ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Мистерията на материята - филм
  • 10:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 11:30
    Законът на любовта - романтичен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, Канада, 2014
  • 08:25
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 09:25
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 10:30
    Профилиране; сезон 6, епизод 3, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 08:15
    Най-големите и най-лошите: Тигри
  • 09:10
    Мънго - ловецът на мистерии: Хладнокръвният хищник от Перу
  • 10:05
    Мънго - ловецът на мистерии: Южноамериканският Йети от Аржентина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "На жълтите павета" (п)
  • 09:40
    "Волен казва" (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /22 епизод/п/
  • 07:55
    Най-доброто от ... Мело ТВ мания /първа и втора част/
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    До Европа и напред /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Mighty Mike
  • 07:37
    Mighty Mike
  • 07:44
    Mighty Mike
  • 07:50
    The HAPPOS Family
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.8 - 11
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.8
  • 09:00
    "Час пик" - сериал, еп.3
  • 10:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" /п./ - сериал, с.8 еп.7, 8
  • 08:00
    "Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
  • 10:00
    Телепазар
  • 10:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8 еп.9, 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:00
    "Бездомното шоу на Башар Рахал" - токшоу (2015), еп.12
  • 10:00
    "Закуска при татко" - комедия (Русия, 2016), режисьор Мария Кравченко, в ролите: Юрий Колоколников, Катерина Шпица, Луиза-Габриела Бровина, Полина Максимова, Валентин Пелка и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.95
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:55
    DC Super Hero Girls
  • 08:06
    DC Super Hero Girls
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Начало на сезона", комедия - сатира, САЩ, 1995; реж. Робърт Ул, с Робърт Ул, Род Тейлър, Гейлард Сартейн, Хелън Шейвър, Маги Хан, [12+]
  • 08:45
    "Тигрово мляко", комедийна драма, Германия, 2017; реж. Уте Вийланд, с Флора Ли Тиман, Емили Куше, Давид Али Рашид, Наргес Рашиди, Емил Белтон, [15+]
  • 10:35
    "Тази възхитителна торта!", късометражна комедийна драма, Белгия, 2018; реж. Марк Джеймс Роулс, Ема Де Суейф, [12+]
  • 11:20
    "Деца шпиони 3: Краят на играта", приключенска комедия, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Силвестър Сталоун, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Гъстите мигли на Лаури Мянтюваара", романтична комедия, Финландия, 2017; реж. Ханалена Хауру, с Инка Хаапамаки, Роса Хонконен, Тиитус Рантала, Сантери Хелинхеймо Мантила, Петер Канерва, [12+]
  • 08:30
    "Вулкан (2018)", комедийна драма, Украйна, 2018; реж. Роман Бондарчук, със Сергей Степански, Виктор Жданов, Христина Дейлик, Александър Лякин, Тамара Соченко, [12+]
  • 10:20
    "Марио", драма, Швейцария, 2018; реж. Марсел Гислер, с Макс Хубахер, Аарон Алтарас, Йеси Моравек, Юрг Плюс, Доро Мюглер, [15+]
  • 12:20
    "Дъще моя", драма, Италия, 2018; реж. Лаура Биспури, с Валерия Голино, Алба Роруочър, Сара Касу, Удо Кир, Микеле Карбони, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    Talk Asia
  • 10:00
    Early Start
  • 11:00
    Amanpour
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:30
    "Бялата робиня" - сериaл /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Сияйна луна" - сериен филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе Изета
  • 08:00
    Как са го направили?: Шамфъстък/Забраненият град/Радар
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 55
  • 09:00
    Как се прави...: Ескалатор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:26
    Какво се случи след това?: Епизод 1
  • 07:50
    Какво се случи след това?: Епизод 2
  • 08:14
    Мегалетище на ретген: Летището никога не спи
  • 09:02
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Големият град на Грийнс
  • 08:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 08:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 09:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "История на изкуството"
  • 08:00
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 08:30
    "Доказано от опит"
  • 08:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Колоездене: Шиме-Бинш-Шиме
  • 08:30
    Колоездене: Париж тур
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
  • 11:25
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 09:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 10:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 5
  • 07:45
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 19
  • 08:10
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 4
  • 08:35
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    MTB Heroes
  • 07:50
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:15
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 08:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Вечеря в Тифани (Series 2): Фиеста (Episode 1)
  • 07:50
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Етажи и още етажи (Episode 6)
  • 08:15
    Пристрастена към реставрирането (Series 3): Спасен заден двор (Episode 7)
  • 08:40
    Строителство със стара дървесина (Series 2): 100 процента автентично (Episode 6)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Станция 19 - втори сезон, еп. 17
  • 07:45
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
  • 08:40
    Мама - пети сезон, еп. 15
  • 09:05
    Мама - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 19
  • 08:15
    Броукънуд - първи сезон, еп. 3
  • 10:10
    Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 9
  • 11:15
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
  • 08:35
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 10:10
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 12:00
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:55
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
  • 07:50
    Забранена история, сезон 5, еп. 5
  • 08:45
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 1
  • 09:40
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Изковани в огъня: Дългият път към изкуплението - Част 2
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 08:10
    Извънземни от древността: Разкритата Русия
  • 09:00
    Американски антиквари: Тежки преговори
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 36 еп.
