ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Скритата Италия - филм
  • 10:00
    Дарвин - бъдещето на видовете - филм
  • 10:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, Канада, 2014
  • 08:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 09:20
    Профилиране; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2014
  • 10:30
    Профилиране; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2014
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Най-дивите острови: Карибски острови
  • 08:15
    Най-дивите острови: Галапагос
  • 09:10
    Най-дивите острови: Шри Ланка
  • 10:05
    Най-дивите острови: Хебриди
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "На жълтите павета" (п)
  • 09:40
    "Волен казва" (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /19 епизод/п/
  • 08:00
    БНТ на 60
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    В близък план /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:37
    Mighty Mike
  • 07:44
    Mighty Mike
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 08:00
    Taffy
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.24 - 26, с.2 еп.1
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.5
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6 еп.10
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.24
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Дневниците на вампира" /п./ - сериал, с.8 еп.1, 2
  • 09:00
    "Затворена мрежа" - криминален, мистъри (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Джон Кроули, в ролите: Ерик Бана, Ребека Хол, Джим Бродбент, Кирън Хайндс, Риз Ахмед, Джулия Стайлс, Диляна Буклиева и др.
  • 11:00
    Телепазар
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8 еп.3, 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Томас и приятели" - сериал, еп.9 - 12
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:00
    "Бездомното шоу на Башар Рахал" - токшоу (2015), еп.11
  • 10:00
    "Женихът" - комедия (Русия, 2016), режисьор Александър Незлобин, в ролите: Сергей Светлаков, Олга Картункова, Сергей Бурунов, Филип Рейнхардт, Светлана Смирнова-Марцинкевич, Георгий Дронов, Александър Демидов, Дмитрий Никулин и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.92
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:55
    DC Super Hero Girls
  • 08:06
    DC Super Hero Girls
  • 08:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Ресторантче за бързо хранене", драма, Сингапур, 2018; реж. Ерик Ку, с Такуми Сайто, Марк Лий, Джанет Ау, Цуйоши Ихара, Тецуя Бесо, [12+]
  • 08:30
    "Съпрузи и съпруги", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Сидни Полак, Джуди Дейвис, Джулиет Люис, [12+]
  • 10:20
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
  • 12:10
    "Операция Казино", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Андрю Джей Коен, с Уил Феръл, Ейми Поулър, Джейсън Манцукас, Ник Крол, Алисън Толман, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Да си стъпиш на краката", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ричард Лонкрейн, с Имела Стоунтън, Силия Имри, Тимъти Спол, Джоана Лъмли, Дейвид Хейман, [15+]
  • 08:50
    "Благословени с чудо?", драма, Гърция, 2018; реж. Ангелос Францис, с Катя Гулиони, Андреас Константину, Индра Бурковска, Юрис Барткевич, Иварс Пуга, [15+]
  • 11:00
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
  • 12:40
    "Престъплението на отец Амаро", романтична драма, Мексико, 2002; реж. Карлос Карера, с Гаел Гарсия Бернал, Ана Клаудия Таланкон, Санчо Грасия, Анхелика Арагон, Луиза Уертас, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    African Voices Changemakers
  • 10:00
    Early Start
  • 11:00
    Amanpour
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:30
    "Бялата робиня" - сериaл /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Сияйна луна" - сериен филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:15
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 08:00
    Как са го направили?: Гуми "Titan"/Еспресо/Шлифовани диаманти
  • 08:30
    Как се прави...: Щурвал за яхта/Плетен килим/Термостат/
  • 09:00
    Как се прави...: Косачка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:26
    Как се прави...: Всъдеходи/ Ски/ Лазерни инструменти
  • 07:50
    Как се прави...: Контакти/ Кожени обувки / "Ферари"
  • 08:14
    Мега машините на Аляска: Бегемоти от пустошта
  • 09:02
    Как изобретихме света: Автомобили
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Големият град на Грийнс
  • 08:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 08:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "За ума"
  • 08:00
    "История на изкуството"
  • 08:30
    "Загадките на еволюцията"
  • 08:55
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:00
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Колоездене: Милано - Торино
  • 08:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 09:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 11:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 09:30
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 12:30
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
  • 08:05
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 16
  • 08:25
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 12
  • 08:50
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    MTB Heroes
  • 07:50
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:15
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Вечеря в Тифани (Series 2): Открития на фермерския пазар (Episode 6)
