ТВ програма

Всички канали

+ Добави в любими
  • 18:20
    Още от деня
  • 19:00
    Съкровище в двореца тв филм /12 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Свободен дух" - сериал, еп.1
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, еп.11
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Кръвни връзки" (премиера) - сериен филм, сезон 8
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:15
    Специален отряд; сезон 1, епизод 14, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 19:10
    Новобранецът; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 20:05
    Новобранецът; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 7, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    Вълци и воини: Добре дошли в приюта за вълци
  • 19:15
    Жилища за животни: Най-добрите жилища
  • 20:10
    Жилища за животни: Великолепен дворец за папагали
  • 21:05
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
  • 19:00
    Ново 10+2 музикална класация /п/
  • 19:50
    Лека нощ деца Лъвчо
  • 20:00
    Потомци на слънцето сериен тв филм /10 епизод/ (12)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:05
    Scooby-Doo! Frankencreepy
  • 19:20
    New Looney Tunes - Elements
  • 19:30
    Scooby-Doo and Guess Who?
  • 19:52
    Scooby-Doo and Guess Who?
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Неизвестният" - сериал, еп.28
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.2 еп.11
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.18
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Миранда Отто, Кейт Бланшет, Хюго Уийвинг, Шон Бийн, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, Доминик Монахан, Крист
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Люси" - фантастика, екшън, трилър (Франция, 2014), режисьор Люк Бесон, в ролите: Скарлет Йохансон, Морган Фрийман, Мин-Сик Чой, Пило Асбик, Аналий Типтън и др.
  • 22:45
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.9 еп.8, 9
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.10 еп.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.43
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2 еп.25
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.110
  • 20:00
    "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.5
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.106
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:55
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 19:15
    Хипопотамското семейство
  • 19:25
    Новите Шантави Рисунки
  • 19:30
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:15
    "Ти гониш!", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеф Томсик, с Ед Хелмс, Джейк Джонсън, Анабел Уолис, Джон Хам, Джеръми Ренър, [15+]
  • 19:00
    "Треска в събота вечер", драма, САЩ, 1977; реж. Джон Бaдъм, с Джон Траволта, Карън Лин Горни, Бари Милър, Джоусев Кели, Дона Пескоу, [15+]
  • 21:00
    "Пораснали деца", романтична драма, Канада, 2018; реж. Кийт Берман, с Джош Уигинс, Дарън Ман, Тейлър Хиксън, Мария Бело, Кайл МакЛоклан, [15+]
  • 22:35
    "Белканто", драма, САЩ, 2018; реж. Пол Уийтц, с Джулиан Мур, Кен Уатанабе, Себастиан Кох, Кристофър Ламбърт, Рио Кас, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:50
    "Италианска афера (2003)", криминален екшън, САЩ, 2003; реж. Ф. Гари Грей, с Марк Уолбърг, Шарлийз Терон, Едуард Нортън, Доналд Съдърланд, Джейсън Статъм, [12+]
  • 19:40
    "Топ гън", екшън - драма, САЩ, 1986; реж. Тони Скот, с Том Круз, Кели МакГилис, Вал Килмър, Антъни Едуардс, Том Скерит, [12+]
  • 21:30
    "Ние, животните", драма, САЩ, 2018; реж. Джеремая Загар, с Еван Розадо, Айзая Крисчън, Джозая Гейбриъл, Шийла Ванд, Раул Кастильо, [12+]
  • 23:10
    "Милостта на джунглата", военна драма, Белгия, 2018; реж. Джоел Карекези, с Марк Зинга, Стефан Бак, Ибрахим Ахмед, Аби Мукииби Нкаага, Кантарама Гахигири, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    TBD
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Медальонът" - екшън-комедия с уч. на Джеки Чан, Лий Еванс, Клер Форлани, Джон Рис-Дейвис, Джулиан Сандс, Антъни Уонг и др. /п/
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Забравени в гаража: Хот родове, камиони и миниатюрни мотори
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 19:30
    Как се прави...: Комплекти прибори и въздушни резервоари
  • 20:00
    Ловци на трофеи: Белгия
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    Строителни постижения: Военен кораб амфибия
  • 19:30
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 20:20
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
  • 20:45
    Как се прави...: Епизод 17
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Намери ме в Париж
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    Куче с блог
  • 20:00
    Куче с блог
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 19:05
    "Ловци на история"
  • 19:35
    "Загадките на еволюцията"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 19:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука
  • 19:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука, обзор
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, първо състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 19:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, трети ден
  • 21:00
    Плуване: Международна лига в Будапеща
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:50
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 9
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 3
  • 20:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    Dew Tour Highlights
  • 19:30
    Fantasy Factory
  • 19:55
    Fantasy Factory
  • 20:20
    Pro Bull Riders
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    Шедьоври от битпазара (Series 8): Битката на звездите от Бродуей (Episode 5)
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 8): Дъждовен ден (Episode 6)
  • 19:30
    Джада у дома (Series 7): Корейското барбекю на Джада (Episode 3)
  • 19:55
    Джада у дома (Series 7): Любимите лесни и бързи ястия на Джада (Episode 4)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Мама, еп. 16
  • 19:00
