Джонсън, Анабел Уолис, Джон Хам, Джеръми Ренър, [15+]
  • 13:15
    "Всичко (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Тимъти МакНийл, с Джон Каръл Линч, Мат Бомър, Мора Тиърни, Мелора Хардин, Тимъти В. Мърфи, [15+]
  • 14:50
    "Знойно сафари", сатирична драма, Австралия, 2018; реж. Стефан Елиът, с Гай Пиърс, Кайли Миноуг, Рада Мичъл, Джулиан МакМахън, Ашър Кеди, [12+]
  • 16:30
    "Мълчания", драма, Бразилия, 2018; реж. Беатрис Сейгнер, с Марлейда Сото, Енрике Диас, Мария Паула Табарес Пенья, Адолфо Савилвино, Астрид Фернанда Лопес Мартинес, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    "Съжаление", комедийна драма, Гърция, 2018; реж. Бабис Макридис, с Янис Дракопулос, Еви Саулиду, Нота Церниафски, Макис Пападимитриу, Георгина Крискиоти, [15+]
  • 13:35
    "Октавио е мъртъв", драма, Канада, 2018; реж. Сук-Ин Ли, със Сара Гадън, Розана Аркет, Раул Макс Трухильо, Димитрис Кицос, Рейчъл Кроуфорд, [15+]
  • 15:05
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
  • 17:00
    "Лила и Мо", романтична драма, Франция, 2017; реж. Сара Форестие, със Сара Форестие, Редуан Ариян, Жан-Пиер Лео, Лив Андрен, Никола Вод, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Екип "Среднощен ездач" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Бързи и шумни: Разбит кабриолет и спасяването на "Корвет"
  • 13:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 14:00
    Ловци на трофеи: Епизод 4
  • 15:00
    Ловци на трофеи: Епизод 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:26
    Историята под лупа: Изгубеният свят на Колизеума
  • 12:14
    Грандиозни строежи: Рок-енд-рол увеселителен парк
  • 13:02
    Машините на Леонардо: Брониран танк
  • 13:50
    Как функционира Вселената?: Юпитер
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Куче с блог
  • 12:30
    Куче с блог
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Пълен боклук"
  • 12:30
    "Доказано от опит"
  • 12:40
    "Доказано от опит"
  • 13:00
    "Гастрономи"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Приключенията на слончето Бабар - анимационен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 14:15
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 13:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 15:00
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 на Словакияринг
  • 15:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
  • 12:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 13:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 4
  • 14:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Sports Adventure
  • 12:25
    Sports Adventure
  • 12:50
    Sports Adventure
  • 13:15
    Sports Adventure
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Ловци на острови (Series 1): В търсене на уединено убежище (Episode 9)
  • 12:25
    Ловци на острови (Series 1): На лов за нов дом (Episode 10)
  • 12:50
    Стаи за милион долара (Series 3): Невероятен подземен спортен комплекс (Episode 1)
  • 13:40
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Хорът на големия град (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Станция 19 - първи сезон, еп. 3
  • 12:25
    Нови в квартала, еп. 15
  • 12:50
    Нови в квартала, еп. 16
  • 13:20
    Династия, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 5
  • 12:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 14
  • 13:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 15
  • 14:10
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 13:50
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 15:40
    "В кадър ХVI, 36 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 16:10
    "Пърл Харбър", военна драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Бай, с Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Джуниър, Джон Войт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 10
  • 12:50
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 13:50
    Машините на войната, сезон 1, еп. 2
  • 14:55
    Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Бунтовник без залог
  • 12:50
    Американски антиквари: Надолу?
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тра-ла-ла, складче!
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стил "Дейв Хестър"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 38 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 13:10
    "Герои на града"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Парламентът на живо
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    Парламентът на живо
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    "Кралят на скорпионите 2: Издигането на воина" - игрален филм с Майкъл Копон, Карен Давид.
  • 13:00
    "Кралят на скорпионите 3: Изкуплението" - игрален филм с Дейв Батиста, Бостин Кристофър.
  • 14:45
    "Ченге в детската градина 2" - игрален филм с Долф Лундгрен, Дарла Тейлър.
  • 16:20
    "Сълзите на слънцето" - игрален филм с Брус Уилис, Коул Хойзер.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 8
  • 12:40
    Вулканите: Двойно разрушение,
  • 13:35
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
  • 14:35
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 1
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 2
  • 14:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 4
  • 15:00
    Тайните на Райха 2, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Най-смъртоносните животни на планетата: Супер змии, еп. 1
  • 12:50
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 13:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 14:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мурсия - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ню Орлийнс, САЩ /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 12:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Франция, Лига 1: Рен - Ница
  • 14:00
    Франция, Лига 1: Страсбург - Монако
  • 16:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Сент Етиен
  • 18:00
    Франция, Лига 1 - обзор на четвърти кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    "За най-важното"
  • 12:45
    "Културният отдих"
  • 13:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 14:00
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    Класически концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Grizzy & die Lemminge
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:35
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 13:30
    Trolls - Die Party geht weiter!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Исторически календар
  • 12:20
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 13:30
    Легенда 17 - игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Семейството на Шантел: Епизод 6
  • 13:00
