ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 13:00
    Джинс /п/
  • 13:30
    Съвременници: Живот на село документална поредица
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.11
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6 еп.41
  • 16:00
    "Страх да обичаш" - сериал, с.2 еп.11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Хирургът - сериал, семеен
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:15
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 13:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 14:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Най-невероятните животни на Дубай
  • 13:45
    Как живеят ветеринарите: Прасе, влюбено в мебелите
  • 14:40
    Тексаски закони: Бракониери-чуждоземци
  • 15:35
    Най-големите и най-лошите: Птици
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Щурмът на Берлин" - документален филм
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    №1 Туризмът: Ловът - страст и единение с природата /БНТ 2 Варна/п/
  • 14:00
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:00
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:05
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:15
    The Mr. Bean Animated Series
  • 13:30
    Bunnicula
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Не и дъщеря ми" - трилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Али Шийди, Рис Уорд, Ани Кларк, Ерик Нъдсен и др.
  • 15:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.8
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.22 (последен)
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.3 еп.9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Апостол Карамитев" - документален филм
  • 14:15
    "Целувка под имела" - фентъзи, романтичен, драма (тв филм, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделък, в ролите: Джейми Рей Нюман, Майкъл Шанкс, Конан Греъм, Ингрид Торънс и др.
  • 16:00
    "Кралството" - екшън, трилър, драма (САЩ, Германия, 2007), режисьор Питър Бърг, в ролите: Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарнър, Джейсън Бейтман, Джереми Пивън, Кайл Чандлър, Дани Хюстън и др.
  • 18:15
    Телепазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Дивата Нина" - сериал, eп.45
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.58
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Италианската булка" - сериал, еп.74
  • 14:15
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.3 (2018)
  • 14:45
    "Лекар в планината" - сериал, с.10 еп.12
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:55
    Юникити
  • 13:05
    Юникити
  • 13:25
    Островът на летния лагер
  • 13:35
    Островът на летния лагер
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Ти гониш!", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеф Томсик, с Ед Хелмс, Джейк Джонсън, Анабел Уолис, Джон Хам, Джеръми Ренър, [15+]
  • 13:15
    "Всичко (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Тимъти МакНийл, с Джон Каръл Линч, Мат Бомър, Мора Тиърни, Мелора Хардин, Тимъти В. Мърфи, [15+]
  • 14:50
    "Знойно сафари", сатирична драма, Австралия, 2018; реж. Стефан Елиът, с Гай Пиърс, Кайли Миноуг, Рада Мичъл, Джулиан МакМахън, Ашър Кеди, [12+]
  • 16:30
    "Мълчания", драма, Бразилия, 2018; реж. Беатрис Сейгнер, с Марлейда Сото, Енрике Диас, Мария Паула Табарес Пенья, Адолфо Савилвино, Астрид Фернанда Лопес Мартинес, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:55
    "Съжаление", комедийна драма, Гърция, 2018; реж. Бабис Макридис, с Янис Дракопулос, Еви Саулиду, Нота Церниафски, Макис Пападимитриу, Георгина Крискиоти, [15+]
  • 13:35
    "Октавио е мъртъв", драма, Канада, 2018; реж. Сук-Ин Ли, със Сара Гадън, Розана Аркет, Раул Макс Трухильо, Димитрис Кицос, Рейчъл Кроуфорд, [15+]
  • 15:05
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
  • 17:00
    "Лила и Мо", романтична драма, Франция, 2017; реж. Сара Форестие, със Сара Форестие, Редуан Ариян, Жан-Пиер Лео, Лив Андрен, Никола Вод, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3
  • 14:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Екип "Среднощен ездач" - сериал
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 14:00
    Ловци на трофеи: Епизод 4
  • 15:00
    Ловци на трофеи: Епизод 5
  • 16:00
    Ловци на трофеи: Епизод 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:02
    Машините на Леонардо: Брониран танк
  • 13:50
    Как функционира Вселената?: Юпитер
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 15:02
    Как се прави...: Препарирани риби/Аларми/Сандвичи/Свещници
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    БИЗААРДВАРК
  • 13:30
    БИЗААРДВАРК
  • 14:00
    Пени от М.А.Р.С.
  • 14:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Гастрономи"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:25
    "Спортна лаборатория"
  • 13:40
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Приключенията на слончето Бабар - анимационен филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 14:15
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 15:15
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап, директно
  • 18:45
    Колоездене: "Вуелта екстра", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 15:00
    Автомобилизъм: Купа Eset V4 на Словакияринг
  • 15:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 19:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 13:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 4
  • 14:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 5
  • 14:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Sports Adventure
  • 13:15
    Sports Adventure
  • 13:40
    Dew Tour Highlights
  • 14:30
    Simple Session 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Стаи за милион долара (Series 3): Невероятен подземен спортен комплекс (Episode 1)
  • 13:40
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Хорът на големия град (Episode 1)
  • 14:05
