ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 17:05
    Стани богат тв игра/п/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня
  • 19:00
    Съкровище в двореца тв филм /7 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Местните 2019" - предизборен дебат
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги " - сериал, еп.5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Кръвни връзки" (премиера) - сериен филм, сезон 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 18:15
    Специален отряд; сезон 1, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 19:10
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 20:05
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Скритият капан
  • 18:20
    Лошо куче!: Кучета-копачи
  • 19:15
    Истории за големи котки: Епизод 5
  • 20:10
    Най-очарователните... на Америка: Кучета
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
  • 18:10
    "Волен казва"
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 18:20
    Местни избори 2019: Дебат /БНТ 2 Русе/
  • 19:20
    Поколението Милев документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:28
    Taffy
  • 17:45
    Mighty Mike
  • 17:52
    Mighty Mike
  • 17:58
    Mighty Mike
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.8
  • 18:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.22
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.2 еп.6
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:45
    "Усещане за жена" - драма (САЩ, 1992), режисьор Мартин Брест, в ролите: Ал Пачино, Крис О`Донъл, Джеймс Ребхорн, Габриел Ануар, Филип Сиймор Хофман и др.
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    "Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2019 - есен), еп.13, 14
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.8 еп.19, 20
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.9 еп.11
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.37
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.114
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2 еп.19
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.104
  • 20:00
    "Сестра Бети" - сериал, еп.11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    Малки Титани: В готовност
  • 17:49
    Малки Титани: В готовност
  • 18:05
    Малки Титани: В готовност
  • 18:15
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:20
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [0+]
  • 19:10
    "Брилянтин", мюзикъл - романтика, САЩ, 1978; реж. Рандъл Клайсър, с Джон Траволта, Оливия Нютън-Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конауей, Бари Пърл, [12+]
  • 21:00
    "Дами в черно", комедийна драма, Австралия, 2018; реж. Брус Бересфорд, с Джулия Ормонд, Ангури Райс, Рейчъл Тейлър, Райън Кор, Алисън МакГиър, [12+]
  • 22:55
    "Игра на пари І, 6 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Ед Бианчи, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    "Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Дауд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
  • 18:05
    "Пътуване за двама", драма, Австрия, 2018; реж. Лудвиг Вюст, с Клаудия Мартини, Лудвиг Вюст, [12+]
  • 19:50
    "Съжаление", комедийна драма, Гърция, 2018; реж. Бабис Макридис, с Янис Дракопулос, Еви Саулиду, Нота Церниафски, Макис Пападимитриу, Георгина Крискиоти, [15+]
  • 21:30
    "Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson (with World Sport)
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    TBD
  • 19:00
    Amanpour
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Кръвта вода не става" - драма с уч. на Мелиса Гилбърт, Линдзи Уогнър, Браян Уимър, Линди Нютън, Грайндър Хийнес и др.
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Кола-амфибия
  • 18:00
    Спасители на имущество: Киносалон в опасност
  • 18:30
    Забравени в гаража: Западен Съсекс
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:02
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Епизод 1
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Тайната на деветата планета
  • 18:40
    Мегапроекти: Небостъргач
  • 19:30
    Какво се случи след това?: Епизод 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Домът на Рейвън
  • 18:00
    Намери ме в Париж
  • 18:30
    Намери ме в Париж
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Пълен боклук"
  • 18:00
    "ГЕОлино"
  • 18:10
    "ГЕОлино"
  • 18:30
    "Изглежда супер"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 17:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 18:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 18:30
    Конен спорт: Световна купа в Осло
  • 19:30
    Конен спорт: Купа на нациите
  • 20:00
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
  • 17:45
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, второ състезание
  • 18:30
    Куриози
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:25
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 7
  • 18:10
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 8
  • 18:55
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 19:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Dew Tour Highlights
  • 17:50
    X Games - Aspen
  • 18:40
    Snowfix
  • 19:05
    Simple Session 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Последната къща в Роаноук (Episode 11)
  • 17:50
    Светкавичен дизайн (Series 31): Еклектична трапезария (Episode 5)
  • 18:15
    Светкавичен дизайн (Series 31): Модерна мароканска спалня (Episode 6)
  • 18:40
    Шедьоври от битпазара (Series 7): Младост срещу опитност (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Клуб "Самотни родители", еп. 10
  • 18:00
    Мама, еп. 3
  • 18:30
    Мама, еп. 4
  • 19:00
    Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 15
  • 18:05
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 1
  • 19:05
    Броукънуд - втори сезон, еп. 4
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 19:40
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 26 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 20:10
    "Аз, вещицата I, 4 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:55
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 9
  • 17:50
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 10
  • 18:50
    Истинският Юлий Цезар
  • 20:00
    Тайната война, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Извън цивилизацията
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 57 еп.