    Кралят на тортите: Светлини, камера, торта
  • 13:30
    Кралят на тортите: Тортата на троновете
  • 14:00
    7-те малки Джонстън: Алекс е влюбен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Искам да съм там: Пловдив - Градът с много лица
  • 12:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 13:00
    За България
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 10 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 100): От Джърмантаун до Германия (Episode 9)
  • 12:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Нов живот в Нова Зеландия (Episode 9)
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Париж: Втора хапка (Episode 22)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Лион (Episode 23)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 100): От Джърмантаун до Германия (Episode 9)
  • 12:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Нов живот в Нова Зеландия (Episode 9)
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Париж: Втора хапка (Episode 22)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Лион (Episode 23)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Прозорец към двора, САЩ, мистерия/трилър, 1954
  • 13:40
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 15:05
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
  • 16:40
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 5
  • 12:30
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 6
  • 13:00
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 3
  • 13:30
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:58
    12A Комедия, Драма 2017
  • 12:29
    Животът се случва Комедия 2011
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Братята Нютън
  • 14:00
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 3
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 16
  • 15:15
    Макгайвър - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    FASHION JUNIOR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    FASHION JUNIOR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 67 и 68 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 7 еп.
  • 13:15
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 9 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 120 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
  • 12:45
    Телепазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:35
    Спиннинг на камских просторах
  • 12:05
    Морская охота
  • 12:35
    Водный мир
  • 13:05
    Фишермания
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др.
  • 14:00
    "В кадър"
  • 14:30
    "Огледало с две лица" - романтичен филм с уч. на Барбара Стрейсънд, Джеф Бриджис, Пиърс Броснан, Лорън Бакол, Джордж Сийгъл, Мими Роджърс, Ел Макфърсън, Бренда Вакаро и др. /п/
  • 17:00
    "Спешна пратка" - екшън с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес, Джейми Чънг, Асиф Мандви, Майкъл Шанън, Шон Кенеди и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Gold Rush: Twist of Fate
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 13:00
    How the Universe Works: Jupiter
  • 13:45
    Cake Boss: Roses, Romance, & A Romeo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Кухнята (Series 9): Задобрей в барбекюто (Episode 13)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 20): Почти здравословно (Episode 13)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 13): Честито бебе (Episode 1)
  • 13:20
    Режи! (Series 18): Чифтокопитни (Episode 5)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 13:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 13:50
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 15:40
    "В кадър ХVI, 36 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 16:10
    "Пърл Харбър", военна драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Бай, с Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Джуниър, Джон Войт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Vampirina
  • 12:30
    Vampirina
  • 13:00
    Gigantosaurus
  • 13:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:35
    Признания в стаята за разпити: Смърт преди зазоряване
  • 12:30
    Признания в стаята за разпити: Съседът-убиец
  • 13:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Мрежа от лъжи
  • 14:20
    Убийство в Средния Запад: Епизод 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Ryan Sheckler
  • 12:15
    National Icons: Best vs Beckham
  • 12:40
    Dream Teams: England
  • 13:10
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Legends of Rod & Reel
  • 12:20
    Familiar Waters
  • 12:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Бунтовник без залог
  • 12:50
    Американски антиквари: Надолу?
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тра-ла-ла, складче!
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стил "Дейв Хестър"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 2
  • 13:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 4
  • 14:00
    Тайните на Райха 2, еп. 4
  • 15:00
    Тайните на Райха 2, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.11
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6 еп.41
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 14:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 15:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 19, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 20, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:25
    Убих най-добрия си приятел: Майки от Мисисипи
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    `71
  • 13:10
    Последният Робин Худ
  • 15:00
    Бунт на младостта
  • 16:50
    Пътят
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Journalist Gets Fake News Story (18+)
  • 12:11
    Cucked By Little Vinna (18+)
  • 12:33
    Spanish Babe With Huge Tits (18+)
  • 12:56
    Deep Throat Cures Sweet Czech Babe (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Динамика на основните 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    World of X 2018
  • 12:30
    Firsthand 13
  • 13:00
    Fairly Normal
  • 13:10
    Battle at the Silver Dragon
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Животински Ютюб (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 12:15
    Животински Ютюб (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 12:40
    Спасяването на Сърга (Series 1): Смъртоносен сезон (Episode 2)
  • 13:35
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Големи числа (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Modigliani Quartet plays Mozart, Shostakovich and Schumann
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Martha Argerich and the Orquestra Neojiba at the Philharmonie de Paris
  • 15:20
    Nevermind plays Telemann
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 7-и епизод /п/
