ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:15
    Съкровище в двореца тв филм /8 епизод/п/
  • 03:15
    Библиотеката /п/
  • 04:15
    Законът на Дойл 4 тв филм /5 епизод/п/(12)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Втори шанс" /п./ - сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Скорпион" - сериен филм, сезон 2
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:45
    Междузвездни войни: Отмъщението на Cитите; научна фантастика, САЩ, 2005
  • 03:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 7, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 04:35
    Профилиране; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2014
  • 05:10
    Добрият доктор; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Жилища за животни: Красива къщичка за възрастно куче
  • 01:40
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от юга
  • 02:35
    Лошо куче!: Лакомници
  • 03:25
    Жилища за животни: Реновиране на ранчо за спасени животни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 02:35
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    Новини
  • 03:10
    "Волен казва" (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Лазарица /90 години от рождението на Йордан Радичков/ моноспектакъл на Рангел Вълчанов по едноименната пиеса на Йордан Радичков /2005 г./, режисьор Коста Биков
  • 01:30
    Знание.БГ /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:00
    Непотребното вълшебно 2 документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:30
    До Европа и напред /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:26
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:33
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:39
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:46
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Шампионска лига, обзор
  • 01:45
    Шампионска лига /запис/: Интер - Борусия Дортмунд
  • 03:30
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.14
  • 04:30
    "Неизвестният" - сериал, еп.23
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    "Отново и отново" /п./ - сериал, еп.3, 4
  • 03:30
    "Бруклинските стражи" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2009), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Ричард Гиър, Дон Чийдъл, Итън Хоук, Уесли Снайпс, Винсънт Д`Онофрио, Лили Тейлър, Елън Баркин и др. [16+]
  • 06:00
    "Отново и отново" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 08:15
    "Опасна зависимост" - трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьор Моника Мичъл, в ролите: Андреа Боуен, Скот Листър, Чила Хорсдал, Морган Тейлър Кембъл и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Залог за любов" /п./ - комедия (Русия, 2016)
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "По средата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.3 еп.61
  • 02:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.89 - 91
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.46
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:05
    "Ние", драма, Холандия, 2018; реж. Рене Елер, с Тиймен Ховаертс, Аеме Клайс, Саломе Ван Хрюнсвен, Лоура Дросопулос, Паулине Кастелейн, [18+]
  • 01:45
    "Eдна кръв", драма, Венецуела, 2017; реж. Густаво Рондон Кордова, с Джовани Гарсия, Реги Рейес, [18+]
  • 03:10
    "Санбернарски синдикат", комедия, Дания, 2018; реж. Мадс Брюгер, с Фредерик Силиус Йоргенсен, Расмус Бруун, Флеминг Соренсен, Вибеке Манике, Мохамед Али Осман, [12+]
  • 04:55
    "Офицер и джентълмен", романтична драма, САЩ, 1982; реж. Тейлър Хекфорд, с Ричард Гиър, Дебра Уингър, Дейвид Кийт, Робърт Лоджия, Луи Госет - младши, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    "Последици", драма, Словения, 2018; реж. Дарко Щанте, с Матей Землич, Тимон Щурбей, Гашпер Маркун, Ловро Зафред, Леа Цок, [18+]
  • 02:30
    "Трудният начин: Екшън мюзикъл", късометражен екшън, Германия, 2017; реж. Даниел Фогелман, с Оливър Томпсет, Хана Бритланд, Чарли Ансън, Уилям Е. Морис, Томас Спенсър, [18+]
  • 03:10
    "Париж, Пигал", комедия, Франция, 2018; реж. Седрик Анже, с Гийом Кане, Жил Льолуш, Мишел Фо, Камил Раза, Ксавие Бовуа, [18+]
  • 05:30
    "Земята на чудесата", комедийна драма, Финландия, 2017; реж. Инари Ниеми, с Милка Алрот, Мари Рантасила, Анна Павилайнен, Ееро Ритала, Марти Суосало, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 01:30
    "Каменно цвете" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Франция
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Шифърът на съкровището
  • 03:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 16
  • 04:00
    Бързи и шумни: Сантиментален Шелби Мустанг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Най-смъртоносните места във Вселената
  • 02:10
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Щастливи случайности
  • 03:00
    Машините на Леонардо: Катапулт
  • 03:48
    Великият дизайн на Стивън Хокинг: Смисълът на живота
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Групата на Алекс
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Гениите"
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Преди старта на живота: Как сме създадени?"