  • 18:30
    Риболовен филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:55
    "Аниманималс"
  • 18:00
    "Чурулик"
  • 18:10
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:15
    "Денят на живо" с Наделина Анева
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:25
    "Спокойното езеро" - игрален филм с Бриджит Фонда, Бил Пулман.
  • 17:45
    "Синият нов ред" - игрален филм, Австралия, с Били Зейн, Брус Спенс.
  • 19:35
    "Копланд" - игрален филм със Силвестър Сталоун, Харви Кайтел.
  • 21:20
    "Психотерапия" - игрален филм с Джак Никълсън, Адам Сандлер.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 18:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV Rewind: 2014
  • 21:30
    MTV Asks Charlie Puth
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:25
    Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 2
  • 18:10
    Чудовищни шарани, сезон 1, еп. 1
  • 19:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 8
  • 19:55
    Мракът: Природата нощем, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 2
  • 18:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 3
  • 18:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 4
  • 19:00
    Гореща зона, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 18:00
    Царството на леопардите, еп. 1
  • 18:50
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 7
  • 19:45
    Дивите райски кътчета на Индия, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Баскетбол: Уникаха - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Барнзли - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 20:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:35
    "В действителност"
  • 19:40
    "Нека да говорят"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 18:00
    "Топ 5 - Пайнер / А1 Xplore Music" - музикална класация
  • 18:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Залцбург
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 18:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 22:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 23:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Един по-добър живот - игрален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Предизборно студио
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 14
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джеймс Кей
  • 20:00
    Кралят на тортите: Коледен Хобокен и грозни пуловери
  • 20:30
    Кралят на тортите: Пинята парти и обявяване на пола на бебе
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Лаос на не е хаос
  • 18:00
    Регионите на България - Тетевен
  • 18:30
    Регионите на България - Полски Тръмбеш: плетеница от цветни усмивки
  • 19:00
    Легендите оживяват
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Първокласни RV каравани (Series 1): В крак с Джоунс - при избора на каравана (Episode 6)
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Гражданската война (Episode 4)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 100): В сърцето на Колчестър (Episode 12)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Семейството на първо място в Мексико (Episode 13)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Първокласни RV каравани (Series 1): В крак с Джоунс - при избора на каравана (Episode 6)
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Гражданската война (Episode 4)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 100): В сърцето на Колчестър (Episode 12)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Семейството на първо място в Мексико (Episode 13)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016
  • 18:35
    Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 20:20
    Момиче в опасност, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2011
  • 21:55
    Мери и Марта, Великобритания,САЩ, драма, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Вкамененият свят" - VII част, документален филм
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Тайните на леля Кати, еп. 28
  • 18:00
    Лесни рецепти , еп. 21
  • 18:30
    Лесни рецепти , еп. 22
  • 19:00
    Палитра от вкусове, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Кости - втори сезон, еп. 3
  • 18:05
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 3
  • 18:35
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 4
  • 19:00
    Малкълм - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    FASHION TEENS
  • 17:55
    FASHION WEEK
  • 18:00
    LOVE MAGAZINE STORY
  • 18:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 17:50
    "Лекар в къщи" - 5 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 6 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 4 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:25
    Охотник-одиночка
  • 17:55
    Советы бывалых
  • 18:05
    Андрей Старков и его команда
  • 18:35
    Охота в Белоруссии
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:30
    "Джанго без окови" - уестърн с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Уолтц, Самюъл Л. Джаксън, Кери Уошингтън, Уолтън Гогинс и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Зов за завръщане" - екшън с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Treehouse Masters: International: Germany
  • 18:15
    Cake Boss: Liberty, Layups & A Loaded Dinner
  • 18:40