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Дунав, мач от efbet Лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Славия - Арда, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Футбол: Кристъл Палас - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Линкълн Сити - Евертън, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
  • 16:00
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
  • 18:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 14-и епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:35
    Признания в стаята за разпити: Смърт преди зазоряване
  • 12:30
    Признания в стаята за разпити: Съседът-убиец
  • 13:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Мрежа от лъжи
  • 14:20
    Убийство в Средния Запад: Епизод 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:40
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 12:50
    "Залезът на тамплиерите І, 10 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 13:40
    "Потърси ме в Париж І, 17 еп.", комедийна драма, Франция, 2018; реж. Мат Блум, Р.Т. Торн, с Джесика Лорд, Юба Акълейд, Хана Дод, Рори Дж. Сапър, Касъл Рок Питърс, [7+]
  • 14:15
    "Тайните на Беки Б.", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Пол Джон Хогън, с Айла Фишър, Хю Денси, Джоан Кюсак, Джон Гудман, Джон Литгоу, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 13:05
    "Силициевата долина V, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:35
    "Силициевата долина V, 8 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:05
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    В Стара планина: Поречието на Бяла река (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Видимото и невидимото на Родопите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    Пес патрул
  • 12:20
    Пламъчко и Машините
  • 12:45
    Пламъчко и Машините
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:35
    Полдарк, сезон 2, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 12:35
    Ендевър, сезон 6, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 14:05
    Ендевър, сезон 6, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 15:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:55
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 12:35
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 13:50
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 15:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 12:45
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 14:25
    Архитектът Драма САЩ 2006
  • 15:45
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Фантастичен Холандия, Дания 2014
  • 13:05
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 14:35
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
  • 15:55
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
  • 13:30
    Vlast (Power)
  • 15:00
    Frackman
  • 16:35
    Art Of The Prank
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    G Series Ice Race 2018
  • 12:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 13:30
    Crankworx World Tour 2018
  • 14:30
    Crankworx World Tour 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща
  • 13:00
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Финал
  • 14:55
    Спортни новини
  • 15:05
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция пряко предаване от Монпелие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Референдум /п/
  • 13:30
    Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 13:55
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 13:00
    Конна езда "Светът на ездата", магазинно предаване
  • 13:30
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 14:00
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Фенербахче, трети плейофен четвъртфинал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:15
    Професионални майстори на родеото Състезание в Нашвил
  • 12:30
    Голф: Европейски тур KLM Open, първа сесия
  • 14:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Индианаполис
  • 15:30
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:20
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
  • 12:10
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Милан
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Ню Ингланд Революшън
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Осасуна - Ейбар
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Атлетик Билбао
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Еспаньол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 12:30
    Новини
  • 12:50
    "Местно време" - Мъглиж (п)
  • 13:00
    ТВ пазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:20
    Детективный сериал "ЛЕСНИК". "Защитница" 4-я ч., "Цейтнот" 1-я ч., 2-я ч.
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:55
    Beyond Suspicion
  • 12:30
    The Killer Inside
  • 14:15
    Chase
  • 15:55
    Night ride
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 476
  • 12:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 390
  • 13:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 11
  • 14:25
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:33
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 30
  • 12:20
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 190
  • 13:04
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 191
  • 13:50
    ДЕЛЬТА. ПРОДОЛЖЕНИЕ серия 23
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:45
    ЧУДО ТЕХНИКИ 173
  • 12:25
    ЧУДО ТЕХНИКИ 3
  • 12:55
    ЧУДО ТЕХНИКИ 4
  • 13:25
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ 3
Пълна програма

Сериали

National Geographic HD 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 7
AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 27, комедия, романтичен, Турция, 2015
bTV Action 12:00
"Стоте" - сериал, с.3 еп.12
bTV Comedy 12:00
"Стъпка по стъпка" /п./ - сериал
bTV Lady 12:00
"Божествено" /п./ - сериал, еп.11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 12:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 5-и епизод /п/
Eurosport 2 12:00
Стрелба с лък: Финал на световната купа в Москва, компаунд
MAX Sport 3 12:00
Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Аталанта
MAX Sport 4 12:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 27, комедия, романтичен, Турция, 2015
TVT 12:00
Созопол - вечното пристанище на музите (образователен филм за семеен туризъм)
Kino Nova 12:00
"Магията на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
AXN 12:15
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
bTV Cinema 12:15
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD

Tialoto

=======

Tialoto

>>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65