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 39 еп.
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Баданаму кадети"
  • 07:50
    "Невероятни приказки"
  • 08:15
    "Мончичи"
  • 08:40
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Икономика и бизнес" - /п/
  • 09:45
    Телемаркет
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.5"
  • 08:00
    "Дневникът на наемния убиец" - драма / трилър с Шерилин Фен, Шарън Стоун.
  • 09:30
    "Зад борда" - романтична комедия с Голди Хоун, Кърт Ръсел.
  • 11:20
    "Епохата на драконите" - игрален филм, копродукция с Дани Глоувър, Вини Джоунс.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
  • 10:00
    Бременна на 16
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Sigala: MTV Live From Fusion...
  • 12:20
    Jonas Blue: MTV Live From Fusion..
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Неопитомената Румъния, сезон 1, еп. 2
  • 07:35
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 1
  • 08:30
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 2
  • 09:25
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Космос, еп. 11
  • 08:00
    Космос, еп. 12
  • 09:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 4
  • 10:00
    Изследовател: Пътуване до спътника Европа, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Дива любов, еп. 1
  • 07:55
    Най-странните домашни любимци на света, еп. 1
  • 08:40
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 1
  • 09:30
    Юконски ветеринар, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Нотингам Форест, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Ковънтри Сити - Транмиър Роувърс, мач от английската Лига 1 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: АЗ Алкмаар - Манчестър Юн
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Лацио - Рен
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    "За най-важното"
  • 07:45
    "Културният отдих"
  • 08:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 09:00
    Вести
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:20
    Новите приключения на Пинокио - детски филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Ще бъде перфектно
  • 08:00
    Кейт в търсене на половинка: Под напрежение
  • 09:00
    Кейт в търсене на половинка: Ние сме шампиони
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиз
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Импресии
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.1
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 105): По бреговете на Парос (Episode 11)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 105): Повишение в Берлин (Episode 12)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 106): Живот в Аделаида (Episode 8)
  • 09:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Милано (Episode 22)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 105): По бреговете на Парос (Episode 11)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 105): Повишение в Берлин (Episode 12)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 106): Живот в Аделаида (Episode 8)
  • 09:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Милано (Episode 22)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:10
    Момче, наречено лодка, Австралия, САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 07:35
    Кралят на скорпионите 2: Възходът на воина, Германия,Южна Африка,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2008
  • 09:20
    Крамър срещу Крамър, САЩ, драма, 1979
  • 11:00
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил, еп. 3
  • 07:40
    Кухнята на Бил: Нотинг Хил, еп. 4
  • 08:10
    Спести с Джейми, еп. 1
  • 09:05
    Тайните на леля Кати, еп. 17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:36
    Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
  • 08:01
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 09:31
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 11:00
    Малките принцове Комедия, Драма 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Малкълм - първи сезон, еп. 16
  • 07:35
    Малкълм - втори сезон, еп. 1
  • 08:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 21
  • 08:55
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    SKINCARE
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Лов на неизрядни платци" - 16 и 17 еп.
  • 07:50
    "48 часа" - 11 еп.
  • 08:40
    "Бърз отклик" - 9 и 10 еп.
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 2 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:25
    Сомы Европы
  • 07:55
    Поехали на рыбалку!
  • 08:20
    Привет, Малек!