  • 07:50
    Пристрастена към реставрирането (Series 6): Семейна афера (Episode 13)
  • 08:15
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Миниатюрна баня (Episode 1)
  • 08:40
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дървена рамка в Люисбург (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Станция 19 - втори сезон, еп. 14
  • 07:45
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 14
  • 08:40
    Мама - пети сезон, еп. 9
  • 09:05
    Мама - пети сезон, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 13
  • 08:15
    Новите мистерии на Мис Фишър, еп. 4
  • 10:10
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 6
  • 11:15
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Слонбалон", анимация, САЩ, 2005; реж. Франк Нисън, [0+]
  • 08:10
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 09:45
    "Армагедон", фантастиka, САЩ, 1998; реж. Майкъл Бай, с Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Лив Тайлър, Уил Патън, [12+]
  • 12:15
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 6
  • 07:40
    Наполеон, сезон 1, еп. 1
  • 08:55
    Наполеон, сезон 1, еп. 2
  • 10:05
    Наполеон, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Изковани в огъня: Хусарската сабя
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: В неделя ще е купон!
  • 08:10
    Извънземни от древността: Друидската връзка
  • 09:00
    Американски антиквари: Огромна микролудост
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 15 еп.
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 24 еп.
  • 09:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Баданаму кадети"
  • 07:50
    "Невероятни приказки"
  • 08:15
    "Мончичи"
  • 08:40
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    "История на холивудския мюзикъл, 1.3"
  • 08:05
    "Звездите отблизо": Ема Томпсън
  • 08:35
    "Спартак, първа част" - игрален филм с Горан Вишнич, Алън Бейтс.
  • 10:00
    "Спартак, втора част" - игрален филм с Горан Вишнич, Алън Бейтс.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
  • 10:00
    Бременна на 16
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Sigala: MTV Live From Fusion...
  • 12:20
    Jonas Blue: MTV Live From Fusion..
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 1
  • 08:15
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
  • 09:15
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 3
  • 10:10
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Космос, еп. 5
  • 08:00
    Космос, еп. 6
  • 09:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 10:00
    Морският път на коприната, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Тайните на зоопарка, еп. 3
  • 07:55
    Тайните на зоопарка, еп. 5
  • 08:40
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
  • 09:30
    Юконски ветеринар, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Баскония - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Атлас Деменхорст - Вердер Бремен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 08:00
    "Промо" - новите хитове
  • 08:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 07:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 08:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 08:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 09:00
    Франция, Лига 1: Амиен - Олимпик Марсилия
  • 11:00
    Франция, Лига 1: ПСЖ - Анже
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Вести-Москва
  • 07:50
    "За най-важното"
  • 08:45
    "Културният отдих"
  • 09:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:15
    Детски свят -Снежанка и седемте джуджета
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Под влияние
  • 08:00
    Кейт в търсене на половинка: Ние сме шампиони
  • 09:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Най-голямата дилема
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Рена и Лий
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Импресии
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.8
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 105): Да избереш Лисабон (Episode 2)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 105): Презареждане на Амалфийското крайбрежие (Episode 3)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 106): Дом в дъждовна гора (Episode 5)
  • 09:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Мадрид (Episode 16)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 105): Да избереш Лисабон (Episode 2)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 105): Презареждане на Амалфийското крайбрежие (Episode 3)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 106): Дом в дъждовна гора (Episode 5)
  • 09:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Мадрид (Episode 16)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 09:40
    Кралят на скорпионите 3: Изкуплението, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2012
  • 11:20
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 12:55
    В какво се превръщат мечтите, САЩ, фентъзи/романтичен, 1998
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил, еп. 7
  • 07:40
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил, еп. 8
  • 08:10
    Спести с Джейми, еп. 4
  • 09:05
    Тайните на леля Кати, еп. 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Малкълм - първи сезон, еп. 11
  • 08:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 18
  • 08:55
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 6
  • 09:50
    Кости - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Лов на неизрядни платци" - 10 и 11 еп.
