ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 01:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:00
    Болката игрален филм /п/(14)
  • 03:40
    Вечната музика /п/
  • 04:10
    Джинс /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Втори шанс" /п./ - сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Скорпион" - сериен филм, сезон 2
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 3 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 01:45
    Морски детективи; сезон 13, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 02:25
    Морски детективи; сезон 13, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 03:05
    Междузвездни войни: Отмъщението на Cитите; научна фантастика, САЩ, 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Такъв е животът
  • 01:40
    Нашествениците: Епизод 1
  • 02:35
    Саба и тайната на носорозите
  • 03:25
    Вълци и воини: Добре дошли в приюта за вълци
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    Новини
  • 03:10
    "Волен казва" (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Туристически маршрути /п/
  • 01:55
    10 000 крачки /БНТ 2 Пловдив/
  • 02:10
    Ваш даскал Апостол документален филм /п/
  • 03:05
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:26
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:33
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:39
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.7
  • 01:45
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.15
  • 02:45
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.10
  • 03:45
    "Неизвестният" - сериал, еп.24
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    "Отново и отново" /п./ - сериал, еп.5, 6
  • 03:15
    "Перфектно убийство" - трилър, криминален, драма (САЩ, 1998), режисьор Андрю Дейвис, в ролите: Майкъл Дъглас, Гуинет Полтроу, Виго Мортенсен, Дейвид Сушей, Сарита Чаудъри и др.
  • 06:00
    "Отново и отново" /п./ - сериал, еп.3, 4
  • 08:00
    "Смъртоносна женитба" - драма, трилър (тв филм, Канада, 2016), режисьор Пенелъпи Бутенхаус, в ролите: Шъней Граймс-Бийч, Кристофър Ръсел, Саманта Ферис, Крисчън Слоун и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Отведи ме вкъщи довечера" - романтичен, комедия, драма (САЩ, Германия, 2011), режисьор Майкъл Даус, в ролите: Тофър Грейс, Ана Фарис, Дан Фоглър, Териса Палмър, Крис Прат, Мишел Трактенбърг, Боб Оденкърк, Джей Джаблонски и др.
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "По средата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.3 еп.62
  • 02:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.92 - 94
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.47
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    "Йоци от Алпите", приключенска драма, Германия, 2017; реж. Феликс Рандау, с Юрген Фогел, Андре М. Хенике, Забин Тамбреа, Зузане Вюст, Мартин Аугустин Шнайдер, [18+]
  • 02:15
    "Нежност", драма, Италия, 2017; реж. Джани Амелио, с Ренато Карпентиери, Микаела Рамацоти, Елио Джермано, Джована Мецоджорно, Грета Скаки, [15+]
  • 04:05
    "Кой наблюдава Оливър", хорър, САЩ, 2017; реж. Ричи Мур, с Ръсел Джефри Банкс, Сара Малакъл Лейн, Маргарет Рош, Сесилия Белети, Кели Уудкок, [18+]
  • 07:00
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:20
    "Нико, 1988", биографична драма, Италия, 2017; реж. Сузана Никиарели, с Трайн Дирхолм, Джон Гордън Синклер, Анамария Маринка, Сандор Фунтек, Томас Трабаки, [18+]
  • 01:55
    "Конкурс", ужаси, Япония, 1999; реж. Такаши Миике, с Рио Ишибаши, Ейхи Шиина, Тецу Сауаки, Джун Канимура, Ренджи Ишибаши, [18+]
  • 03:50
    "Американски домашни любимци", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Робърт Лодживал, с Рис Уейкфийлд, Фейбиан Терейз, Нейтън Кийс, Лесли Ан Уорън, Сара Кларк, [18+]
  • 05:05
    "Безкраят", хорър - научна фантастика, САЩ, 2017; реж. Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, с Джъстин Бенсън, Арън Мурхед, Кали Ернандес, Тейт Елингтън, Лю Темпъл, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 01:30
    "Каменно цвете" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Необичайни обекти
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Слънчевият камък на викингите
  • 03:00
    Да не повярваш!: Невидими светове
  • 04:00
    Творенията на Савидж: Епизод 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Черните дупки: Таен произход
  • 02:10
    Американски титани: Рокфелер срещу Скот
  • 03:00
    Как се прави...: Допълнителни врати, червило, изкуствени палмови дървета, медни плакети
  • 03:24
    Как се прави...: Въглеродни нишки, възстановяване на стари рамки, орнаменти за предни капаци
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Групата на Алекс
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Радостта от изкуствения интелект"
  • 02:00
    "Как се създава"
  • 03:00
    "Обикновени чудеса"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 01:30
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 02:00
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
  • 01:30
    Автомобилизъм: Blancpain GT Америка в Лас Вегас
  • 02:00
    Куриози
  • 02:30
    Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 10
  • 01:35
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 11
  • 02:00
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
  • 02:45
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Liquid Edge 1
  • 02:10
    Crusty Demons Broken Records 1
  • 03:00
    Rumble & Hum
  • 03:50
    X Games - Aspen
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Шедьоври от битпазара (Series 8): Дзен и изкуството да продаваш на битпазара (Episode 11)
  • 01:42
