ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 11:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 11:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.42
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Удивителният свят на гравитацията - филм
  • 10:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 11:30
    Законът на любовта - романтичен сериал
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:55
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 10:00
    Профилиране; сезон 6, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 11:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:10
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:10
    Зоополицаите на Хюстън: Битката в Либърти каунти
  • 10:05
    Зоополицаите на Хюстън: Като по часовник
  • 11:00
    Зоополицаите на Хюстън: Котки в беда
  • 11:55
    Зоополицаите на Хюстън: Диви котки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Потомци на слънцето сериен тв филм /7 епизод/п/ (12)
  • 10:45
    Заек в шапката тв новела на Евровизия /п/
  • 11:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 11:30
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:50
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 09:59
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 10:20
    New Looney Tunes - Elements
  • 10:25
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    "Час пик" - сериал, еп.11
  • 10:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.8
  • 11:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.25
  • 12:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.11
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Орландо Блум, Шон Бийн, Кейт Бланшет, Мартон Чокаш, Доминик Монахан, Кристофър Лий, Хюго Уи
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Миранда Отто, Кейт Бланшет, Хюго Уийвинг, Шон Бийн, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, Доминик Монахан, Крист
  • 14:15
    Телепазар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    "Домашен арест" /п./ - сериал, с.3 еп.1, 2
  • 10:00
    "Перфектният ритъм" - комедия, музикален, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ана Кендрик, Британи Сноу, Ребъл Уилсън, Елизабет Банкс, Алексис Нап, Адам ДеВайн, Кристофър Минц-Плас, Джон Майкъл Хигинс и др.
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 13:00
    "Супер екипаж" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.103
  • 11:00
    "Скъпи наследници" - сериал
  • 12:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:25
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 09:55
    Новите Шантави Рисунки
  • 10:00
    Новите Шантави Рисунки
  • 10:05
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Най-големият смешник във Финландия", историческа драма, Финландия, 2018; реж. Хейки Куянпаа, с Марти Суасало, Яни Воланен, Лена Поисти, Пааво Кинунен, Веса Верико, [15+]
  • 10:25
    "Блейз (2018)", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Итън Хоук, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [15+]
  • 12:35
    "Ако Бийл Стрийт можеше да говори", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Дженкинс, с Кики Лейн, Стефан Джеймс, Реджина Кинг, Колман Доминго, Тейона Парис, [12+]
  • 14:35
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Зомбилениум", комедия - фентъзи, Франция, 2017; реж. Артюр Де Пан, Алексис Дюкор, [12+]
  • 10:00
    "Обвързани до живот", драма, САЩ, 2018; реж. Арън Шимбърг, с Джес Уийкслър, Адам Пиърсън, Чарли Корзмо, Стивън Плънкет, Сари Леник, [12+]
  • 11:30
    "Пеперуди", комедийна драма, Турция, 2018; реж. Толга Карачелик, с Толга Текин, Барту Кючюкчаглаян, Тугче Алтур, Серкан Кескин, Хакан Карсак, [12+]
  • 13:25
    "Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    TBD
  • 10:00
    Early Start
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Сияйна луна" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:15
    "Да се посмеем"
  • 10:00
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Спасители на имущество: Църква
  • 10:00
    Злато в гаража: Радиоактивно бедствие
  • 10:30
    Забравени в гаража: Тройно удоволствие
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 10:14
    Как се прави...: Епизод 14
  • 10:38
    Изгубените викинги на Америка: Призраци в Големите езера
  • 11:26
    Вселена на стволови клетки със Стивън Хокинг
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Домът на Рейвън
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 11:00
    Къмпиране
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:35
    "ГЕОлино"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон "
  • 10:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 10:55
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 12:00
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден, директно
  • 12:30
    Колоездене: Париж -Тур
  • 13:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден, директно
  • 17:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 11:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
  • 12:30
    Плуване: Международна лига в Будапеща
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, първо състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 12
  • 10:15
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 10
  • 11:05
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 2
  • 11:50
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    X Games - Austin
  • 10:20
    Action Sports World (3)
  • 11:10
    The China Challenge