  • 07:50
    "В стаята на съдебните заседатели" - 6 еп.
  • 08:40
    "Бърз отклик" - 3 и 4 еп.
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 12 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Морская подводная охота
  • 08:00
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 08:15
    Прибалтийский лосось
  • 08:45
    Рецепты Древней Колхиды
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:40
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 08:50
    "Кучето, което спаси Коледa" - семеен филм с уч. на Дин Кейн, Елиза Донован, Гари Валънтайн, Сиера Мaкормик, Чарли Стюарт, Джоуи Диаз, Минди Стерлинг и др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Мери Райли" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Джон Малкович, Глен Клоуз, Джордж Коул, Майкъл Гембън, Кати Стаф, Майкъл Шийн и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Treehouse Masters: The Coolest Treehouse Ever Built
  • 07:45
    Gold Rush: Game Changer
  • 08:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Deadly Donuts Of Fire
  • 09:15
    Cake Boss: A Funny Regis & Fifty Weddings
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Здравословно ново начало (Episode 9)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 9): Идеални пайове (Episode 3)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 9): Тайните на гарнитурите (Episode 4)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Със скоростта на охлюв (Episode 2)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
  • 08:00
    44 котки
  • 08:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Колоездене: Милано - Торино
  • 08:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 09:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвърти ден
  • 11:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Слонбалон", анимация, САЩ, 2005; реж. Франк Нисън, [0+]
  • 08:10
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 09:45
    "Армагедон", фантастиka, САЩ, 1998; реж. Майкъл Бай, с Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Лив Тайлър, Уил Патън, [12+]
  • 12:15
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:45
    PJ Masks
  • 08:00
    PJ Masks
  • 08:15
    PJ Masks
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
  • 08:00
    44 котки
  • 08:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Мрежа от лъжи: Възраст, секс, местоположение
  • 07:55
    Мрежа от лъжи: Интернет Казанова
  • 08:50
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убиец на кастинга
  • 09:45
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Трагични показания
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    The Immortals: Franz Beckenbauer
  • 07:40
    National Icons: Beckenbauer vs Hummels
  • 08:05
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 08:35
    The Truth About: The Boardroom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 08:15
    Midways USA's Rapid Fire
  • 08:35
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Изковани в огъня: Хусарската сабя
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: В неделя ще е купон!
  • 08:10
    Извънземни от древността: Друидската връзка
  • 09:00
    Американски антиквари: Огромна микролудост
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Космос, еп. 6
  • 08:00
    Пресушаване на океана, еп. 6
  • 09:00
    Морският път на коприната, еп. 1
  • 10:00
    Паранормално, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Точно по пладне; трилър, САЩ, 2009
  • 13:55
    Телешоп
  • 14:10
    Как ангелите плачат; драма, мистерия, САЩ, 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    Първите 48 часа: Епизод 17
  • 08:05
    Първите 48 часа: 1000 прорезни рани/Лотария
  • 08:50
    Ловец на убийства: Разбит
  • 09:35
    Ловец на убийства: Точен прицел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:25
    Кралят и Аз
  • 08:15
    На Земята
  • 10:10
    Разтърси света
  • 12:00
    Син под чехъл
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:00
    Lela Star begins to malfunction and the only way to stop her is for Xander Corvus to get downright dirty in her mouth and pussy.
