ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 16:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 17:00
    БНТ на 60 /п/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Още от деня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Клиника на кораловия остров" - сериал, еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13 еп.121 (последен)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Последният еничар - исторически сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:05
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:15
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2018
  • 18:20
    Специален отряд; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 19:15
    Новобранецът; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Еверест: Отвъд предела: Сега или никога
  • 17:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Помощници
  • 18:20
    Маймуни: спасяването на орангутана
  • 19:15
    Питбули и бивши затворници: Южняшки кучета в града
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    "Романови. Съдбата на руския Крим" - документален филм, част 2
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
  • 17:15
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:49
    Bunnicula
  • 16:59
    Bunnicula
  • 17:09
    Bunnicula
  • 17:19
    Bunnicula
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Час пик" - сериал, еп.13
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.13
  • 18:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.27
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.2 еп.10
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:15
    "Двете лица на януари" - трилър (САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, в ролите: Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др.
  • 17:15
    Телепазар
  • 17:30
    "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Орландо Блум, Шон Бийн, Кейт Бланшет, Мартон Чокаш, Доминик Монахан, Кристофър Лий, Хюго Уи
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.91
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2019 - есен), еп.17, 18
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.9 еп.6, 7
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.10 еп.3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.119
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2 еп.24
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.109
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Виктор и Валентино
  • 16:55
    Виктор и Валентино
  • 17:10
    Юникити
  • 17:20
    Юникити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:35
    "Изкуствен интелект", научно-фантастична драма, САЩ, 2001; реж. Стивън Спилбърг, с Хейли Джоел Озмънт, Джуд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, [12+]
  • 17:00
    "Мярка за човек", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Джим Лоуч, с Блейк Купър, Доналд Съдърланд, Джуди Гриър, Люк Уилсън, Лиана Либерато, [12+]
  • 18:40
    "Провинциалисти", историческа драма, Франция, 2018; реж. Жан Пол Сивейрак, с Андраник Мане, Гонзаг Ван Бервесел, Корентен Фила, Даян Руксел, Жена Тиам, [12+]
  • 21:00
    "Ако Бийл Стрийт можеше да говори", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Дженкинс, с Кики Лейн, Стефан Джеймс, Реджина Кинг, Колман Доминго, Тейона Парис, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:20
    "Лейкопласт", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Зоуи Листър-Джоунс, със зоуи Листър-Джоунс, Адам Пали, Фред Армисън, Хана Симон, Сузи Есман, [12+]
  • 17:55
    "Избраният (1981)", драма, САЩ, 1981; реж. Джеръми Кейган, с Роби Бенсън, Бари Милър, Максимилиан Шел, Род Стайгър, Хилди Брукс, [12+]
  • 19:45
    "Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]
  • 21:30
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson (with World Sport)
  • 18:00
    The Express
  • 18:30
    TBD
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4, 2 епизода
  • 17:00
    "Бунт" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др. /п/
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Треска за злато: Епизод 4
  • 17:00
    Да продадеш колата си: BMW Z1
  • 18:00
    Спасители на имущество: Разпадаща се къща
  • 18:30
    Забравени в гаража: Бурно време, скрито съкровище
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:14
    Какво може да се обърка?: Ракетни подвизи
  • 17:02
    Как работят тези машини?: Епизод 3
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Плутон
  • 18:40
    Строителни постижения: Стадионът на "Далас Каубойс"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Домът на Рейвън
  • 18:00
    Намери ме в Париж
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    "Направи ме супергерой"
  • 17:05
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 17:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 18:00
    "ГЕОлино"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:30
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 17:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, втори ден, директно
  • 17:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
  • 18:30
    Плуване: Международна лига в Будапеща
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Плуване: Международна лига в Будапеща
  • 18:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука
  • 19:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, втори ден
  • 21:00
    Фехтовка, магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 3
  • 17:20
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
  • 18:05
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
  • 18:45
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 17:00
    Mtb Heroes
  • 17:25
    Mtb Heroes
  • 17:50
    X Games - Aspen
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Пристрастена към реставрирането (Series 4): Тухлено бунгало (Episode 14)
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Спасяване на горска колиба (Episode 3)
  • 17:50
    Моят първи ремонт (Series 1): В името на изкуството (Episode 2)
  • 18:15
    Моят първи ремонт (Series 1): Нова кухня, ново бебе (Episode 3)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 20
  • 17:05
    Клуб "Самотни родители", еп. 19
  • 17:30
    Клуб "Самотни родители", еп. 20
  • 18:00
    Мама, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 16
  • 17:10
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 10
  • 18:05
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 11
  • 19:05
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:30
    "Нощ в музея", приключенски, САЩ, 2006; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Робин Уилямс, Карла Гуджино, Дик Ван Дайк, Мики Руни, Бил Кобс, [7+]
  • 17:20
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [7+]
  • 19:05
    "Силициевата долина VI, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, Джош Бренър, [12+]
  • 19:35
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 10 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
  • 17:00
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 3
  • 17:55
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 4
  • 18:50
    Тайната война, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 17:10
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Шорти за голф
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Пистолетът е по-могъщ от меча
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Историческа възстановка
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 26 еп.