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Кърлинг (Episode 2)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 2): Драйв-ин в задния двор (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Нови в квартала, еп. 16
  • 13:20
    Династия, еп. 9
  • 14:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 2
  • 15:10
    Анатомията на Грей - петнадесети сезон, еп. 19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 14
  • 13:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - втори сезон, еп. 15
  • 14:10
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 2
  • 15:10
    Инстинкт - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 13:50
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 15:40
    "В кадър ХVI, 36 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 16:10
    "Пърл Харбър", военна драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Бай, с Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Джуниър, Джон Войт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 13:50
    Машините на войната, сезон 1, еп. 2
  • 14:55
    Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 1
  • 15:55
    Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Американски антиквари: Надолу?
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тра-ла-ла, складче!
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стил "Дейв Хестър"
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разкажи на планината
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 38 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 63 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:40
    "Отгатни колко те обичам"
  • 13:10
    "Герои на града"
  • 13:40
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 14:00
    "Строубъри Шорткейк"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Кралят на скорпионите 3: Изкуплението" - игрален филм с Дейв Батиста, Бостин Кристофър.
  • 14:45
    "Ченге в детската градина 2" - игрален филм с Долф Лундгрен, Дарла Тейлър.
  • 16:20
    "Сълзите на слънцето" - игрален филм с Брус Уилис, Коул Хойзер.
  • 18:15
    "Атила, първа част" - игрален филм с Джерард Бътлър, Тим Къри.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:40
    Вулканите: Двойно разрушение,
  • 13:35
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
  • 14:35
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 3
  • 15:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 2
  • 14:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 4
  • 15:00
    Тайните на Райха 2, еп. 4
  • 16:00
    Тайните на Райха 2, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 13:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 14:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 8
  • 15:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:05
    Баскетбол: Мурсия - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 14:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ню Орлийнс, САЩ /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Баскетбол: Барселона - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 13:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Франция, Лига 1: Рен - Ница
  • 14:00
    Франция, Лига 1: Страсбург - Монако
  • 16:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Сент Етиен
  • 18:00
    Франция, Лига 1 - обзор на четвърти кръг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:45
    "Културният отдих"
  • 13:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 14:00
    Вести
  • 14:25
    Вести-Москва
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    Класическа музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:35
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 13:30
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 13:40
    Spirit: wild und frei
  • 14:10
    Polly Pocket
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:20
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 13:30
    Легенда 17 - игрален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Кралят на тортите: Светлини, камера, торта
  • 13:30
    Кралят на тортите: Тортата на троновете
  • 14:00
    7-те малки Джонстън: Алекс е влюбен
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Преглед на достойнствата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    За България
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 10 еп.
  • 14:00
    Българската история - 10 факта за Средновековна България
  • 14:30
    Зелен свят - Натура 2000
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Париж: Втора хапка (Episode 22)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Лион (Episode 23)
  • 14:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 15:00
    Загадки в музея (Series 16): Мистериозната болест на Бетовен и други загадки (Episode 10)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Париж: Втора хапка (Episode 22)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Лион (Episode 23)
  • 14:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 15:00
    Загадки в музея (Series 16): Мистериозната болест на Бетовен и други загадки (Episode 10)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:50
    Прозорец към двора, САЩ, мистерия/трилър, 1954
  • 13:40
    Завръщането на Поли, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 15:05
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
  • 16:40
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 3
  • 13:30
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 4
  • 14:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 2
  • 14:30
    "Вкусове от Фуджи с Джъстин", еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:29
    Животът се случва Комедия 2011
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Братята Нютън
  • 14:00
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 3
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 16
  • 15:15
    Макгайвър - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    FASHION FLIX
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    FASHION FLIX
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 7 еп.