  • 03:00
    "Гениите"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:30
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 04:00
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
  • 02:30
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 03:00
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 03:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 6
  • 01:55
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 1
  • 02:45
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 2
  • 03:30
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Fighting Fit S01
  • 02:10
    Next Stop 1
  • 02:35
    Next Stop 1
  • 03:00
    Rumble & Hum
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Стаи за милион долара (Series 3): Римска баня за милион долара (Episode 7)
  • 02:05
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Фризьори на кучета (Episode 13)
  • 02:27
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Карибски оркестър (Episode 14)
  • 02:50
    Скъпа Дженевив (Series 4): Ергенска бърлога (Episode 13)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 12
  • 01:50
    Мама, еп. 5
  • 02:15
    Мама, еп. 6
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 11
  • 01:55
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 2
  • 02:40
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 3
  • 03:25
    От местопрестъплението, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:50
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 03:35
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХVI, 42 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    География на убийствата, сезон 1, еп. 3
  • 01:50
    Втората световна война в числа, сезон 2, еп. 3
  • 02:45
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
  • 03:45
    Тайната война, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Изковани в огъня: Месер
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: За немъртвите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 40 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    "Узли и Пип"
  • 01:30
    "Строителят Боб"
  • 02:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    Тюбс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    "Белязаният" - игрален филм с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
  • 03:40
    "Страшен филм 3" - игрален филм с Анна Фарис, Чарли Шийн.
  • 05:10
    "Дракула 2000" - игрален филм с Джерад Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 06:45
    "В близък план - Легендата за Тарзан"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    MTV Shuga DS2
  • 01:30
    MTV Shuga DS2
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    World Stage: Isle Of MTV 2017...
  • 03:45
    World Stage: Isle Of MTV 2018...
  • 04:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 6
  • 01:40
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 7
  • 02:05
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 4
  • 02:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Наркотици ООД 6, еп. 2
  • 01:55
    Първородeн грях: Секс, еп. 2
  • 02:40
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 13
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Смърт, смут и сурикати, еп. 3
  • 01:50
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 02:35
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 03:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    Край на програмата
  • 05:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Времето ще покаже"
  • 03:10
    "В действителност"
  • 04:05
    "Отчаяните". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Наполи
  • 02:00
    УЕФА Шампионска лига: Аякс - Челси
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Барселона
  • 05:00
    Дивата муха
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Утрото на Русия"
  • 05:00
    Вести
  • 05:35
    Вести-Москва
  • 05:50
    "За най-важното"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 01:30
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 02:30
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 03:30
    Алтернативи - /повторение /
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 16
  • 02:00
    Чудати тела: Наполовина тийнейджъри: Чудати тела
  • 02:48
    Чудати тела: Различна любов и обърнати стъпала
  • 03:36
    Американското семейство отвътре: Сънища, викове и предупреждения
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Пътуване през пролетта
  • 05:30
    Магията на Китай - Кайпинг Диаолоу
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Медея пие рицина в манастир
  • 06:30
    Изкуство и култура - Златната църква на Цар Симеон
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 1): Орегон (Episode 3)
  • 01:30
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 1): Джорджия (Episode 4)
  • 02:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Огнена стихия в Луизиана (Episode 4)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 3): Храмът на обречените: Перу (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 1): Орегон (Episode 3)
  • 01:30
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 1): Джорджия (Episode 4)
  • 02:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Огнена стихия в Луизиана (Episode 4)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 3): Храмът на обречените: Перу (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, 2007
  • 03:50
    Мъртъв навреме, САЩ, екшън/драма, 2018
  • 05:25
    Разбито, САЩ, драма, 2012
  • 07:55
    Мажоретки, САЩ, комедия/спортен, 2004
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Непознатите изобретения" - 19 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия: Най-доброто от... Занаятите" - 3 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Елена Петрова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си колумнист?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Спести с Джейми, еп. 1
  • 01:30
    Сладкишите на Хиде, еп. 15
  • 02:00
    Лесни рецепти , еп. 23
  • 02:30
    Лесни рецепти , еп. 24
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Малкълм - втори сезон, еп. 13
  • 01:45
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 10
  • 02:25
    Американците - четвърти сезон, еп. 2
  • 03:10
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    "48 часа" - 9 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 18 еп.