  • 08:35
    Донская рыбалка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 2
  • 08:40
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Моето момиче " - семейна комедия с уч. на Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, Маколи Кълкин, Ана Клъмски, Ричард Мазур и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Treehouse Masters: Sky High Pirate Hideout
  • 07:45
    Gold Rush: Leprechaun Gold
  • 08:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Raiders of the Lost Keg
  • 09:15
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Кухнята (Series 4): Подготовка за големия ден (Episode 12)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 9): Пиле на поразия (Episode 9)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 9): Светът е футбол (Episode 10)
  • 08:30
    Режи! (Series 29): Състезание с чили (Episode 5)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
  • 08:00
    44 котки
  • 08:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Колоездене: Шиме-Бинш-Шиме
  • 08:30
    Колоездене: Париж тур
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, втори ден
  • 11:25
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Книгата на живота", анимация, САЩ, 2014; реж. Хорхе Р. Гутиерес, [0+]
  • 08:35
    "Планината на вещиците", приключенски - фенъзи, САЩ, 2009; реж. Анди Фикман, с Дуейн Джонсън, Анасофия Роб, Александър Ладуиг, Карла Гуджино, Сайърън Хaйндс, [12+]
  • 10:10
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 12:00
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
  • 08:00
    44 котки
  • 08:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Да разкриеш убийство: Кой е убил Фейт?
  • 08:50
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Неуспяло правосъдие
  • 09:45
    Разкрити убийства: Смъртоносен десерт
  • 10:40
    Убийство по южняшки: Целувка между братовчеди
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    Tennis Stars: Andy Murray
  • 07:40
    The Immortals: Serena Williams
  • 08:05
    Dream Teams: Spain's Davis Cup SQ
  • 08:35
    The Truth About: Real Madrid
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 07:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 08:15
    Midways USA's Rapid Fire
  • 08:35
    Trip Gone Bad
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Изковани в огъня: Дългият път към изкуплението - Част 2
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 08:10
    Извънземни от древността: Разкритата Русия
  • 09:00
    Американски антиквари: Тежки преговори
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Космос, еп. 12
  • 08:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 4
  • 09:00
    Изследовател: Пътуване до спътника Европа, еп. 1
  • 10:00
    Замъкът, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 61, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 62, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    Първите 48 часа: Епизод 20
  • 08:05
    Първите 48 часа: В лошо настроение/Грубиянът
  • 08:50
    Ловец на убийства: Най-големият ми страх
  • 09:35
    Ловец на убийства: Врата № 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Ото е носорог
  • 08:05
    Първият ден
  • 09:10
    Да преподаваш на г-жа Тингъл
  • 11:05
    Черепите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:22
    Slick Wet Pussies Licked & Fingered (18+)
  • 07:45
    Big Facial For Sweet Russian Model (18+)
  • 08:10
    Kizzy Sixx Love It Doggystyle (18+)
  • 08:33
    GF Cheats With Driver (18+)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 12:00
    Тенис: Дона Векич - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    PASSPORT TO EXPLORE - SOUTH CAROLINA
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - BRITISH COLUMBIA CANADA
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - LOS ROQUES, THE WINDY ARCHIPELAGO
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    WUSHU Championship
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Blauvelts Backcountry
  • 08:30
    Blauvelts Backcountry
  • 09:00
    Occ-Cast
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Ветеринарите отблизо (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 08:25
    Екваторът: Линията на живота (Series 1): Диви местности (Episode 2)
  • 09:20
    Гигантите на природата отвътре (Series 3): Хипопотамът (Episode 4)
  • 10:10
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    InterMezzo
  • 09:30
    Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
  • 10:40
    Jean-Claude Casadesus, Alexandre Bloch, Nemanja Radulovic and the Orchestre National de Lille: Berlioz, Parra, Khachaturian, Stravinsky
  • 12:45
    InterMezzo
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Хебър - Нефтохимик, втори финален мач от плейофите на Суперлигата /п/
  • 10:00
    Футбол: Нефтохимик - Лудогорец, мач от първи кръг за Купата на България /п/
  • 12:00
    Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "Светът на Ла Лига" - 5 еп, документална поредица
  • 08:00
    Тенис: Патрисия Мария Тиг - Кристина Плишкова (Bucharest Open, Букурещ; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 10:05
    Тенис: Барбора Крейчикова - Мартина ди Джузепе (Bucharest Open, Букурещ; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 11:35
    "Светът на Ла Лига" - 9 еп, документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Япония /п/
  • 09:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 09:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Япония /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Да разкриеш убийство: Кой е убил Фейт?