  • 11:35
    The Faces Of Valais
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Светкавичен дизайн (Series 31): Модерен лукс (Episode 11)
  • 09:55
    Светкавичен дизайн (Series 31): Бляскава кухня (Episode 12)
  • 10:20
    Скъпа Дженевив (Series 5): Пентхаус за младоженци (Episode 4)
  • 10:45
    Скъпа Дженевив (Series 5): Градска веранда (Episode 5)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:35
    Клуб "Самотни родители", еп. 15
  • 10:00
    Клуб "Самотни родители", еп. 16
  • 10:30
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 11
  • 11:30
    Съседи, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:15
    Броукънуд - трети сезон, еп. 3
  • 10:10
    Под фалшив флаг - втори сезон , еп. 3
  • 11:15
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 13
  • 12:10
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
  • 11:40
    "Специален отряд", семейна комедия, САЩ, 2009; реж. Хойт Ийтман, с Бил Най, Уил Арнет, Зак Галифианакис, Кели Гарнър, Тайлър Патрик Джоунс, [0+]
  • 13:05
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 14:50
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:35
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
  • 10:30
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 4
  • 11:25
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 5
  • 12:15
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-сериозните находки
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Долари и бейзбол
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 16 еп. /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 10:05
    "Томас и приятели"
  • 10:25
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Телемаркет
  • 10:00
    НОВИНИ
  • 10:15
    "Денят на живо" - /п/
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:20
    "Американски бандити" - игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
  • 10:50
    "Девет ярда" - игрален филм, САЩ, с Брус Уилис, Матю Пери.
  • 12:25
    "Джаки Браун" - игрален филм, САЩ с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън.
  • 14:55
    "Момиче от Джърси" - игрален филм, САЩ, с Бен Афлек, Лив Тайлър.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Пич, оправи ми колата
  • 10:00
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
  • 11:00
    Класация Евро Топ
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
  • 12:45
    Little Mix: Making The Video
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 2
  • 11:00
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 3
  • 11:55
    Еволюция в действие, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 11:00
    Евакуация Земя, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 7
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Юконски ветеринар, еп. 5
  • 10:20
    Дивата Великобритания, еп. 1
  • 11:10
    Дивата Великобритания, еп. 3
  • 12:00
    Езерни убийци, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Сарагоса - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 12:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Нант - Монако
  • 12:00
    Франция, Лига 1: Лил - Бордо
  • 14:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Мец
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:15
    "Абсолютният слух"
  • 09:55
    Игрален филм
  • 13:00
    Вести
  • 14:00
    Игрален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:20
    Детски свят - Новите приключения на Пинокио
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 8
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Даяна
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
  • 13:00
    Кралят на тортите: На палубата, грешката на Мери и проблем с асансьора
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    Зелен свят
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Час за култура - филмът "Заведи ме на училище"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Квебек (Episode 16)
  • 10:00
    Строителство в Аляска (Series 1): Разрушение в стил Боб Мей (Episode 1)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Къщи за едно евро в Италия (Episode 8)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейни приключения в Нова Зеландия (Episode 9)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 7): Квебек (Episode 16)
  • 10:00
    Строителство в Аляска (Series 1): Разрушение в стил Боб Мей (Episode 1)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 101): Къщи за едно евро в Италия (Episode 8)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейни приключения в Нова Зеландия (Episode 9)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
  • 10:15
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/фантастика, 1985
  • 12:10
    Извън контрол, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1998
  • 14:10
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Тайните на леля Кати, еп. 34
  • 10:00
    Лесни рецепти , еп. 27
  • 10:30
    Лесни рецепти , еп. 28
  • 11:00
    Сладкишите на Хиде, еп. 4
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
  • 12:39
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:50
    Кости - втори сезон, еп. 6
  • 10:40
    Хавай 5-0 - седми сезон , еп. 24
  • 11:35
    Американски пай, еп. 1
  • 13:35
    Магнум, еп. 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    FASHION & SPORTS
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    ARMANI STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 10 еп.
  • 09:55
    "Необичайна медицина" - 3 и 4 еп.