  • 13:15
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 9 еп.
  • 14:05
    "Да замиташ след звездите" - 120 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 4 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:35
    Спорт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:35
    Водный мир
  • 13:05
    Фишермания
  • 13:30
    Дед Мазай и зайцы
  • 13:45
    Сезон охоты
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др.
  • 14:00
    "В кадър"
  • 14:30
    "Огледало с две лица" - романтичен филм с уч. на Барбара Стрейсънд, Джеф Бриджис, Пиърс Броснан, Лорън Бакол, Джордж Сийгъл, Мими Роджърс, Ел Макфърсън, Бренда Вакаро и др. /п/
  • 17:00
    "Спешна пратка" - екшън с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес, Джейми Чънг, Асиф Мандви, Майкъл Шанън, Шон Кенеди и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    How the Universe Works: Jupiter
  • 13:45
    Cake Boss: Roses, Romance, & A Romeo
  • 14:10
    Cake Boss: Hieroglyphics, Hearse, & Happy Parents
  • 14:30
    Deadliest Catch: Thick As Thieves
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 13): Честито бебе (Episode 1)
  • 13:20
    Режи! (Series 18): Чифтокопитни (Episode 5)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Удобни порции (Episode 10)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Похапване в Ню Орлийнс (Episode 13)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, четвъртфинали
  • 15:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, единадесети етап
  • 16:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, дванадесети етап, директно
  • 18:45
    Колоездене: "Вуелта екстра", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
  • 13:50
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 15:40
    "В кадър ХVI, 36 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 16:10
    "Пърл Харбър", военна драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Бай, с Бен Афлек, Джош Хартнет, Кейт Бекинсейл, Куба Гудинг Джуниър, Джон Войт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Gigantosaurus
  • 13:30
    Gigantosaurus
  • 14:00
    Puppy Dog Pals
  • 14:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    Признания в стаята за разпити: Съседът-убиец
  • 13:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Мрежа от лъжи
  • 14:20
    Убийство в Средния Запад: Епизод 8
  • 15:15
    Мислиш си, че ги познаваш: Колекцията на убиеца
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:40
    Dream Teams: England
  • 13:10
    Clubland: Chelsea vs Arsenal
  • 13:35
    National Icons: Rooney vs Kane
  • 14:05
    Clubland: Chelsea
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 13:30
    Major League Fishing
  • 14:15
    Shootout Lane
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    Американски антиквари: Надолу?
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тра-ла-ла, складче!
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стил "Дейв Хестър"
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Разкажи на планината
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 4
  • 14:00
    Тайните на Райха 2, еп. 4
  • 15:00
    Тайните на Райха 2, еп. 5
  • 16:00
    11-ти септември: Контрол на полетите, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.11
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6 еп.41
  • 16:00
    "Страх да обичаш" - сериал, с.2 еп.11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 14:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 15:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 20, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:10
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 15:15
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 7, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Разглезен, пропаднал и безмилостен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:10
    `71
  • 13:10
    Последният Робин Худ
  • 15:00
    Бунт на младостта
  • 16:50
    Пътят
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:56
    Deep Throat Cures Sweet Czech Babe (18+)
  • 13:15
    Euro Cutie's Outdoor Facial (18+)
  • 13:38
    Stretching Out Bambi (18+)
  • 14:00
    Just Go For It (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Динамика на основните 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Fairly Normal
  • 13:10
    Battle at the Silver Dragon
  • 13:30
    Ideais2
  • 14:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:40
    Спасяването на Сърга (Series 1): Смъртоносен сезон (Episode 2)
  • 13:35
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Големи числа (Episode 3)
  • 14:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 7): 703 (Episode 3)
  • 14:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 7): 704 (Episode 4)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    Документална поредица
  • 14:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Martha Argerich and the Orquestra Neojiba at the Philharmonie de Paris
  • 15:20
    Nevermind plays Telemann
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 7-и епизод /п/
  • 14:00
    Футбол: Черно море - Дунав, мач от efbet Лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Славия - Арда, мач от efbet Лига /п/
  • 18:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Футбол: Кристъл Палас - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Линкълн Сити - Евертън, мач от втори кръг за Карабао къп /п/
  • 16:00
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
  • 18:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 14-и епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    Признания в стаята за разпити: Съседът-убиец
  • 13:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Мрежа от лъжи
  • 14:20
    Убийство в Средния Запад: Епизод 8
  • 15:15
    Мислиш си, че ги познаваш: Колекцията на убиеца
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:50
    "Залезът на тамплиерите І, 10 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 13:40