    Шедьоври от битпазара (Series 8): Фермерски шик (Episode 12)
  • 02:05
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Бюджет срещу късмет (Episode 4)
  • 02:50
    Скъпа Дженевив (Series 5): Красив офис у дома за двама (Episode 2)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 14
  • 01:50
    Мама, еп. 7
  • 02:15
    Мама, еп. 8
  • 02:40
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 12
  • 01:55
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
  • 02:40
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 5
  • 03:25
    От местопрестъплението, еп. 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:35
    "Суперпатрул 2", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Джей Чандрасекар, с Джей Чандрасекар, Кевин Хефернън, Стив Лем, Пол Сотър, Ерик Столханск, [15+]
  • 03:15
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 05:50
    "Бъз", документален, САЩ, 2019; реж. Андрю Шей, [12+]
  • 07:00
    "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    География на убийствата, сезон 1, еп. 4
  • 01:45
    Втората световна война в числа, сезон 2, еп. 4
  • 02:45
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 3
  • 03:40
    Тайната война, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Изковани в огъня: Японски меч катана
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Самурай на залозите
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Съединени заложни щати
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Моето хоби: Моделите
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 44 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 66 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    "Узли и Пип"
  • 01:30
    "Строителят Боб"
  • 02:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "В Брюж" - игрален филм с Колин Фарел, Брендън Глийсън.
  • 02:45
    "Дракула 2000" - игрален филм с Джерад Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 04:20
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
  • 05:00
    "Фантоми" - игрален филм, Австралия, с Нейтън Филипс, Касандра Маргат.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Wireless Festival 2018: The...
  • 03:45
    Little Mix: Making The Video
  • 04:05
    Zara Larsson: Making The Video
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 8
  • 01:40
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 9
  • 02:05
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 5
  • 02:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Наркотици ООД 6, еп. 10
  • 01:55
    Последната битка на Хитлер, еп. 3
  • 02:40
    Кървавите разкази на Европа, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Невероятни прилепи, еп. 1
  • 01:50
    Най-чудатите твари в света: Запознай се с нашите, еп. 1
  • 02:35
    Пирът на мечките гризли, еп. 1
  • 03:20
    Най-смъртоносното трио, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Уникаха - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 03:05
    "В действителност"
  • 04:15
    "Мъжко / Женско"
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Отчаяните". Продължение
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    УЕФА Лига Европа: Рома - Борусия Мьонхенгладбах
  • 02:00
    УЕФА Лига Европа: Селтик - Лацио
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: Порто - Рейнджърс
  • 06:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    "Утрото на Русия"
  • 05:00
    Вести
  • 05:35
    Вести-Москва
  • 05:50
    "За най-важното"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 18
  • 02:00
    Чудати тела: Мъжът с тумор-брада и остаряващ тийнейджър
  • 02:48
    Чудати тела: 50 оргазма на ден и най-малкият човек
  • 03:36
    Моето 1500 кг семейство: Семейство Андерсън: Рискове и разкрития
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - Институт за Тексаска култура
  • 02:00
    Регионите на България - Ивайловград: Бабата, която шие носии в село Плевун
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 1): Илинойс (Episode 5)
  • 01:30
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 2): Колорадо (Episode 1)
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 6): Почивка за шефа (Episode 6)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 3): Мъжът с желязната маска (Episode 8)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 1): Илинойс (Episode 5)
  • 01:30
    Оли Смит - по следите на бирата (Series 2): Колорадо (Episode 1)
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 6): Почивка за шефа (Episode 6)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 3): Мъжът с желязната маска (Episode 8)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, 1995
  • 03:15
    Военни загуби, САЩ, криминален/драма/военен, 1989
  • 05:45
    Якоб лъжеца, Франция,Унгария,САЩ, драма/военен, 1999
  • 07:45
    Господарите на Догтаун (2005), САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Ловци на мигове: Васил Попов" - 11 еп., документална поредица за фотография
  • 01:30
    "Златна мисия" - 39 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Евгени Будинов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да избереш еко козметика?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Спести с Джейми, еп. 2
  • 01:30
    Сладкишите на Хиде, еп. 4
  • 02:00
    Лесни рецепти , еп. 25
  • 02:30
    Лесни рецепти , еп. 26
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Малкълм - втори сезон, еп. 15
  • 01:45
    Пазители на времето - първи сезон, еп. 11
  • 02:25
    Американците - четвърти сезон, еп. 3
  • 03:05
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    "48 часа" - 10 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 19 еп.