  • 10:45
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 8 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:35
    Охота с луком
  • 10:00
    Трофеи
  • 10:30
    Прикладная ихтиология
  • 10:55
    Оружейные дома мира
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:50
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др.
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Годеник по заместване" - романтичен филм с уч. на Ванеса Марсил, Дейвид Сътклиф, Карън Холнес, Лиса Дурупт, Остин Обиаджънуа и др.
  • 14:00
    "В кадър"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:40
    Cake Boss: Cakes on a Plane
  • 10:00
    Treehouse Masters: Texas-Sized Treehouse
  • 10:45
    Finding Bigfoot: Mother Bigfoot
  • 11:30
    Ultimate Survival: Arizona Sky Islands
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Декадентски блюда (Episode 8)
  • 10:00
    Подставени клиенти (Series 10): Драми в драйв-тру (Episode 13)
  • 10:25
    Подставени клиенти (Series 11): Улични продавачи в беда (Episode 1)
  • 10:50
    Екстравагантни торти в Далас (Series 1): Офицери и алигатори (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:10
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден, директно
  • 12:30
    Колоездене: Париж -Тур
  • 13:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, първи ден, директно
  • 17:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
  • 11:40
    "Специален отряд", семейна комедия, САЩ, 2009; реж. Хойт Ийтман, с Бил Най, Уил Арнет, Зак Галифианакис, Кели Гарнър, Тайлър Патрик Джоунс, [0+]
  • 13:05
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 14:50
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:10
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Перфектното убийство: Затъмнение
  • 10:40
    Убийство по южняшки: Чук, чук, ти си мъртъв
  • 11:35
    Изчезнали: Бягай, спасявай се!
  • 12:30
    Изчезнали: Тайните на сина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:58
    Clubland: Arsenal FC
  • 10:18
    Fight Stars: Anthony Joshua
  • 10:47
    Sport Stars Uncovered: Gisela Pulido
  • 11:15
    The Challenge: Water Sports
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Wardens
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 11:15
    Major League Fishing
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-сериозните находки
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Долари и бейзбол
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 10:00
    Евакуация Земя, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 7
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, с.2 еп.42
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 3, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Свидетелите; сезон 2, епизод 7, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Свидетелите; сезон 2, епизод 8, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:35
    Ловец на убийства: Няма връщане обратно
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Няма ненаказано добро
  • 11:25
    Ловец на убийства: Метал о метал
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Бедствието с "Маркизата"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:50
    Добрият Том Томпсън
  • 10:45
    Мръсни танци: Хавански нощи
  • 12:30
    Не подлежи на връщане
  • 14:50
    Имало едно време в Куинс
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Нао Хибино - Масаки Дои (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - финал, повторение)
  • 12:30
    Пряко: Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън (WTA World Tour Finals)
  • 16:30
    "Анализът на Ел Класико" - документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    INTO THE ARCTIC - EP 1
  • 10:00
    FISH LIFE - MOTION
  • 10:30
    FISH LIFE - SEA DESERTS
  • 11:00
    WILD CULTURE - ETOSHA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 10:00
    Built To Shred
  • 10:30
    Built To Shred
  • 11:00
    Custom 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:35
    Най-свирепите животни! (Series 1): Мексико (Episode 3)
  • 10:25
    Дивата Бразилия (Series 1): Опасен свят (Episode 1)
  • 11:15
    Могъщите реки (Series 1): Дунав (Episode 2)
  • 12:10
    Съединените животински щати (Series 1): Кранове, самолети и автомобили (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Michel Dalberto plays Ravel
  • 11:00
    The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Локомотив София - Литекс, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 12:15
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Мексико /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън (WTA World Tour Finals - повторение)
  • 12:30
    Пряко: Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън (WTA World Tour Finals)
  • 16:30
    ........................
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Уотфорд - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    Перфектното убийство: Затъмнение
  • 10:40
    Убийство по южняшки: Чук, чук, ти си мъртъв
  • 11:35
    Изчезнали: Бягай, спасявай се!
