Едни от най-зашеметяващите визии на Лорън Санчес. Снимка: Getty
От няколко дни тя е официално госпожа Безос, а сватбата ѝ с най-богатия човек на планетата предизвика разнопосочни коментари и недоволството на венецианци. Лорън Санчес се омъжи за основателя на Amazon Джеф Безос на екстравагантна сватбена церемония във Венеция, на която присъстваха куп знаменитости, сред които Опра Уинфри, Леонардо ди Каприо, Ким Кардашян, заедно със семейството си, Орландо Блум и други.
Това, което знаем за пленителната 55-годишна брюнетка е, че е бивша журналистка и лицензиран пилот, която притежава собствена авиационна компания.
Майка е на 3 деца и има два брака зад гърба си. Израства в Албакърки, Ню Мексико, и учи журналистика в Университета на Южна Калифорния. Работи като водеща в различни новинарски канали, преди да се озове в Good Day LA по Fox 11 през 2003 г., където работи шест години. След това става водеща през уикенда и специален кореспондент на Extra през 2009 г.
Връзката ѝ с Безос започна през 2019 г., а през 2023 година обявиха годежа си. Романтичната им италианска сватба за над 50 милиона долара се състоя на 27 юни 2025 г. на ослепителна церемония. Сватбата на Санчес и Безос беше звездно събитие, привличащо около 200 гости, включително милиардери и известни личности. Седмици преди сватбата тя излетя в Космоса с ракета на Безос, но прекара едва три минути в условия на нулева гравитация.
Тя винаги е пленявала обществеността, но откакто е половинката до милиардера Безос, вниманието към нея значително се увеличи, което е и разбираемо. Стилна, винаги демонстрираща перфектна форма, Санчес е сред любимките на фотографите на официални събития. И има защо!