  • 02:40
    "Нещо ме убива" - 3 eп.
  • 03:30
    "В бойна готовност" - 3 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Следопыт
  • 01:35
    Нахлыст на разных широтах
  • 02:05
    Охота и рыбалка в...
  • 02:30
    На охотничьей тропе
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Анаконди: Кървавата орхидея" - приключенски екшън с уч. Джони Меснър, Кади Стрикланд, Матю Марсдън, Никълъс Гонзалес, Юджийн Бърд, Карл Юн, Сали Ричардсън, Морис Честнът, Анди Андерсън и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 4
  • 09:00
    "Ново начало" - драма с уч. на Хедър МакКомб, Пол Грин, Кирстен Уорън, Лекси Джиовагноли, Старла Кристън, Джули Норман и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Nextworld: Extreme Tomorrow
  • 01:45
    Treehouse Masters: International: Brazil
  • 02:30
    Gold Rush: Redemption Road
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Златната среда (Episode 9)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Тийнейджърски турнир: Финална битка (Episode 11)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Далечен прицел (Episode 3)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Райски комбинации (Episode 4)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Рок училище
  • 01:35
    Рок училище
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Колоездене: Милано - Торино
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Ломбардия
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Англия, финал
  • 04:00
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:50
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 03:35
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
  • 06:25
    "В кадър ХVI, 42 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Gigantosaurus
  • 01:30
    PJ Masks
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:01
    PJ Masks
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Рок училище
  • 01:35
    Рок училище
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Време на убийството: Зло око
  • 02:00
    Време на убийството: Хладнокръвен убиец
  • 03:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 4
  • 03:45
    Градът на убийствата: Руска трагедия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Clubland: FC Basel
  • 01:30
    The Truth About: Stick Sports
  • 02:00
    The Burning Issue: Fight Sport
  • 02:30
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:15
    Trip Gone Bad
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Изковани в огъня: Месер
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: За немъртвите
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Първородeн грях: Секс, еп. 2
  • 01:40
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 13
  • 02:25
    Тайнствени досиета, еп. 13
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Втори шанс" /п./ - сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 3, криминален, Полша, 2017
  • 01:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 02:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 02:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:05
    Профилиране; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2014
  • 03:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Майка ми и брат ми убиха баща ми
  • 01:55
    60 дни в Страната на наркотиците: Епизод 6
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Отмъщението на селяка
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Съблазнена и умъртвена
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:35
    Взрив
  • 03:30
    Престъпление от страх
  • 06:00
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 07:35
    Изкупителната жертва
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Instant Mom
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Ridiculousness
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    ASSASSINATION II
  • 02:00
    TECHNO-SCIENCE - EL DESAFIO CIENTIFICO EN EL CAMBIO CLIMATICO
  • 03:00
    NOMAD'S LAND - CANADA
  • 04:00
    IN CONCERT - SURKALEN
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:50
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:05
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:20
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:35
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Standard Snowboard Show
  • 01:30
    Standard Snowboard Show
  • 02:00
    Fairly Normal
  • 02:30
    Riding Portugal
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Наполеон (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 01:50
    Египетски загадки (Series 1): Низости и грехове (Episode 7)
  • 02:40
    Дубровник: Републиката (Series 1): Системата (Episode 4)
  • 03:30
    Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война (Series 1): Всички играчи (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Документален филм
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
  • 02:15
    Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
  • 03:30
    Jazz legends - Lionel Hampton
  • 04:30
    Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод /п/
  • 02:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Септември - Локомотив София, мач от Втора професионална лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Еспаньол - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 5 еп. документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 02:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 9-и епизод /п/
  • 02:30
    Край на програмата
  • 05:30
    Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Лос Анджелис Лейкърс, мач от НБА, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Време на убийството: Зло око
  • 02:00
    Време на убийството: Хладнокръвен убиец
  • 03:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 4
  • 03:45
    Градът на убийствата: Руска трагедия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:40
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 03:30
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, [12+]
  • 05:05
    "Мъже в черно 3", комедия, САЩ, 2012; реж. Бари Зоненфелд, с Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Джош Бролин, Джемейн Клемънт, Ема Томпсън, [12+]
  • 07:00
    "Лабиринтът: Последният кандидат", екшън - фантастика, САЩ, 2018; реж. Уес Бол, с Дилън О’Брайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Натали Емануел, Джанкарло Еспозито, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    "Вдовици", криминален трилър, Великобритания, 2018; реж. Стив MакКуийн, с Вайола Дейвис, Мишел Родригес, Елизабет Дебики, Синтия Ериво, Колин Фарел, [15+]
  • 03:00
    "Довери ми се І, 4 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Ейми Нийл, с Джоди Уитакър, Емун Елиът, Шарън Смол, Блейк Харисън, Лоис Чимимба, [15+]
  • 04:00
    "Мъглявият връх І, 4 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Кико Мейрелес, Фернандо Мейрелес, с Луис Наваро, Даниел Фурлан, Енрике Сантана, Тека Перейра, Бруно Жордано, [15+]
  • 04:55
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    XCo Adventure Cup `2013: Щастливо озъбени (образователен филм за изживявания сред природата)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Пес патрул
  • 01:45
    Пес патрул
  • 01:55
    Ръсти Ривитс
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екранизация, 2012
  • 01:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
  • 02:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 9, Канада, 2017
  • 03:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    "Мандрагора
  • 02:40
    Седемте Ужаси САЩ 2006
  • 04:05
    Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
  • 06:35
    Бандата от Шугър Крийк: Учителски неволи Приключенски, Семеен САЩ 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Завръщането Екшън, Фантастичен Канада 2017
  • 02:55
    Щура нощ Драма, Романтичен САЩ, Франция 2009
  • 04:25
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:30
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:55
    Пълнолуние Комедия Полша 2009
  • 03:40
    Безмълвен град Драма, Фентъзи Холандия, Люксембург, Белгия 2012
  • 06:35
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 08:10
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 02:20
    Custom
  • 02:55
    Freeride World Tour 2019
  • 08:40
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Спортни новини
  • 01:30
    Световно първенство по лека атлетика
  • 04:20
    Колоездачна обиколка на Хърватия обзорна програма
  • 05:45
    Зала на славата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Бразди /п/
  • 01:40
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:40
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Евролига: Валенсия - Анадолу Ефес
  • 02:00
    Евролига: Жалгирис - Реал Мадрид
  • 04:00
    ATP 500: Турнир във Виена
  • 05:00
    Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония Обзор на състезанието за Голямата награда на Япония
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Еврокупа: Цедевита - Нантер
  • 02:00
    "Удар със стик"
  • 03:00
    NHL: Тампа Бей - Питсбърг Тампа Бей Лайтнинг - Питсбърг Пенгуинс
  • 05:10
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Япония Състезание за Голямата награда на Япония
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Серия А: Милан - Лече
  • 02:00
    Мейджър Лийг Сокър плейофи
  • 04:00
    Серия А: Обзор 8 кръг Понеделнишки обзор
  • 05:00
    Серия А: Милан - Лече
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:40
    Ла Лига: Майорка - Реал Мадрид
  • 03:30
    Копа Либертадорес: Фламенго - Гремио Втори полуфинал за Копа Либертадорес
  • 05:30
    Ла Лига: "Градовете на Ла Лига: "Ейбар"
  • 06:00
    Ла Лига: Еспаньол - Виляреал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 03:20
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Enticement
  • 02:25
    Deception
  • 04:00
    Forbidden Lust
  • 05:35
    The Mine Inferno - Part 1
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 01:30
"Мис Сладкиш" - сериал
EPIC Drama 01:35
Блудници, сезон 3, еп. 6, Великобритания,САЩ, исторически/драма, 2019
AXN White 01:35
Профилиране; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2014
Fox Life 01:45
Д-р Хаус - шести сезон, еп. 14
Viasat History 01:50
География на убийствата, сезон 2, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Film Plus 01:40
Тенис: Наоми Осака - Анастасия Павлюченкова (Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака; WTA Premier - финал, повторение)
НТВ Сериал 01:58
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 281
Film Plus HD 02:00
Футбол: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Наполи - Аталанта
Travel TV 02:00
Спорт и приключения

Всички предавания

Филми

HBO 2 01:30
"Стая 104 ІІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2019, [18+]
EPIC Drama 01:35
Блудници, сезон 3, еп. 6, Великобритания,САЩ, исторически/драма, 2019
AXN White 01:35
Профилиране; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2014
AXN Black 01:45
12 кунгфуритника; екшън, драма, Хонконг, 1979
БНТ 01:45
Пазач на сестра си игрален филм /п/ (14)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65