  • 18:30
    Риболовен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 17:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    "Денят на живо"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:05
    "Код "Меркурий" - драма / екшън филм / трилър, САЩ, с Брус Уилис, Алек Болдуин.
  • 17:55
    "Белфегор, фантомът на Лувъра" - фентъзи / трилър, Франция, със Софи Марсо, Мишел Серо.
  • 19:30
    "Астерикс на Олимпийските игри" - комедия / приключенски / фентъзи филм, копродукция, с Жерар Депардийо, Кловис Корнийак, Ален Делон.
  • 21:25
    "Девет ярда" - игрален филм с Брус Уилис, Матю Пери.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 18:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 19:00
    Фактор страх
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    DJ Khaled: The Ride
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV EMA 2019: The Nominees
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:25
    Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 4
  • 17:15
    Чудовищни шарани, сезон 2, еп. 2
  • 18:05
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 3
  • 18:55
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 6
  • 17:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 21
  • 17:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 22
  • 18:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 23
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 10
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 18:00
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв, еп. 1
  • 18:50
    Неплодородни области, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Баскетбол: Мач /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Суонси Сити - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 20:00
    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:35
    "В действителност"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - новите хитове
  • 17:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 17:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 17:00
    "14 години "Планета" ТВ" - концерт на звездите на "Пайнер" с Дани Милев бенд - част 2
  • 18:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Интер - Борусия Дортмунд
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Залцбург - Наполи
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    WRC: Рали Каталуния - обзор на кръга
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 17:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 21:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 22:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Матилда - игрален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Предизборно студио
  • 20:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Има нещо, което те не знаят: първа част
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Има нещо, което те не знаят: втора част
  • 18:00
    Семейство "Един тон": Семейство с тегло един тон: първа част
  • 20:00
    Кралят на тортите: Вулкани, автокина и магията на киното
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Виж България - Берковица
  • 17:00
    Пътеводител на пътешественика - Тунис, Сус
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Тунис, част 2
  • 18:00
    За България
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 17:00
    Първокласни RV каравани (Series 3): Господарят на пътя (Episode 9)
  • 17:30
    Първокласни RV каравани (Series 3): Апартамент за меден месец (Episode 10)
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): В Акадиана - кейджънската провинция (Episode 8)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 17:00
    Първокласни RV каравани (Series 3): Господарят на пътя (Episode 9)
  • 17:30
    Първокласни RV каравани (Series 3): Апартамент за меден месец (Episode 10)
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): В Акадиана - кейджънската провинция (Episode 8)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:40
    Близнаци, САЩ, комедия/криминален, 1988
  • 17:25
    Ваканцията, САЩ, комедия/романтичен, 2006
  • 19:40
    Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
  • 21:35
    Зелена зона, Франция,Испания,Великобритания,САЩ, екшън/трилър, 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "Вкамененият свят" - VIII част, документален филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 2
  • 17:00
    Тайните на леля Кати, еп. 37
  • 17:30
    Тайните на леля Кати, еп. 38
  • 18:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 9
  • 17:10
    Кости - втори сезон, еп. 8
  • 18:05
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 13
  • 18:35
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    BRIDAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    FASHION TEENS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    "Съдия Джуди" -171 и 172 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 8 и 9 еп.