    Cake Boss: Presidents, Peanut Butter & Popping In
  • 19:00
    Extreme Engineering: Port of Rotterdam
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 3): Всичко е в главата ти (Episode 3)
  • 18:20
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Битка 4 (Episode 10)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Автентични ястия (Episode 1)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Пълна концентрация (Episode 2)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:20
    Геймърки
  • 17:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Алвин и Катеричоците
  • 18:25
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 18:30
    Конен спорт: Световна купа в Осло
  • 19:30
    Конен спорт: Купа на нациите
  • 20:00
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 19:40
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 26 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 20:10
    "Аз, вещицата I, 4 еп.", фентъзи - драма, Великобритания, 2018; реж. Хуан Карлос Медина, с Тереза Палмър, Матю Гуд, Оуен Тийл, Малин Буска, Тревър Ийв, [15+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:20
    Геймърки
  • 17:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Алвин и Катеричоците
  • 18:25
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    Какво се крие под повърхността: Хладнокръвно
  • 18:00
    Аднан Сайед: невинен или виновен
  • 19:00
    Убийство в родния град: В квартала
  • 20:00
    Убийство в родния град: Изчезналото местно момиче
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:15
    Top: Turf Sports
  • 17:45
    Star Rated: Entertaining Cricket
  • 18:10
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Gen Y
  • 18:40
    Star Rated: Golf's Sexiest WAGs
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    Trip Gone Bad
  • 18:00
    Major League Fishing
  • 19:30
    Dropped
  • 19:50
    Dropped
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Извън цивилизацията
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: 666 - знакът за печалба
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 4
  • 18:00
    Гореща зона, еп. 5
  • 19:00
    Гореща зона, еп. 6
  • 20:00
    Движение за промяна: "Global Citizen", еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Местните 2019" - предизборен дебат
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги " - сериал, еп.5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ
  • 18:10
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ
  • 19:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 1, криминален, Полша, 2017
  • 20:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Свидетелите; сезон 1, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 18:45
    Фенката; сезон 1, епизод 25, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 19:45
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2012
  • 20:40
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Часовете преди убийство: Безсмислено клане
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 19:00
    Първите 48 часа: Насилствена разходка
  • 20:00
    Ловец на убийства: Кой е?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:55
    Последният път
  • 17:50
    Бел
  • 19:50
    Извънредни директиви
  • 22:15
    Експериментът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
  • 18:15
    Punk'd
  • 18:40
    Stand Up Express
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Футбол: Хетафе - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
  • 20:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 2
  • 18:00
    THE ASIAN CENTURY - INDIA'S RETURNING NRIs
  • 18:30
    THE ASIAN CENTURY - KOREA'S YOUTH EMPLOYMENT
  • 19:00
    ANCIENT CULTURE - EP 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:28
    Riding Portugal
  • 18:00
    World of X Games
  • 19:00
    Occ-Cast
  • 21:00
    Riding Portugal
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:15
    Могъщите реки (Series 1): Мисисипи (Episode 5)
  • 18:05
    Екваторът: Линията на живота (Series 1): Горещи води (Episode 3)
  • 19:00
    Наполеон (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разобличиш фалшификат, малките ковчези в Единбург, загадката на гумения блок (Episode 11)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:31
    Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
  • 18:55
    Penderecki conducts Penderecki and Krejci at the Prague Spring Festival
  • 20:25
    InterMezzo
  • 21:30
    Una Oda al Tiempo by Maria Pages
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
  • 18:00
    Класика от Първа професионална лига: Черно море - Локомотив Пловдив (2017-18) /п/
  • 18:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 13-и епизод
  • 19:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Бернарда Пера - Нина Стоянович (Baltic Open, Юрмала; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 23:15
    Тенис: Бернарда Пера - Катарзина Кава (Baltic Open, Юрмала; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Япония /п/
  • 18:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 4-и епизод
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 9-и епизод, директно
  • 20:00
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 3-ти епизод, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    Какво се крие под повърхността: Хладнокръвно
  • 18:00
