Заповядайте на театър и през март! Представяме пълната програма на Театър „София“ за следващия месец.

ТЕАТЪРЪТ СИ ЗАПАЗВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ПО ПРОГРАМАТА
билетна каса – 02 / 944 24 85


КАШОНЪТ
от Клеман Мишел
превод Наташа Колевска, режисьор Калин Ангелов, сценография Никола Налбантов, музикално оформление Гьорги Георгиев – Антикаритъм Николай Димитров – Коки
Участват: Юлиян Рачков, Юли Малинов, Симона Халачева, Владимир Матеев, Йоанна-Изабелла Върбанова, Лора Мутишева, Николай Димитров

НЯМА ДА ПЛАТИМ! НЯМА ДА ПЛАТИМ!
от Дарио Фо
режисьор Теди Москов, художник Свила Величкова, композитор Антони Дончев
Участват: Мила Банчева/ Неда Спасова, Михаил Милчев, Невена Калудова, Николай Върбанов, Пламен Манасиев, Сава Пиперов, Юли Малинов, Юлиян Рачков

ВЕЧЕРЯТА
по Херман Кох
драматизация и режисура Пламен Марков, сценография и костюми Мира Каланова, композитор Калин Николов, видео Димитър Сарджев
Участват: Дария Симеонова, Ивайло Герасков, Лилия Маравиля, Михаил Милчев, Пламен Манасиев, Бистра Иджома Окереке и студентите от НАТФИЗ „Кр. Сарафов“ Боян Фърцов, Климентина Фърцова, Мелин Ердинч, Недялко Стефанов, Сияна Начева, Теона Димова, Яна Пенева

РАЗВРАТНИКЪТ
от Е. Е. Шмит
превод Снежина Русинова-Здравкова режисьор Стоян Радев, сценография Никола Тороманов, костюми Елис Вели, композитор Виктор Стоянов
Участват: Ириней Константинов, Лилия Маравиля, Петя Силянова, Симона Халачева, Йоанна-Изабелла Върбанова, Стефан Кондров

АПЕТИТ ЗА ЧЕРЕШИ
от Агнешка Ошецка и Мачей Малецки
автор Агнешка Ошецка, музика Мачей Малецки, режисьор Ана Батева, сценография Мартина Варийска, аранжимент Стефан Здравески
Участват: Симона Халачева, Юлиян Рачков

НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ
от Айн Ранд
превод Златна Костова, режисьор Пламен Марков, сценография и костюми Мира Каланова, композитор Калин Николов
Участват: Николай Антонов, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Мила Банчева/ Невена Калудова, Лора Мутишева, Силвия Петкова, Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Михаил Милчев, Росен Белов, Пламен Манасиев, Петя Силянова, Симона Халачева, Ивайло Герасков, Юли Малинов, Мартин Димитров/ Николай Димитров


ОЛД СЕЙБРУК и ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК
ОЛД СЕЙБРУК - автор Уди Алън, превод Матей Тодоров, ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК - автор Нийл Саймън, превод Милена Сотирова
режисьор Николай Поляков, сценография и костюми Юлияна Войкова – Найман, хореограф Ива Караманчева, видео Огнян Костовски
Участват: Николай Димитров, Лора Мутишева, Силвия Петкова, Пламен Манасиев, Владимир Матеев, Симона Халачева, Николай Антонов и Юлиян Рачков, Милена Живкова, Дария Симеонова, Лилия Маравиля

ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ
от Оля Стоянова
режисьор: Тея Сугарева, сценография: Каролина Далкалъчева, композитор: Александър Костов

Участват: Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Владимир Матеев, Пламен Манасиев, Мартин Димитров

ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
от Бранислав Нушич
превод Катя Йорданова, режисьор Недялко Делчев, сценография и костюми Петър Митев, музика Калоян Димитров, видео Димитър Сарджев, оператор Веселин Христов, Кирил Проданов
Участват: Лилия Маравиля, Дария Симеонова/ Лора Мутишева, Румен Троев, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Симона Халачева, Росен Белов, Мартин Димитров, Юли Малинов, Петя Силянова, Невена Калудова, Йорданка Любенова, Николай Димитров, Ириней Константинов

ТИРАМИСУ
от Йоанна Овшанко
превод Марияна Минковска, режисьор Николай Поляков, сценография и костюми Огняна Серафимова, асистент по костюмите Искра Петкова, видео Евгения Сърбева
Участват: Лилия Маравиля, Силвия Петкова, Мила Банчева/ Йоанна-Изабелла Върбанова, Дария Симеонова, Лора Мутишева, Неда Спасова, Снежана Макавеева

РЕВИЗОР
от Н. В. Гогол
превод Христо Радевски, режисьор Бойко Богданов, сценография и костюми Петя Стойкова, музикален ръководител Данко Йорданов
Участват: Сава Пиперов, Калин Врачански, Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Пламен Манасиев, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков, Николай Димитров, Николай Върбанов, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Неда Спасова, Владимир Матеев

ГОСТУВАЩИ

ГОСТУВА ДT „САВА ОГНЯНОВ“ РУСЕ - РОЖДЕН ДЕН
от Харолд Пинтър
режисьор Веселин Петров, преводач Галина Томова-Станкева, сценография и костюми Михаела Добрева, музика Георги Атанасов
Участват: Ивайло Спасимиров, Кадри Хабил, Косьо Станев, Красимир Ненков, Кристиана Ценкова, Мариана Крумова


ГОСТУВА ДКТ „К. ВЕЛИЧКОВ“ - ПАЗАРДЖИК - ДОН КИХОТ
от Мигел де Сервантес
сценична адаптация и постановка Маргарита Младенова, сценография и костюми Ивайло Николов, музика Христо Намлиев

Участват: Иван Бърнев, Александър Тонев, Гроздан Даскалов, Георги Керменски, Иля Пепеланов, Михаил Рядков, Елена Дечева, Мартина Пенева, Елена Замяркова, Нели Сиракова