  • 17:50
    "Необичайна медицина" - 5 и 6 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 11 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Прикладная ихтиология
  • 16:55
    В поисках хорошего клева
  • 17:25
    Охотник-одиночка
  • 17:50
    Советы бывалых
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Да откриеш Форестър" - драма с уч. на Шон Конъри, Роб Браун, Ана Пакуин, Ф. Мъри Ейбрахам, Мат Деймън, Бъста Раймс, Майкъл Пит и др.
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Билет за отвъдното" - екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Дейвид Харбър, Дан Стивънс, Браян Брадли и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Ultimate Survival: Borneo Jungle
  • 17:30
    Treehouse Masters: Temple of Adventure
  • 18:15
    Cake Boss: A Golden Opportunity
  • 18:40
    Cake Boss: Players, Lawyers, and Pranksters
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:40
    Кухнята (Series 4): Брънч (Episode 10)
  • 17:30
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 4): Есенни десерти (Episode 2)
  • 18:20
    Режи! (Series 26): Военни ветеринари (Episode 3)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Невероятни партньори (Episode 11)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:50
    НОВАЦИ
  • 17:20
    Геймърки
  • 17:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 13:25
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, втори ден, директно
  • 17:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
  • 18:30
    Плуване: Международна лига в Будапеща
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:30
    "Нощ в музея", приключенски, САЩ, 2006; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Робин Уилямс, Карла Гуджино, Дик Ван Дайк, Мики Руни, Бил Кобс, [7+]
  • 17:20
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [7+]
  • 19:05
    "Силициевата долина VI, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, Джош Бренър, [12+]
  • 19:35
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 10 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Vampirina
  • 17:00
    Elena Of Avalor
  • 17:30
    Sofia The First
  • 18:00
    PJ Masks
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:50
    НОВАЦИ
  • 17:20
    Геймърки
  • 17:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Убийство по южняшки: Кой застреля шерифа?
  • 17:05
    Какво се крие под повърхността: Кръв на пътя
  • 18:00
    Какво се крие под повърхността: Кървавото заливче
  • 19:00
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:50
    Buccaneers & Bones
  • 17:15
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 17:35
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 18:00
    Major League Fishing
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 17:10
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Шорти за голф
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Пистолетът е по-могъщ от меча
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 22
  • 17:05
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 23
  • 17:30
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 24
  • 18:00
    Родословното дърво на човека: Разклонения, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    "Клиника на кораловия остров" - сериал, еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13 еп.121 (последен)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 17:10
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 18:05
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 19:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Картър; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2018
  • 16:55
    Роки и ченгето; сезон 1, епизод 1, екшън, комедия, Германия, 2019
  • 17:55
    Фенката; сезон 1, епизод 30, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 18:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Първите 48 часа: Разбити стъкла
  • 17:00
    Часовете преди убийство: Опасен кукловод
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Сем. Филпот
  • 19:00
    Първите 48 часа: Бегачо, бегачо
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Камелот: Завръщане у дома
  • 17:45
    Предчуствие
  • 19:40
    Двойник на дявола
  • 21:45
    Застреляй кучетата!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    Punk'd
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    "Светът на Ла Лига: Ел Класико" - 11 еп., документална поредица
  • 17:00
    Футбол: Валядолид - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    .....................
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    ALL ABOUT ANIMALS - EP 18
  • 17:00
    SPIRULINA: THE AMAZING ALGAE
  • 18:00
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 9
  • 19:00
    NOMADS - BIG MOUNTAIN EXTREME SKIING IN LAS LENAS, ARGENTINA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    World of X Games
  • 17:00
    World of X Games
  • 18:00
    World of X Games
  • 19:00
    Highline
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Природни щуротии (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 17:25
    Могъщите реки (Series 1): Замбези (Episode 4)
  • 18:15
    Динозаври в пустошта
  • 19:00
    Историята на Европа (Series 1): Ерата на революциите (Episode 5)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:50
    InterMezzo
  • 17:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
  • 20:40
    InterMezzo
  • 21:30
    Paavo Jarvi and the Tonhalle Orchestra Zurich: Sibelius
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от efbet Лига, директно
  • 17:55
    Студио "Футбол", директно
  • 18:30
    Футбол: Царско село - Лудогорец, мач от efbet Лига, директно
  • 20:25
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод
  • 17:30
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 18-и епизод
  • 18:30
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 4-и епизод
  • 19:30
    Футбол: Хамбургер - Щутгарт, мач от втори кръг за Купата на Германия, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    Убийство по южняшки: Кой застреля шерифа?