    Аднан Сайед: невинен или виновен
  • 19:00
    Убийство в родния град: В квартала
  • 20:00
    Убийство в родния град: Изчезналото местно момиче
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Малки титани: В готовност! Филмът", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Арън Хорват, Питър Рида Микейл, [7+]
  • 18:55
    "Екатерина Велика І, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Филип Мартин, с Хелън Мирън, Джейсън Кларк, Джина МакКий, Рори Киниър, Ричард Роксбърг, [18+]
  • 20:00
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 22:10
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:40
    "Най-великият шоумен", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Грейси, с Хю Джакман, Мишел Уилямс, Зак Ефрън, Зендая, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 19:25
    "Разкажи ми приказка I, 4 еп.", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Лиз Фрийдлендър, с Били Магнъсън, Ким Катрал, Даниел Кембъл, Пол Уесли, Джеймс Уолк, [15+]
  • 20:10
    "Г-н Робот III, 1 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2017; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
  • 21:05
    "Фарго ІІ, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    В село Момчиловци... с бате Ненчо (образователен филм за селски туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Веселата Веси
  • 17:50
    Аби Хачър фъзли хваща
  • 18:15
    Кафенето на Масленка
  • 18:30
    Нела, принцесата-рицар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 2, Канада, 2018
  • 17:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 3, Канада, 2018
  • 18:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 19:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
  • 19:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 20:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 22:00
    Пет невести Приключенски, Комедия, Романтичен Русия 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 18:15
    Астерикс на Олимпийските игри Приключенски, Комедия, Семеен Франция, Германия, Испания 2008
  • 20:10
    Вечните моменти на Мария Ларсон Изкуство Швеция 2008
  • 22:00
    Инспектор Банкс, еп.3 Криминален, Драма, Мистерия Великобритания 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:20
    Брат и сестра Комедия Франция 2012
  • 18:55
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
  • 20:35
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Любовта не е престъпление Комедия, Драма, Екшън САЩ 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:15
    Kite Masters 2019
  • 17:50
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
  • 18:25
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 19:35
    Custom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    Войните на Наполеон: Войната на шестата коалиция документален филм /4 епизод/
  • 18:20
    Зала на славата
  • 18:35
    УЕФА Европейски квалификации: Норвегия - Испания
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 19:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 21:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 22:30
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    ATP 500: Турнир в Базел
  • 18:00
    ATP 500: Турнир в Базел
  • 19:30
    Студио "Футбол"
  • 20:00
    Шампионска лига: Шахтьор - Динамо Загреб Трета среща от груповата фаза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Байерн ТВ: Аугсбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 19:30
    Студио "Футбол"
  • 20:00
    Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Байер Леверкузен Трета среща от груповата фаза
  • 21:50
    Студио "Футбол"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 19:00
    Мейджър Лийг Сокър: Обзор 32 кръг
  • 19:30
    Еврокупа: Патра - Виртус Болоня
  • 21:30
    Ла Лига: "Градовете на Ла Лига: "Алавес"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Киносалон БСТВ: "Хрътката" - криминален сериал, втори сезон, 1 и 2 епизод, (2013 г.), Украйна
  • 18:20
    "Лява политика" с Александър Симов
  • 19:20
    "Местно време" - Харманли, І част
  • 19:30
    Новини - централна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Beyond Suspicion
  • 18:40
    The Skin of Sorrow
  • 20:25
    Silence of Death
  • 22:00
    The Mine Inferno - Part 1
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 17:40
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
e-kids 17:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
AXN White 17:55
Фенката; сезон 1, епизод 47, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Хоби ТВ 18:00
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 4 еп.
bTV 18:00
Премиера: "Свободен дух" - сериал, еп.17

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
Nova Sport 17:55
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 18:00
Футбол: ЦСКА - Славия, мач от efbet Лига /п/
НТВ Сериал 18:15
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 291

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
Cinemax 2 17:50
"Не стреляйте", драма, Белгия, 2018; реж. Стейн Конинкс, с Ян Деклер, Вивиан Де Муйнк, Йонас Ван Хийл, Мо Баккер, Кес Бакер, [15+]
AXN White 17:55
Фенката; сезон 1, епизод 47, романтичен, комедия, САЩ, 2017
FilmBox Extra 17:55
Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
TVT 18:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65