  • 12:30
    Изчезнали: Тайните на сина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:40
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 11:00
    "Да преминеш границата", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джеймс Манголд, с Хоакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Робърт Патрик, Робърт Патрик, Далас Робъртс, [12+]
  • 13:10
    "Криптон II, 4 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Джулиъс Рамзи, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 13:55
    "По-добри неща І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Луис Си Кей, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:25
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 10:30
    "Филми и звезди ХI, 39 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 11:00
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 12:55
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 10 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Истории от географски координати 41° с.ш. и 23° и.д (образователен филм за селски туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    По пътеките на Пирин (1 част) (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:50
    Пес патрул
  • 10:05
    Топ кадети
  • 10:30
    Топ Кадети
  • 11:00
    Кафенето на Масленка
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 10:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 10:55
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
  • 11:40
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:55
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 10:25
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008
  • 11:45
    Ангелче, дай ми щастие Семеен Туркменистан 1993
  • 13:10
    Всичко започна с погребението на една змия Семеен Израел 1994
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:30
    Архитектът Драма САЩ 2006
  • 10:50
    Сериозно ли говориш? Комедия САЩ 2006
  • 12:15
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 13:45
    Още чудотворци на четири лапи Семеен САЩ 2006
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:55
    Бобче-убиец завинаги Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
  • 10:20
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 11:45
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 13:40
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:50
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 12:00
    4634 Perception
  • 12:30
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 14:10
    Live Recap British Talent Cup 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Династията Романови документален филм /3 епизод/ /п/
  • 09:55
    Световно първенство по лека атлетика
  • 16:00
    Извън играта
  • 16:30
    София сити спорт предаване за масов спорт
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
  • 11:15
    Бизнес.БГ /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /избрано/п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Холандска Ередивизи: ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар
  • 10:00
    ATP 500: Обзор на турнира в Виена
  • 11:00
    ATP 500: Обзор на турнира в Базел
  • 12:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Суперкарс: Първо състезание в Голд Коуст
  • 10:30
    Голф: Portugal Masters Европейски тур
  • 14:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 14:30
    Евролига: Обзор на 4 кръг Обзор на кръга
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Серия А: Дженоа - Бреша
  • 10:00
    Серия А: Верона - Сасуоло
  • 12:00
    Серия А: Рома - Милан
  • 14:00
    Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Байер Леверкузен Трета среща от груповата фаза
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
  • 10:00
    Копа Либертадорес: Бока Хуниорс - Ривър Плейт Втори полуфинал за Копа Либертадорес
  • 12:00
    Ла Лига: Гранада - Бетис
  • 14:00
    Ла Лига: Валядолид - Ейбар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:45
    ТВ пазар
  • 10:00
    "Жоакина, доня Революция"- сериал, 17 епизод (п)
  • 11:15
    ТВ пазар
  • 11:30
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 08:45
    The Salento Murders Part 2
  • 10:40
    Methanol - Part 1
  • 12:10
    Methanol - Part 2
  • 13:50
    Mafia Undercover Season 2 - Ep. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:05
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 637
  • 10:00
    ДО СУДА 499
  • 10:50
    АДВОКАТ 65
  • 11:40
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 44
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:43
    НЕВСКИЙ. ПРОВЕРКА НА ПРОЧНОСТЬ серия 12
  • 10:35
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 93
  • 11:19
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 94
  • 12:10
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 254
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:20
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 73
  • 10:05
    УМНЫЙ ДОМ 14
  • 10:30
    УМНЫЙ ДОМ 15
  • 11:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 301
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Fox Channel 09:50
Кости - трети сезон, еп. 3
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Viasat Explorer 10:00
Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 4
Хоби ТВ 10:00
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 69 еп.

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Футбол: Монтана - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
Eurosport 2 10:00
Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
Nova Sport 10:00
Футбол: Брадфорд Сити - Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/
Sky Sports 10:00
Жилет световен спорт
ТВ Европа 10:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 2"

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:50
Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
FilmBox Basic 09:55
Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
AXN Black 10:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Fen TV 10:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 10:00
Проект "Аляска" (образователен филм за зимен туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65