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 6
  • 20:00
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 14
  • 21:00
    Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:05
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 13
  • 19:05
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 2
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 16
  • 22:00
    Алекса Кроу, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 19:15
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
  • 21:00
    "Мега звяр", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Търтълтауб, с Джейсън Статъм, Бингбинг Ли, Рейн Уилсън, Руби Роуз, Уинстън Чао, [12+]
  • 22:55
    "Пазителите І, 2 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Никол Касел, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:55
    Мистерията на катакомбите
  • 19:00
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 1
  • 19:55
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Колекционерска страст
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дрънкулката на едно момиче е съкровище за другиго
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачка балерина
  • 20:00
    Изковани в огъня: Най-голямото екипно предизвикателство
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 38 еп.
  • 20:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 41 еп.
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    "Баданаму кадети"
  • 19:00
    "Конни"
  • 19:25
    "Мончичи"
  • 19:45
    "Чурулик"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    "Ейс Вентура, зоодетектив" - игрален филм, САЩ, с Джим Кери, Кортни Кокс.
  • 20:10
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия, САЩ, с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 21:30
    "Американски бандити" - игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
  • 23:00
    "Стан срещу злото" 2.1 - сериал / драма
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Sigala: Came Here For Tunes
  • 21:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:55
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 3
  • 19:50
    Ехото на динозаврите
  • 20:45
    Дивата Австралия, сезон 1, еп. 2
  • 21:35
    Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Гранични войни, еп. 1
  • 19:00
    Марс: SpaceX отблизо, еп. 1
  • 20:00
    Живот на космическата станция, еп. 1
  • 21:00
    Мисия до Слънцето, еп. 1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:50
    Тайното царство на Борнео: Дивo и причудливo, еп. 1
  • 19:45
    ЗАГАДКИТЕ НА ГИГАНТСКИЯ ПЕЩЕРЕН ПАЯК, еп. 1
  • 20:40
    Владенията на прерийните кучета, еп. 11
  • 21:05
    Владенията на прерийните кучета, еп. 12
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 11-и епизод /п/
  • 19:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 6-и епизод
  • 19:30
    Футбол: Волфсбург - РБ Лайпциг, мач от втори кръг за Купата на Германия, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:45
    Футбол: Борусия Дортмунд - Борусия Мьонхенгладбах, мач от втори кръг за Купата на Германия, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    "В действителност"
  • 19:40
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Мосгаз". Новото дело на майор Черкасов
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Песните на България" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    WRC: Рали Каталуния - обзор на кръга
  • 19:00
    Мобил 1
  • 19:30
    Звездите на футбола
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 19:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 21:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 22:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Търсим изход"
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 16:50
    Змииските братя - игрален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Предизборно студио
  • 20:00
    Акценти - предаване на Телемедиа
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Семейство "Един тон": Семейство "Един тон": втора част
  • 20:00
    Кралят на тортите: Торта-мина, Дядо Коледа-моряк и преобразяването на сестрите
  • 20:30
    Кралят на тортите: Размяна, пекар и италиански професор
  • 21:00
    Ставам на 15: Латино рождени дни: От кецове на токчета
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Образи от България: Полски Тръмбеш - Плетеница от цветни усмивки
  • 19:00
    Легендите оживяват
  • 19:30
    Зелен свят
  • 20:00
    Българската история
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Пътуване във Вегас (Episode 1)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 106): Дом в дъждовна гора (Episode 5)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 106): От Колорадо до Карибите (Episode 6)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 106): Разногласия в Мерида (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Пътуване във Вегас (Episode 1)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 106): Дом в дъждовна гора (Episode 5)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 106): От Колорадо до Карибите (Episode 6)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 106): Разногласия в Мерида (Episode 7)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    Ваканцията на Мистър Бийн, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/семеен, 2007
  • 20:15
    Последно пътуване, САЩ, екшън/драма/трилър, 2004
  • 21:40
    Невероятният Хълк, САЩ, Трилър, 2008
  • 23:30
    Ван Хелсинг, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи/трилър, 2004
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 4
  • 19:00
    Палитра от вкусове, еп. 25
  • 19:30
    Палитра от вкусове, еп. 26
  • 20:00
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 18
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 16
  • 19:00
    Малкълм - втори сезон, еп. 22
  • 19:30
    Малкълм - втори сезон, еп. 23
  • 20:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    TOP MODELS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP MODELS
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 12 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 10 еп.