    "Потърси ме в Париж І, 17 еп.", комедийна драма, Франция, 2018; реж. Мат Блум, Р.Т. Торн, с Джесика Лорд, Юба Акълейд, Хана Дод, Рори Дж. Сапър, Касъл Рок Питърс, [7+]
  • 14:15
    "Тайните на Беки Б.", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Пол Джон Хогън, с Айла Фишър, Хю Денси, Джоан Кюсак, Джон Гудман, Джон Литгоу, [12+]
  • 16:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:20
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 13:05
    "Силициевата долина V, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:35
    "Силициевата долина V, 8 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Джош Бренър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:05
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Видимото и невидимото на Родопите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Възпоминания от Батак (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:45
    Пламъчко и Машините
  • 13:15
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:05
    Прасето Пепа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:35
    Ендевър, сезон 6, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 14:05
    Ендевър, сезон 6, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
  • 15:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 17:05
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:35
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 13:50
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 15:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 16:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:45
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 14:25
    Архитектът Драма САЩ 2006
  • 15:45
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 17:15
    Гноми и тролове Анимация, Семеен, Фентъзи Швеция 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:40
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Фантастичен Холандия, Дания 2014
  • 13:05
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
  • 14:35
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
  • 15:55
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
  • 13:30
    Vlast (Power)
  • 15:00
    Frackman
  • 16:35
    Art Of The Prank
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 13:30
    Crankworx World Tour 2018
  • 14:30
    Crankworx World Tour 2019
  • 15:35
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Финал
  • 14:55
    Спортни новини
  • 15:05
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Гърция пряко предаване от Монпелие
  • 17:15
    След милион години документален филм /4 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    Референдум /п/
  • 13:30
    Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 13:55
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 15:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    Конна езда "Светът на ездата", магазинно предаване
  • 13:30
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 14:00
    Баскетбол: Евролига Жалгирис - Фенербахче, трети плейофен четвъртфинал
  • 16:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Дания
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    Голф: Европейски тур KLM Open, първа сесия
  • 14:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Индианаполис
  • 15:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 16:30
    Голф: Европейски тур KLM Open, втора сесия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:10
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Милан
  • 18:00
    Футбол: Копа Либертадорес Интернасионал - Фламенго, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Ню Йорк Сити ФК - Ню Ингланд Революшън
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Осасуна - Ейбар
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Атлетик Билбао
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Еспаньол
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    ТВ пазар
  • 13:15
    "Безценната перла" - сериал, 96 епизод
  • 14:00
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова
  • 16:00
    "Местно време" - Мъглиж (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    The Killer Inside
  • 14:15
    Chase
  • 15:55
    Night ride
  • 17:35
    The Fury Ep. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 390
  • 13:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 11
  • 14:25
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 14
  • 15:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 592
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:04
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 191
  • 13:50
    ДЕЛЬТА. ПРОДОЛЖЕНИЕ серия 23
  • 14:37
    ДЕЛЬТА. ПРОДОЛЖЕНИЕ серия 24
  • 15:25
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:55
    ЧУДО ТЕХНИКИ 4
  • 13:25
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ 3
  • 14:15
    МЫ И НАУКА. НАУКА И МЫ 4
  • 15:00
    НАУЧНАЯ СРЕДА. ПРОЕКТ ПАВЛА ЛОБКОВА 4
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 13:10
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
Fox Crime 13:10
Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 8
AXN White 13:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
BSTV 13:15
"Безценната перла" - сериал, 100 епизод
Bulgaria ON AIR 13:15
Хирургът - сериал, семеен

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 13:50
ПЛЯЖ серия 7
Travel TV 13:30
Спорт и приключения - Луда надпревара
ТВ Европа 13:35
Спорт
Diema Sport 2 14:00
Студио "Формула 1" /п/

Всички предавания

Филми

Cinemax 13:05
"Семейство Адамс", комедия, САЩ, 1991; реж. Бари Зоненфелд, с Анджелика Хюстън, Раул Хулия, Кристофър Лойд, Кристина Ричи, Джими Уорман, [12+]
HBO 13:05
"Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
HBO HD 13:05
"Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
Alfa 13:10
"Цигари за Фидел" - документален филм
AXN White 13:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD

Tialoto

=======

Tialoto

>>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65