  • 09:22
    Pounded By The Plagiarist (18+)
  • 09:46
    Corporate Espionage (18+)
  • 10:09
    Seductive Tutor Threesome (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    PASSPORT TO EXPLORE - WASHINGTON DC
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - BOTSWANA
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FLYING OVER THE WATERWAYS (VENEZUELA)
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - BETWEEN THE SACRED AND THE PROFANE (CUBA)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:15
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 08:40
    Safety Summit Acores 2019
  • 09:00
    Occ-Cast
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    Ветеринарите отблизо (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 08:20
    Уличният ветеринар (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 08:45
    Уличният ветеринар (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 09:10
    Гигантите на природата отвътре (Series 3): Червеният павиан (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
  • 10:25
    Jazz legends - Lionel Hampton
  • 11:25
    Slowly Rolling Camera - LOTOS Jazz Festival
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от efbet Лига /п/
  • 08:00
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Япония, директно
  • 09:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 12-и епизод /п/
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 11-и епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Бруклин Нетс, предсезонен мач /п/
  • 12:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Мрежа от лъжи: Възраст, секс, местоположение
  • 07:55
    Мрежа от лъжи: Интернет Казанова
  • 08:50
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убиец на кастинга
  • 09:45
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Трагични показания
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Чайка", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Мейър, с Анет Бенинг, Саоирс Ронан, Кори Стол, Били Хоул, Елизабет Мос, [12+]
  • 08:40
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 10:35
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [0+]
  • 11:10
    "Rampage: Унищожителите (2018)", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Брад Пейтън, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Наоми Харис, Малин Акерман, Джефри Дийн Морган, Джейк Лейси, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 09:45
    "Сара Силвърман: Ние сме чудо", комедия, САЩ, 2013; реж. Лиам Линч, със Сара Силвърман, [12+]
  • 10:40
    "Хук", семеен - фентъзи, САЩ, 1991; реж. Стивън Спилбърг, с Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, [7+]
  • 13:00
    "Г-н Робот II, 7 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    Ръсти Ривитс
  • 08:00
    Тайфата на Бека
  • 08:25
    Пламъчко и Машините
  • 08:55
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:30
    Ендевър, сезон 4, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 10:00
    Ендевър, сезон 4, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 11:30
    Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:40
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 08:00
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 09:40
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 11:30
    Кактусът Комедия Франция 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:40
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 08:10
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
  • 09:45
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 11:20
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк Анимация, Уестърн Франция 2007
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Неговото дело и слава: Американският Сион Драма САЩ 2006
  • 08:20
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 09:55
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 11:15
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 08:15
    Enduro GP S19
  • 08:50
    PVS 4K Ski Moments
  • 09:15
    Action Sports World S19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:55
    Футбол: Германия - Аржентина - приятелска среща
  • 08:45
    Мотоспорт Екстра
  • 09:15
    Войните на Наполеон в Русия документален филм /1 епизод/
  • 10:05
    Световно първенство по вдигане на тежести - категория до 81 кг /мъже/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Първи четвъртфинал
  • 10:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Втори четвъртфинал
  • 12:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Трети четвъртфинал
  • 15:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Четвърти четвъртфинал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Голф: Европейски тур Italian Open
  • 08:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 09:00
    Волейбол: Световна купа - мъже Италия - Русия
  • 11:00
    Голф: Европейски тур Italian Open
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Серия А: Ювентус - Верона
  • 08:00
    Серия А: Дженоа - Милан
  • 10:00
    Серия А: СПАЛ - Парма
  • 12:00
    АяксТВ: Валенсия - Аякс Втора среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Ла Лига: Барселона - Валенсия
  • 08:00
    Ла Лига: Реал Мадрид - Гранада
  • 10:00
    Ла Лига: Валенсия - Алавес
  • 12:00
    Ла Лига: Барселона - Севиля
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    Народно събрание - пряко предаване
  • 10:20
    "Жоакина, доня Революция" - сериал, 6 епизод (п)
  • 11:15
    ТВ пазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:35
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:05
    "ДОКТОР СВЕТ"
  • 09:00
    Сериал. "МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД". "Китайский термос"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Deception
  • 08:35
    The Time of Secrets
  • 10:15
    The Time of Love
  • 11:50
    Night ride
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    КРЕМЛЕВСКАЯ КУХНЯ 9
  • 08:20
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 18
  • 09:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 620
  • 10:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 133
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 7
  • 08:09
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 8
  • 09:00
    НЕВСКИЙ серия 19
  • 09:44
    НЕВСКИЙ серия 20
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 23
  • 07:55
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 24
  • 08:25
    ИХ НРАВЫ 13
  • 09:00
    ИХ НРАВЫ 14
Пълна програма

Сериали

Viasat History 07:40
Митични зверове, сезон 1, еп. 1
Viasat Nature 07:45
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
Fox Life 07:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 20
EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Viasat Explorer 07:55
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 22

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:00
Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 08:00
Арена Спорт
Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Наполи - Верона

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
TVT 08:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Cinema 08:00
"Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65