  • 19:30
    "Нещо ме убива" - 2 eп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди" - 135 и 136 еп.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:10
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    Прибалтийский лосось
  • 19:15
    Рецепты Древней Колхиды
  • 19:30
    Спиннинг сегодня
  • 19:55
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    "Последният повелител на въздуха" - приключенски екшън с уч. на Джаксън Ретбоун, Ноа Рингер, Дев Пател, Клиф Къртис, Никола Пелц, Шон Тоуб и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Джери Магуайър" - драма с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг Младши, Кели Престън, Бони Хънт, Джери О'Конъл, Джей Мор, Реджина Кинг, Луси Лиу, Джонатан Липники, Тод Луизо, Ерик Столц и др.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    Cake Boss: Hocus Pocus
  • 19:00
    Misfit Garage: Jazzed About A '57 Gasser Part 2
  • 19:45
    Finding Bigfoot: Squatch Spies
  • 20:30
    Nextworld: Future Metro
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    Режи! (Series 26): Битката на дядовците (Episode 4)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 16): Истински корени (Episode 13)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 17): Такоси и панирани сиренца (Episode 1)
  • 20:00
    Режи! (Series 36): Финал: Скара (Episode 8)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Бюрото по магични въпроси
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 19:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука
  • 19:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука, обзор
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, първо състезание
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:05
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 19:15
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
  • 21:00
    "Мега звяр", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Търтълтауб, с Джейсън Статъм, Бингбинг Ли, Рейн Уилсън, Руби Роуз, Уинстън Чао, [12+]
  • 22:55
    "Пазителите І, 2 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Никол Касел, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Бюрото по магични въпроси
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Последна вечер в...: Нощна смяна
  • 19:00
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 20:00
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 21:00
    Време на убийството: Страх от съня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 19:00
    Sport Stars Uncovered: Dwyane Wade
  • 19:30
    Clubland: Manchester United
  • 19:55
    The Burning Issue: Extreme Sports
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Major League Fishing
  • 19:30
    Dropped
  • 19:50
    Dropped
  • 20:15
    Hookin' Up With Mariko Izumi
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Колекционерска страст
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дрънкулката на едно момиче е съкровище за другиго
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачка балерина
  • 20:00
    Изковани в огъня: Най-голямото екипно предизвикателство
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Марс: SpaceX отблизо, еп. 1
  • 19:00
    Живот на космическата станция, еп. 1
  • 20:00
    Мисия до Слънцето, еп. 1
  • 21:05
    Теория на глупостта: Компилации, еп. 13
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Свободен дух" - сериал, еп.1
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, еп.11
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:10
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 19:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
  • 20:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 8, криминален, Полша, 2017
  • 21:10
    Гепи; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Великобритания, 2018
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 19:50
    Картър; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2018
  • 20:45
    Роки и ченгето; сезон 1, епизод 3, екшън, комедия, Германия, 2019
  • 21:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Лорънс
  • 19:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 20:00
    Ловец на убийства: Къде е Клаудия Джейн
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:15
    В земя на кръв и мед
  • 19:40
    Апокалипто
  • 22:15
    Подводен ужас
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    Stand Up and More
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:50
    Агротема
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Динамика на основните 5 -повт.