  • 17:05
    Какво се крие под повърхността: Кръв на пътя
  • 18:00
    Какво се крие под повърхността: Кървавото заливче
  • 19:00
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
  • 18:30
    "Епизод", (п)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:00
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 16:55
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
  • 18:55
    "Екатерина Велика І, 4 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Филип Мартин, с Хелън Мирън, Джейсън Кларк, Джина МакКий, Рори Киниър, Ричард Роксбърг, [18+]
  • 20:00
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:55
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
  • 17:45
    "Лешникотрошачката и четирите кралства", семеен - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ласе Халстрьом, Джо Джонстън, с Макензи Фой, Джейдън Фоуoра-Найт, Кийра Найтли, Хелън Мирън, Морган Фрийман, [7+]
  • 19:25
    "Разкажи ми приказка I, 5 еп.", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Лиз Фрийдлендър, с Били Магнъсън, Ким Катрал, Даниел Кембъл, Пол Уесли, Джеймс Уолк, [18+]
  • 20:15
    "Г-н Робот III, 5 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2017; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Евро фолк `2017, Велико Търново (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Истории от географски координати 41° с.ш. и 23° и.д (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Макс и Руби
  • 17:00
    Прасето Пепа
  • 17:05
    Прасето Пепа
  • 17:10
    Прасето Пепа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
  • 17:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 10, Канада, 2018
  • 17:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, 2017
  • 18:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:50
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 17:15
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 18:50
    Ловкост Трилър Франция 2012
  • 20:25
    Боксьорът Екшън, Спортен Германия 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 18:20
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
  • 20:05
    Астерикс на Олимпийските игри Приключенски, Комедия, Семеен Франция, Германия, Испания 2008
  • 22:00
    Инспектор Банкс, еп.5 Криминален, Драма, Мистерия Великобритания 2011
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 15:45
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 17:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 19:00
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 20:35
    Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2005
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    Action Sports World S19
  • 17:20
    Kite Masters 2019
  • 17:55
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
  • 18:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:50
    Династията Романови документален филм /5 епизод/
  • 17:45
    Футбол: Испания - Аржентина - среща от световното първенство за юноши до 17 г.
  • 19:30
    Футбол: Лудогорец - Еспаньол, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 21:20
    Спортни новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 17:00
    Светлина в безкрая
  • 17:15
    Малки истории
  • 17:30
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Благоевград/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 18:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 20:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 22:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Нампа
  • 17:00
    "Светът на голфа"
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 18:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Серия А: Обзор 9 кръг
  • 17:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Унион Берлин Мач от германската Бундеслига
  • 19:00
    Серия А: "Преди кръга"
  • 19:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Ла Лига: Обзор 10 кръг Обзор
  • 17:00
    Ла Лига: Валядолид - Ейбар
  • 17:30
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 19:00
    Ла Лига: "Преди кръга"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:20
    Киносалон БСТВ: "Казанова вариации" (2014 г.), Австрия/Германия
  • 18:20
    "Лява политика" с Александър Симов
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Актуален коментар
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:35
    Beyond Suspicion
  • 18:10
    Broken Promise
  • 20:20
    Night ride
  • 22:00
    The Mine Inferno - Part 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 146
  • 17:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 17:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 46
  • 18:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 25
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:08
    НЕВСКИЙ. ПРОВЕРКА НА ПРОЧНОСТЬ серия 16
  • 17:00
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 97
  • 17:45
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 98
  • 18:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 258
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:45
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 91
  • 17:35
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 92
  • 18:20
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 226
  • 18:45
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 45
Пълна програма

Сериали

bTV Action 17:00
"Лонгмайър" - сериал, с.6 еп.5
bTV Lady 17:00
"Горещи пари" - сериал, еп.4
e-kids 17:00
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
AXN 17:05
Профилиране; сезон 5, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2014
Fox Life 17:05
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
BNT 3 17:10
Футбол: Финал на световното първенство за юноши до 17 г.
НТВ Сериал 17:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 286
Diema Sport 18:00
Футбол: Етър - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Eurosport 18:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Макао

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 16:55
Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
TVT 17:00
Паметта на Родопите (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериен филм
Diema 17:00
"Доставчикът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др. /п/
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65