  • 02:40
    "Нещо ме убива" - 4 eп.
  • 03:30
    "В бойна готовност" - 4 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Привет, Малек!
  • 01:30
    Донская рыбалка
  • 02:00
    Рождение клинка
  • 02:30
    В поисках хорошего клева
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:15
    "Анаконда: Кървава следа" - приключенски екшън с уч. Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис, Дани Мидуинтър, Ана Улару и др.
  • 05:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 4
  • 08:50
    "Босът на бисквитките" - семеен филм с уч. на Пипа Блек, Рик Маламбри, Маккензи Фой, Лейни Казан и др. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Nextworld: Future Danger
  • 01:45
    Treehouse Masters: International
  • 02:30
    Gold Rush: The Motherlode
  • 03:15
    Cops and Coyotes: Episode 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 10): Чък и екипът (Episode 11)
  • 01:45
    Режи! (Series 29): Близнаци с устрем за победа (Episode 12)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Солени сензации (Episode 5)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Открития в родния град (Episode 6)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Рок училище
  • 01:35
    Рок училище
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 01:30
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 02:00
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Аржентина, първо състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:35
    "Суперпатрул 2", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Джей Чандрасекар, с Джей Чандрасекар, Кевин Хефернън, Стив Лем, Пол Сотър, Ерик Столханск, [15+]
  • 03:15
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 05:50
    "Бъз", документален, САЩ, 2019; реж. Андрю Шей, [12+]
  • 07:00
    "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Рок училище
  • 01:35
    Рок училище
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Смъртоносно братство
  • 02:00
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Да танцуваш с дявола
  • 03:00
    Последна вечер в...: Няма какво да криеш
  • 03:45
    Истински кошмари: Сапунена опера
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Clubland: Athletic Bilbao
  • 01:30
    The Truth About: Zinedine Zidane
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: Gennady Golovkin
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:15
    Speargun Hunter
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Изковани в огъня: Японски меч катана
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Самурай на залозите
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Съединени заложни щати
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    Последната битка на Хитлер, еп. 3
  • 01:40
    Кървавите разкази на Европа, еп. 1
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 1
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Втори шанс" /п./ - сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 4, криминален, Полша, 2017
  • 01:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 02:20
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 02:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 3, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:15
    Профилиране; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2014
  • 04:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Убийството на Тия Шарп
  • 01:55
    TBC
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: За безверието и смъртта
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Дамата с киселината
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Убивай ги нежно
  • 03:00
    Елитен отряд 2
  • 05:15
    Харесвам работата ти
  • 07:25
    Чудотворецът
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Instant Mom
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Ridiculousness
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    ANCIENT CULTURE - EP 9
  • 02:00
    RAMESSES II THE GREAT JOURNEY
  • 02:30
    FLAVOURS OF SCOTLAND - THE ISLANDS
  • 03:00
    FLAVOURS OF SCOTLAND - THE ISLANDS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Standard Snowboard Show
  • 01:30
    Thrillbillies
  • 02:00
    World of X Games
  • 02:30
    The Search
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Наполеон (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 01:50
    Египетски загадки (Series 1): Древни икони в модерния свят (Episode 8)
  • 02:35
    Първите цивилизации (Series 1): Градове (Episode 3)
  • 03:30
    Как климатът определя облика на историята (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Документален филм
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
  • 01:30
    Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
  • 02:25
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 03:55
    Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Футбол: Левски - Дунав, мач от efbet Лига /п/
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 13-и епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 05:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 7 еп, документална поредица
  • 07:30
    "Светът на Ла Лига" - 8 еп, документална поредица
  • 08:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Анастасия Потапова (Baltic Open, Юрмала; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 31-ви епизод /п/
  • 01:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 42-ри епизод /п/