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    MUNDO AD PORTAS - S1 EP 10
  • 19:00
    NOMADS - GHOST TOWN-SKI & SNOWMOBILE ADVENTURE IN BRALORNE, CANADA
  • 20:00
    LEAVING JUNGLE - EP 10
  • 21:00
    DISTANT SHORES - ARC FINISH/ST. LUCIA
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    ORB
  • 19:00
    Woodsy's World
  • 19:30
    Standard Snowboard Show
  • 20:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:10
    Ветеринар в пустошта (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 19:00
    Историята на Европа (Series 1): Люлките на Европа (Episode 1)
  • 19:50
    Загадки в музея (Series 9): Мистерията на въртящата се статуя, нежеланият слон, средиземноморски пирати (Episode 4)
  • 20:35
    Тайните на египетските пирамиди (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
  • 19:00
    Michel Dalberto plays Faure
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Noe by Thierry Malandain - Theatre national de Chaillot
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Футбол: Етър - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
  • 20:25
    Студио "Футбол", директно
  • 21:00
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:30
    Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп, директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Волейбол: Левски - Хебър, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Последна вечер в...: Нощна смяна
  • 19:00
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 20:00
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 21:00
    Време на убийството: Страх от съня
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:55
    "С години I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джесика Хайнс, Рори Киниър, Т’Ниа Милър, Ема Томпсън, Ръсел Тови, [15+]
  • 20:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 20:55
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 21:40
    "Аферата V, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Ива Вайвс, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:50
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 20:25
    "Г-н Робот III, 6 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2017; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
  • 21:10
    "Фарго ІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Адам Аркин, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 22:00
    "Глутница ІІІ, 1 еп.", драма, Полша, 2019; реж. Олга Хайдас, Кася Адамик, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Пьотр Журавски, Евгения Ахременко, [15+]
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Винена история от Черниче (образователен филм за винен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Без пътека. Мътивир (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:50
    Кива го може!
  • 19:00
    Ръсти Ривитс
  • 19:15
    Пес патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 19:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 20:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 19:00
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 20:25
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 22:00
    Реконструкция Арт Дания 2003
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:45
    Сериозни на лунна светлина Комедия САЩ 2009
  • 20:10
    Коко преди Шанел Драма Франция, Белгия 2009
  • 22:00
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 23:40
    Сатурн в опозиция Биографичен, Исторически Италия 2007
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 19:05
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 20:35
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Приятели и неприятели Комедия, Криминален САЩ 2009
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 19:25
    Live Recap Gymkhana Grid S19
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:40
    Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 20:30
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    БНТ на 60 години: Баскетболни върхове
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 20:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 22:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 23:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 19:00
    Евролига: ЦСКА Москва - Олимпиакос
  • 21:00
    Голф: HSBC Champions - преди турнира Световен голф шампионат
  • 21:30
    "Светът на ездата" Магазинно предаване
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:00
    Барса ТВ: "Йохан Кройф" Документален филм
  • 19:00
    "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
  • 19:30
    Студио "Футбол"
  • 20:00
    Серия А: Наполи - Аталанта
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:00
    Ла Лига: Барселона - Валядолид
  • 19:00
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
  • 19:30
    Студио "Футбол"
  • 20:00
    Ла Лига: Валенсия - Севиля
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:20
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Актуален коментар
  • 20:30
    Киносалон БСТВ: "Диви истории" (2014 г.), Испания/Аржентина
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 17:30
    Manon Lescaut
  • 19:05
    The Mine Inferno - Part 1
  • 20:30
    The Mine Inferno - Part 2
  • 22:00
    The Fugitive
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 26
  • 19:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ПОХОРОНЫ 10
  • 20:15
    СУДЕБНЫЙ ДЕТЕКТИВ 18
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 638
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 260
  • 19:21
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 261
  • 20:10
    ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 21
  • 20:55
    ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 22
Пълна програма
+ Добави в любими
  • 18:30
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 232
  • 19:00
    АВИАТОРЫ 45
  • 19:30
    АВИАТОРЫ 46
  • 20:00
    АВИАТОРЫ 48
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:00
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.3 еп.3
bTV Comedy 19:00
"Столичани в повече" - сериал, с.11 еп.6
bTV Lady 19:00
"Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2 еп.45
Diema 19:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 4

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:00
Шампионска лига по волейбол /жени/: Кан - Марица
Diema Sport 2 19:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 35-и епизод, директно
НТВ Сериал 19:49
ИНСПЕКТОР КУПЕР-2 серия 26
Diema Sport 20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 20-и епизод, директно

Всички предавания

Филми

AXN White 19:00
Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 2 19:00
"Тъмните му материи І, 3 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Дон Шадфорт, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
TVT 19:00
Юртата на древните българи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
БНТ 19:00
Съкровище в двореца тв филм /27 епизод/
bTV Cinema 19:00
"Когато се появи ти" - приключенски, комедия (САЩ, 2018), режисьор Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания
<<<<<<< HEAD ======= >>>>>>> 1e097f573587832dfb8f38a1051164b866743e65