  • 08:50
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Неуспяло правосъдие
  • 09:45
    Разкрити убийства: Смъртоносен десерт
  • 10:40
    Убийство по южняшки: Целувка между братовчеди
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 09:00
    "Специален отряд", семейна комедия, САЩ, 2009; реж. Хойт Ийтман, с Бил Най, Уил Арнет, Зак Галифианакис, Кели Гарнър, Тайлър Патрик Джоунс, [0+]
  • 10:30
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 12:40
    "Отвъд ІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Кароъл Банкър, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Хук", семеен - фентъзи, САЩ, 1991; реж. Стивън Спилбърг, с Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, [7+]
  • 09:20
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 11:15
    "Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
  • 13:00
    "Г-н Робот II, 9 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Рибарски рай (образователен филм за изживявания сред природата)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:35
    Ръсти Ривитс
  • 08:00
    Тайфата на Бека
  • 08:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
  • 08:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 10, Канада, 2018
  • 08:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, 2017
  • 09:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:30
    Ангелче, дай ми щастие Семеен Туркменистан 1993
  • 07:55
    Семейство Орхейм Драма, Тийнейджърски Норвегия 2012
  • 09:35
    Господин Пеликан Семеен Финландия 2001
  • 11:00
    Бандата от Шугър Крийк: Тайното скривалище Семеен САЩ 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:50
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 08:25
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 09:50
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
  • 11:20
    Индианецът Семеен Холандия 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 09:00
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 10:35
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 11:55
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    Live Recap Vans Rebel Jam 2019
  • 09:55
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 11:45
    Live Recap FIM Super Enduro World Championship 201
  • 14:05
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:10
    УЕФА Европейски квалификации: Швеция - Испания
  • 08:00
    УЕФА Европейски квалификации обзор от 15 октомври
  • 08:30
    Арена волейбол
  • 09:00
    Войните на Наполеон в Русия документален филм /4 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Еврокупа: Виртус Болоня - Андора
  • 08:00
    Световна купа - мъже: САЩ - Русия Световна купа по Волейбол
  • 10:00
    Световна купа - мъже: Италия - Иран Световна купа по Волейбол
  • 12:00
    Евролига: Реал Мадрид - Макаби Тел Авив
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Удар със стик"
  • 08:00
    Спидуей: Състезание за Голямата награда на Торун, Полша Състезание за Голямата награда на Торун, Полша
  • 11:00
    Еврокупа: Ритас - Партизан
  • 13:00
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Тайланд
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Серия А: Интер - Ювентус
  • 08:00
    Серия А: Верона - Милан
  • 10:00
    Серия А: Интер - Удинезе
  • 12:00
    Серия А: Рома - Сасуоло
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Ла Лига: Бетис - Ейбар
  • 08:00
    Ла Лига: Валенсия - Майорка
  • 10:00
    Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Сосиедад
  • 12:00
    Ла Лига: Осасуна - Барселона
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    "Местно време" - Златарица
  • 09:15
    "Холивудски знаменитости"
  • 09:45
    ТВ пазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    "СЕГОДНЯ"
  • 07:35
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:05
    "МАЛЬЦЕВА"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Tastes of the World
  • 08:30
    Chase
  • 10:05
    Deception
  • 11:40
    Dogs Five-Star Hotel
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:30
    КРЕМЛЕВСКАЯ КУХНЯ 14
  • 08:15
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 13
  • 08:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 14
  • 09:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 625
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:20
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 13
  • 08:09
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 14
  • 09:02
    НЕВСКИЙ серия 25
  • 09:48
    НЕВСКИЙ серия 26
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:05
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 209
  • 07:40
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 220
  • 08:10
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 221
  • 08:45
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 222
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 07:35
Малкълм - втори сезон, еп. 7
Viasat History 07:40
Митични зверове, сезон 1, еп. 1
Viasat Nature 07:45
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 2
Fox Life 07:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 20
EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 07:30
Футбол Мундиал
Film Plus HD 08:00
Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 08:00
Арена Спорт
Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
TVT 08:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Cinema 08:00
"Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65