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Смъртоносно братство
  • 02:00
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Да танцуваш с дявола
  • 03:00
    Последна вечер в...: Няма какво да криеш
  • 03:45
    Истински кошмари: Сапунена опера
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:50
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
  • 02:30
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 04:05
    "Факултетът", ужаси, САЩ, 1998; реж. Робърт Родригес, с Джордана Брюстър, Клеа Дювал, Джош Хартнет, Джон Стюарт, Илайджа Ууд, [18+]
  • 05:15
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’Халоран, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:55
    "С обич, Саймън", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Грег Берланти, с Ник Робинсън, Джош Дъмел, Дженифър Гарнър, Катрин Лангфорд, Александра Шип, [12+]
  • 02:45
    "Увеселителен парк", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Тим Къркби, с Джони Ноксвил, Крис Понтиъс, Сюзън Иъгли, Мат Шулце, Дан Бакедал, [18+]
  • 04:10
    "Наши момчета I, 8 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
  • 07:00
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Българското име на дълголетието (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:15
    Пес патрул
  • 01:45
    Пес патрул
  • 01:55
    Ръсти Ривитс
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 02:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 03:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:10
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
  • 02:50
    Лейди Чатърли Биографичен Белгия, Франция, Великобритания 2006
  • 05:25
    Американски суинг Документален САЩ 2008
  • 07:05
    Матусалем Семеен Канада 1993
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
  • 02:35
    Една нощ в Истанбул Комедия Великобритания 2014
  • 04:05
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
  • 06:55
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:40
    1612 година Драма, Фантастичен, Исторически Полша 2007
  • 04:05
    Абсентия Ужаси САЩ 2011
  • 06:35
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 08:05
    Сянката на Пени Приключенски, Романтичен Холандия 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:05
    Action Sports World S19
  • 02:20
    Crankworx World Tour 2019
  • 03:20
    Enduro World Series S19
  • 04:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:40
    Футбол: Партизан - Манчестър Юнайтед, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 03:30
    Спортни новини
  • 03:40
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Полуфинална среща
  • 05:10
    Световно първенство по модерен петобой обзор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:45
    Пътеки
  • 01:30
    Малки истории /п/
  • 02:30
    БНТ на 60 /п/
  • 03:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:30
    ATP 500: Турнир в Базел
  • 02:30
    Холандска Ередивизи: Обзор на 10 кръг Обзор на кръга
  • 03:45
    Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Австралия Първа тренировка за Голямата награда на Австралия
  • 06:00
    ATP 500: Турнир във Виена
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:00
    ATP 500: Турнир в Базел
  • 03:00
    UFC: Рейес срещу Уайдман Fight Night - Доминик Рейес срещу Крис Уайдман
  • 06:00
    ATP 500: Турнир в Базел
  • 08:00
    ATP 500: Турнир в Базел
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Серия А: Бреша - Фиорентина
  • 02:00
    Серия А: Сасуоло - Интер
  • 04:00
    Серия А: Сампдория - Рома
  • 05:00
    Мейджър Лийг Сокър плейофи
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 00:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Валенсия
  • 02:00
    Ла Лига: "Градовете на Ла Лига: "Ейбар"
  • 02:30
    Мейджър Лийг Сокър: плейофи
  • 04:30
    Ла Лига: Обзор 9 кръг Обзор
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:20
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 03:20
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 01:25
    Manon Lescaut
  • 03:05
    The Salento Murders Part 1
  • 04:55
    The Salento Murders Part 2
  • 05:35
    The Mine Inferno - Part 1
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 01:30
"Мис Сладкиш" - сериал
EPIC Drama 01:35
Блудници, сезон 3, еп. 6, Великобритания,САЩ, исторически/драма, 2019
AXN White 01:35
Профилиране; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2014
Fox Life 01:45
Д-р Хаус - шести сезон, еп. 14
Viasat History 01:50
География на убийствата, сезон 2, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Film Plus 01:40
Тенис: Наоми Осака - Анастасия Павлюченкова (Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака; WTA Premier - финал, повторение)
НТВ Сериал 01:58
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 281
Film Plus HD 02:00
Футбол: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Наполи - Аталанта
Travel TV 02:00
Спорт и приключения

Всички предавания

Филми

HBO 2 01:30
"Стая 104 ІІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2019, [18+]
EPIC Drama 01:35
Блудници, сезон 3, еп. 6, Великобритания,САЩ, исторически/драма, 2019
AXN White 01:35
Профилиране; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2014
AXN Black 01:45
12 кунгфуритника; екшън, драма, Хонконг, 1979
БНТ 01:45
Пазач на сестра си игрален филм /п/ (14)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65